NZOZ Centrum Usług Dentystycznych

Słowackiego 8/220
Poznań
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia protetyki stomatologicznej
Protetyk
241 dni 734 131 541
Godziny otwarcia:
PN09:00-14:00
WTnieczynne
ŚR09:00-10:00
CZ13:00-19:00
PTnieczynne
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
93 dni 734 131 541
Godziny otwarcia:
PN09:00-18:00
WT09:00-17:00
ŚR09:00-15:00
CZ09:00-19:00
PT12:00-18:00

Opinie o NZOZ Centrum Usług Dentystycznych

Dodaj opinię
5/5
Szczerze polecam. Panie przesympatyczne znają się na swojej pracy . Kanałowe bez ból u mnie:) zawsze wychodzę zadowolona :)
5/5
Bardzo polecam, szczególnie Panią Natalię, którą cechuje wysoki profesjonalizm i staranność wykonania, ale największym atutem jest delikatność! Ta wizyta była bardzo przyjemna i bez odczuwania żadnego bólu! :))
5/5
Super, bardzo polecam miła profesjonalna obsługa nic dodać nic ująć
5/5
Przemiłe Panie cudo . Polecam jestem bardzo zadowolony. Dokładność delikatność pełen profesjonalizm.
5/5
Byłem dzisiaj tj. 16.07.24, po raz kolejny u pani doktor Natalii Zawady i jestem, bardzo wdzięczny i bardzo zadowolony z zabiegu usunięcia zęba. Nigdy nie bałem się stomatologa, ale będąc w rękach pani doktor, byłem szczęśliwy, że właśnie trafiłem do niej. Znieczulenie, zupełnie nic nie czułem, wykonanie pełen podziwu profesjonalizm, również i usunięcie zęba. Było trochę pracy i nie było łatwo, ale, w rękach pani doktor czułem się bezpiecznie, bez stresu, strachu nie miałem. Młoda pani doktor a już znakomita w swoim zawodzie 👏👏❤️, który wykonuje bardzo profesjonalnie, z domieszką swojego uroku😊. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem stomatologa, to ja szczerze polecam właśnie panią doktor Natalię Zawadę. Która mimo swojego młodego wieku, wykonuje swoją pracę już bardzo profesjonalnie,a przy tym jest bardzo miła, ładna, sympatyczna, uprzejma i naprawdę będąc w jej, "rękach" czuję się bardzo bezpiecznie, bez lęku i obawy. Pani doktor bardzo dziękuję za ten zabieg, który wykonała pani po mistrzowsku, i z pewnością zostanę pani pacjentem. Pozdrawiam serdecznie 😊🌹i miło będę wspominał dzisiejszy dzień i zabieg. Włodek Wieczorek
5/5
Również chciałbym podziękować pani, która pomagała pani doktor, podczas zabiegu, a również umawia pacjentów do lekarzy którzy pracują tutaj. Bardzo miła, ładna, uprzejma i sympatyczna pani. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam cały personel medyczny który tutaj, pracuje. Polecam wszystkim szczerze korzystać z tego gabinetu stomatologicznego w wyleczeniu swoich zębów. Zawsze pełen profesjonalizm, uprzejmość personelu i dbałość o pacjenta. Pozdrawiam serdecznie Włodek Wieczorek
Dodaj opinię

Adres:

Słowackiego 8/220, Poznań Jeżyce

Numer telefonu: