NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Więzienna 6
Wołów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent

Dodaj opinię
1/5
Nie udało mi się podjąć leczenia w tej placówce. Pani stomatolog była bowiem wobec mnie arogancka i po niemiłej wymianie zdań zrezygnowałam z wizyty. Z moich obserwacji w poczekalni (byłam tam trzykrotnie i doczekałam się jedynie przeglądu) wynika również, że pani stomatolog umawia na piętnastominutowe wizyty i na większości z obserwowanych przeze mnie nie dochodzi do leczenia - po krótkiej wymianie zdań pacjenci są odsyłani na kolejny termin. Szczerze nie polecam.
1/5
Zgadzam się z opinią powyżej. Byłem na wizycie i jestem rozczarowany zachowaniem pani doktor. Nie uzyskałem konkretnych informacji na temat swojego problemu a oplata została pobrana, pomimo ze bylem zapisany na NFZ,po czym zostałem umówiony na kolejny termin. Żenujące.
4/5
Nie pracuje tam żadna pani doktor?
Sami faceci pracują z tego co wiem
5/5
Pan doktor jest najlepszy w całym Wolowie.
2/5
Chirurg nieuprzejmy i z tragicznym podejsciem do pacjenta . Po niemilej wymianie zdan z lekcewazacym podejsciem, czlowiek umawia sie na NFZ po czym dowiaduje sie, ze za wizyte musi zaplacic. Fakt, dobry jest w tym co robi, zab usuniety super, bezbolesnie, ale nastawienie do pacjentow to mogliby troszke zmienic . Ogolnie nie polecam .
5/5
Jestem zadowolona
Dodaj opinię

Adres:

Więzienna 6, Wołów
NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent na mapie