NZOZ - Chirurgia Jednego Dnia "Oko-Med" Bożena Świątek

Drogowców 6
Myślenice
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
284 dni 661 123 970
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT13:00-16:00
ŚR08:00-15:00
CZnieczynne
PTnieczynne
SO09:00-15:00
Zabiegi w zakresie soczewki (zaćma) 34 dni 661 123 970

Opinie o NZOZ - Chirurgia Jednego Dnia "Oko-Med" Bożena Świątek

Dodaj opinię
5/5
Korzystałam z usług oko med Myślenice, że szczerym sercem polecam, nowoczesne gabinety, pełny profesjonalizm, miła i sympatyczna obsługa, przez personel pielęgniarski, szczególnie kłaniam się pani Madzi kochanej słodkiej i ciepłej osobie, polecam też panią doktor Bożenę Świątek, kompetentna i empatyczna osoba, lekarz z powołania, dziękuję całemu zespołowi
1/5
Badanie wzroku pod kątem korekty szkieł w okularach, na NSZ termin styczeń 2023, odpłatnie połowa listopada cena 250 zl. Cena zaporowa.
5/5
Pełen profesjonalizm. Bardzo miła obsługa. Jestem pod wrażeniem.
1/5
Tragedia 250 złotych i kolejki na 1,5h
1/5
Jeśli wizyta w poradni wyceniana jest tak wysoko to należy zadbać o jakość usługi już na etapie rejestracji, niestety spotkałam się z lekceważeniem.
5/5
Pełen profesjonalizm oraz życzliwa obsługa. Polecam
1/5
Ta poradnia to jakaś porażka. Dwa dni przed umówioną wizyty odwołują ją beż żadnej podstawy.Aby umówić kolejną wizytę każą dzwonić w styczniu( i tu też nie ma pewności, że dostanę nowy termin).Na tę wizytę podkreślam czekałam 6 miesięcy.
Pani z rejestracji chyba zapomniała gdzie pracuje, była arogancka i nie miła stwierdziła, iż w moim przypadku konsultacja lekarska nie jest potrzebna.Gdy zabrakło jej argumentów straszyła mnie konfliktem z lekarzemi.
Szczerze nie polecam tej przychodni.
Szkoda , że w tak dobrze wyposażonym ośrodku brak profesjalnego podejścia do pacjenta
1/5
Poradnia w Myślenicach Oko Med na ul. Drogowców.... jak wcześniej już wspomniała P .Anna , to porażka!!! Niestety Pani w rejestracji powinna zmienić miejsce na stanowisko ,które nie wymaga bezpośredniego kontaktu z innymi osobami! Do jej arogancji, braku kompetencji na pewno brakuje empatii oraz zwykłego człowieczeństwa!...a jeszcze troszkę wiedzy, do czego służą pewne pomoce medyczne! ... a jeśli w Przychodni są wymagane od pacjentów pewne reguły zachowań to proszę o wcześniejszym informowaniu pacjentów i dostosowaniu Przychodni w niezbędne pomoce np. ochraniacze, wózek , czy chodzik które mogą przebywać w raz pacjentem w "strefie czystej"!
Małgorzata
5/5
Klinika od strony lekarskiej świetna ! Zresztą jedyna taka Myślenicach.
Poza tym panie w rejestracji p.Joanna p. Aneta profesjonalna organizacja pracy , życzliwość, empatia i duża pomoc dla pacjenta.
Polecam !!!
5/5
Profesjonalnie urządzona klinika. Bardzo merytoryczne i indywidualne podejście do pacjentki przez panią dr Świątek.
Świetnie dobrany zespół pod względem fachowej organizacji z wspaniałym podejściem do pacjentki . Na każdym etapie przebywania w klinice.
W miłą i bezpieczną atmosferę wprowadzają panie na recepcji p. Anetka i p. Asia.
Wdzięczna pacjentka Grażyna.
5/5
W poradni bardzo miła obsługa. Panie pielęgniarki życzliwe i kompetentne. Pani Doktor z sercem na dłoni dla pacjentów. Zabieg operacyjny w miłej i komfortowej atmosferze. Pani rejestratorka z anielską cierpliwością wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Podziwiam, bo byłam świadkiem jak się potrafią odnosić pacjenci. Ja bym nerwowo nie dała rady.
1/5
Bardzo niekompetentny personel. Począwszy od tego , ze wmawiają dobrze widzącym ludziom konieczność usunięcia zaćmy , której dana osoba nie ma , po nieumiejętne wystawianie skierowań do dalszego leczenia np. Szpitalnego . Po prośbie o napisanie prawidłowego skierowania krzyki przez telefon pani z rejestracji , na którą już niejedna osoba się skarżyła . Mylne diagnozy ….. szkoda gadać . Na pewno już tam nie wrócę i szczerze nie polecam . Może za pieniądze bardziej się starają ale ba NFZ to porażka .
5/5
Jestem po wizycie w OkoMed i nie zgadzam się z negatywną oceną przez niektórych pacjentów. Uważam, że cały personel jest bardzo kompetentny, uprzejmy i kulturalny. Mówiąc źle o placówce Pani chyba pomyliła ośrodki. Po za tym, każdy pacjent ma prawo wyboru gdzie chce się leczyć!!!
3/5
Ze swojej strony mogę wystawić dobrą opinię, zarówno dla pani doktor jak i personelu. Byłam zadowolona z wizyty,która odbyła się niedługo po otwarciu.
Poleciłam to miejsce w rodzinie i tu niestety zaczęły się schody.
Dwie osoby próbujące się umówić na termin spotkały się z bardzo nieprzyjemną rozmową w rejestracji. Byłam zaskoczona, ale faktycznie chyba coś jest na rzeczy skoro te osoby zrezygnowały. Może wraz z upływem czasu i napływu wielu chętnych pacjentów personel zaczął się męczyć z byciem uprzejmym, bo może już nikomu nie zależy..
5/5
Bardzo jestem zadowolona z obsługi.Miłe Panie i miła atmosfera.Pełen profesjonalizm i gdyby nie Oko-Med nie byłoby w Myślenicach okulistyki
5/5
To co piszą niektóre osoby to jest totalna BZDORA Każdy jest obsłużony bardzo
Miło. Doktorzy badają bardzo dokładnie i co jeszcze można chcieć POLECAM
5/5
Super klinika, bardzo profesjonalna obsługa, dobry kontakt z pacjentem. Miłe panie na recepcji. Widać, że specjalisty sprzęt i dokładne podejście do klienta.
Serdecznie polecam
5/5
Mimo dłużej liczby pacjentów bardzo dobry kontakt na recepcji. szczegółowe badania. Profesjonalna i bardzo specjalistyczna obsługa. Bardzo polecam
5/5
Wspaniały personel lekarze z profesjonalnym podejściu do pocięta .Panie w rejestracji Anetka i Asia miłe i bardzo pomocne gorąco polecam 😘
2/5
Nie wiem czy Panie w rejestracji pracują tam za KARĘ? Czy tak mało im płacą? Nie spotkałam się jeszcze z takim bezczelnym zachowaniem. Może dlatego, że to na NFZ babcia ma byc operowana. Pewnie jak na prywat to bardziej by się wysilily. No cóż, w sumie czego oczekiwać jak Pani lekarka starsza z resztą w gabinecie też tylko na koszty naciągała ewidentnie parcie na kasę w tej przychodni. Milion badań i tylko płać dodatkowo, wykonują na miejscu w minute.
1/5
Kolejki są na ponad 2 godziny a obsługa nawet nie odpowiada na pytania związane z czasem oczekiwania. Chyba nie tak powinno to wyglądać.
1/5
Nie polecam. Nie miła , arogancka obsługa Pań w rejestracji. Zdawkowe i lekceważąco podejście do pacjenta. Nie odbierają godzinami telefonu. Tragedia!
5/5
Bardzo dobrze wyposażona placówka, a Panie pracujące jak i Pani doktor rzetelne,usmiechnięte pomocne i życzliwe.Pelen profesjonalizm którego próżno szukać gdzie indziej.Gorąco wszystkim polecam !!!
5/5
Jestem zachwycona miejscem i ludźmi tam pracującymi. Cudowna atmosfera, przemiła p Doktor, bardzo życzliwa załoga. Gdyby wszyscy tacy byli można by było pstrzyć z nadzieją w przyszłość.
A jeśli do tego dodać wyposażenie to nic tylko pełen zachwyt.
5/5
Daję 5 gwiazdek, ale za obsługę medyczną. Bardzo fachowe pielęgniarki i przede wszystkim lekarka. Wszystko mi powiedziała, wytłumaczyła, nawet mi na kartce napisała i narysowała. Miła i widać, że ma fach w rękach.
0 gwiazdek daję tej Matronie w rejestracji. Baba rodem z PRL. Szkoda, że Bareja nie żyje, bo by mogła u niego zagrać!
1/5
Zgadzam się w 100/ ta poradnia to porażka. Dziecko od małego ma wadę wzroku i astygmatyzm leczone u innego okulisty chcieliśmy zmienić lekarza i wybraliśmy oko med
Syn poszedł do gabinetu Pani doktor zbadała wzrok gdzie zaznaczę że oczy nie zostały wcześniej zakropine a pani badała wzrok i chciała tak dobrać okulary syn czuł straszny dyskomfort podczas badania, napewno to była moja pierwsza i ostatnia wizyta
5/5
Byłem w tym gabinecie pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony. Dokładnie przeprowadzone badanie i wszyscy bardzo uprzejmi.
5/5
Szczerze polecam tą placówkę. Byłam na wizycie z moją babcią. Bardzo konkretna pani doktor wszystko nam wyjaśniła. Poświęciła bardzo dużo czasu dla mojej babci. Możemy spokojnie wrócić do domu i zacząć leczenie. Dziękuję i pozdrawiam.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym gabinecie. Byłam z babcią i spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, cierpliwością i profesjonalnym podejściem. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a babcia czuła się zaopiekowana. Bardzo dziękujemy i polecamy gabinet.
5/5
Byłam wcześniej u innych lekarzy i nikt nie umiał mi powiedzieć co się dzieje aż wreszcie trafiłam tu na panią doktor, wielkie dzięki
5/5
bardzo dziękuje całemu zespołowi za pomoc i opiekę, jesteście wielcy !
Dodaj opinię

Adres:

Drogowców 6, Myślenice

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-15:00
WT13:00-16:00
ŚR08:00-15:00
CZnieczynne
PTnieczynne
SO09:00-15:00