NZOZ Chirurgiczno-Ortopedyczny w Spadku

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Chirurgiczno-Ortopedyczny w Spadku

Dodaj opinię
5/5
Witam, miałem wypadek w pracy i dla tego skończyło się wizytą u Chirurga.
Od prześwietlenia po wizytę u Chirurga jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Polecam i pozdrawiam, Rafał
1/5
Fatalna informacja, dzwonie czy są miejsca, odpowiedź są ale przez telefon nie rejestrują bo system coś tam wiec osobiście trzeba, Pani informuje bez problemu przyjechać na kolejny tydzień ze skierowaniem bo mają dużo miejsc bo to na grudzień. Jade 60 km by zapisać pacjenta a pani przy okienku mówi że nie mają miejsc.
1/5
Totalna masakra u Pana doktora chirurga. W sobotę byłam na sorze, dziś udałam się na opolską na kontrolę, zadając doktorowi konktretne pytania odnośnie mojej sytuacji zdrowotnej (zszyta dłoń) odpowiadał bardzo chamsko. Dorzucał jakieś przykre podteksty itd. Jeśli chodzi o pielęgniarkę zero delikatności, rozcięła opatrunek i na koniec go oderwała od rany tak że myślałam że szwy już mi poszły... Grrr... NIE POLECAM ❗❗❗
1/5
Dr Rodziewicz bardzo mnie zawiódł.Złamany nadgarstek po ponad dwóch tygodniach uległ przemieszczeniu ale według pana doktora moze tak zostać!!!
Po paru latach będę odczuwała ból i ręka może być nie do końca sprawna ale to chyba dla p.doktora maly problem!!!
Na szczęście stać mnie na prywatnego ortopedę, który od razu skierował mnie na operację.
Ale współczuję tym ludziom którzy nie mogą sobie na to pozwolić i potem mają problemy ruchowe.
Nie polecam
5/5
zostałam dobrze obsłużona polecam
5/5
Pan doktor założył szwy, było ok, polecam i pozdrawiam
1/5
Wizyta w u chirurga w tej przychodni była traumatycznym przeżyciem. Chirurg nie zainteresowany żadną informacją dotyczącą urazu, przerywał mi wypowiedź za każdym razem, kiedy próbowałam opisać rodzaj bólu, twierdząc, że moje odczucia go nie obchodzą, rzucił okiem z odległości 2 metrów, nie zbadał, nie zalecił żadnego leczenia. Ponieważ ból po 2 tygodniach nie przeszedł zapytałam, czy nie trzeba by zrobić jakiś badań (prześwietlenie, usg). Okazało się, że nic nie jest potrzebne, samo przejdzie. Lekarz niewyobrażalnie niegrzeczny, wręcz chamski, nie pozwala na żadną wypowiedź, niczym nie zainteresowany, niczego nie leczy. Jedyne co go obchodzi, to żeby odhaczyć kolejnego naiwniaka, który zdecydował się skorzystać z jego "pomocy". W tej sytuacji brak kolejki przed wizytą nie jest żadnym plusem. Serdecznie odradzam.
5/5
Bardzo zadowolona z wizyty.
1/5
Wizyta dzisiaj, tj. 24.07.2024 r., jeden wielki krzyk Pana doktora. Zadaje pytanie i nie dopuszcza do słowa, przerywa w chamski sposób jakąkolwiek próbę wyjaśnienia, czy powiedzenia - czegokolwiek.Wszystko w sposób niezwykle chamski, ubarwiony komentarzami. Zero empatii dla starszej kobiety ze złamaną nogą, którą wwiozłam na wózku do gabinetu, na kontrolę. Miałam wrażenie, ze pielęgniarka będąca w gabinecie się wstydzi. Nie zostawię tak tego. OSTRZEGAM przed wizytą i nie polecam!!! ocena 0 gwiazdek !!!
1/5
Nie dałabym nawet jednej gwiazdki, dodzwonienie się graniczy z cudem. Od 3 godzin dzwonię i próbuję umówić syna na wizytę. Linia albo zajęta, a jak już jest sygnał to odrzucają połączenie.
1/5
Pani w rejestracji dramat. Posadzona za karę.
5/5
konkretna placówka, chirurg konkretny, wycinał tłuszczaka, pielęgniarka bardzo miła, polecam
5/5
Dr Gracz bardzo mi pomógł z bólem kręgosłupa, dziękuję i życzę wszystkiego dobrego
Dodaj opinię

Adres:

Opolska 58, Poznań Świerczewo