NZOZ "Cor-Gyn"

al. Legionów 58, 60
Gdańsk
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczna - Legionów 60
250 dni505 858 477
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT16:00-21:00
SO15:20-21:00
ND07:30-21:00
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczna - Legionów 58
251 dni505 858 477
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR13:00-21:00
CZ17:00-21:00
PTnieczynne
SO07:30-15:15
Świadczenia kardiologiczne
Poradnia Kardiologiczna - Legionów 58
65 dni790 248 888
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:30-20:00
ŚR14:30-20:00
CZ07:00-12:30
PT07:30-20:00
Świadczenia kardiologiczne
Poradnia Kardiologiczna - Legionów 60
60 dni512 814 778, 501 762 850
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:30-20:00
ŚR14:30-20:00
CZ07:00-12:30
PT07:30-20:00

Opinie o NZOZ "Cor-Gyn"

Dodaj opinię
2/5
Chodzę do Pani Sucheckiej-Rachoń i jako że przyjmuje pacjentów raz w miesiącu i opóźnienie zazwyczaj waha sie od 30 do 80 minut to odradzam... Ja osobiście czuje sie jak nie interesujący przypadek dla pani doktor bo przecież co trzecia pacjentka choruje na to co ja więc nic nowego nie wniosę do jej ''kariery'' ;) a chodzę do owej Pani doktor bo rzecz jasna gdzie indziej albo limity albo terminy na za pół roku ;)
5/5
Ja chodziłam do dr Sucheckiej Rachon i nie wyobrażam sobie innej lekarki Ma indywidualne podejście do pacjenta przebada od stóp do głów a wizyta czy na NFZ czy prywatnie niczym się nie różni Oby takich jak Dr było więcej
1/5
Fatalna obsługa. Zgłosiłam się z kartą dilo w celu uzyskania skierowania na biopsję, ponieważ podejrzewano u mnie nowotwór. Zostałam odesłana z kwitkiem, ponieważ "nie ma miejsc" i skoro nie mam już stwierdzonego nowotworu, moja karta nie jest dla pani istotnym dokumentem. Skandaliczne traktowanie pacjentów!
1/5
Byłam u dr Macieja Krynickiego -lekarz bardzo bucowaty i nie przystępny, nie ma ochoty cokolwiek mówić i tłumaczyć.Czułam się jak intruz jakbym przyszła nie do tego lekarza a leczę się na niedoczynność już 8 lat /oczywiście nie u tego lekarz/. Nie polecam beznadzieja. Poza tym ta przychodnia i obsługa przypomina mi PRL.
5/5
Od 3 lat leczę się u dr Piotra Szałkowskiego jest internistą i kardiologiem. Nie mam zastrzeżeń. czuję się lepiej a chyba o to chodzi. Trochę długo bo 7 mc czekałam na wizytę ale można do innych lekarzy z corgyn szybciej się umówić jak ktoś nie ma czas.
1/5
Zgadzam się z Panią Bożeną, porażka
1/5
Lekarz endokrynolog Maciej Krynicki nie powinien mieć kontaktu z ludźmi. Na pierwszej wizycie kazał mi podjąć decyzję, czy chcę skierowanie na usunięcie tarczycy i nic nie chciał tłumaczyć - moje zdrowie, moja sprawa. Dziś po prośbie o skierowanie na biopsję (zalecenie ze szpitala) oczywiście odmówił. Po prośbie o pisemne uzasadnienie odmowy wyskoczył z impetem zza biurka (rosły, gruby, dwumetrowy facet), stanął nade mną i, wrzeszcząc, kazał mi się wynosić z gabinetu. Jego nie obchodzi, czego chce ode mnie jakiś lekarz "Pierdasiński" ze szpitala, nie jest "w jego interesie" wypisanie mi skierowania, nie chce mnie nigdy więcej oglądać. Powiedziałam mu, że się go boję, to stwierdził, że nic mi nie zrobi, nie dotknie mnie, bo się mnie brzydzi. I do tego wszystkiego strasznie śmierdziało mu zgnilizną z ust. Ludzie, jeżeli macie jakąś alternatywę, NIE IDŹCIE do lekarza Krynickiego.
1/5
Moja mama ostatnio byla u dr krynickiego.poprostu tragedia . lekarz stwierdzil ze moja mame czeka jak to nazwal akumulatorek poniewaz ma serce w tragicznym stanie .Wczesniesnij przed wejsciem do jego gabinetu pielegniarka wykonuje ekg.Moja mama zapytala w jakin stanie jest jej serce i doktorek powiedzial wtedy .ma Pani 3 kabelki przy sercu i te dwa sa prawie przerwane i Pani serce dziala na jednym.Pragne nadmienic ze moja mama ma raka i lekarz o tym wiedzial.Moja mama dwa dni pozniej poszla do onkologa i ekg jest bardzo dobre.☺no cóz doktorek najwyraznie lubi pastwic sie na pacjentami i potrzebuje szybkiej pomocy psychiatrycznej.Oczywiscie byl do tego chamski.
1/5
nikt nie odbiera tel.głównej rejestracji! w jaki sposób mozna sie zapisac??? próbowałam kilkanascie dni! skandal w dzisiejszych czasach!
1/5
Od ok roku leczyłam się u dr Sucheckiej na pierwszej wizycie dr. Zmieniła mi leki (okazały się nie trafione) dr. Zaproponowała lek wyjaśniając że leczenie będzie ok 100zł miesięcznie nie zgodziłam się, został zmieniony lek na inny również nie trafiony, więc na kolejnej wizycie dr. Suchecka znów zaproponowała leczenie drogim lekiem wyjaśniając mi że innej opcji jak odpłatność 100% w moim przypadku niema, na próbę dostałam leki testowe na miesiąc trochę samopoczucie się po nich poprawiło, na kolejnej wizycie (teleporada) dr. Wypisała mi dwa opakowania leku do następnej wizyty. Zdziwiłam się płacąc 7,80zl za nie w aptece jednak okazało się że jest możliwość kupna jednego opakowania za 3,90zl na kolejnej wizycie dostałam receptę na jedno opakowanie w aptece okazało się że lek tym razem jest na 100%,po próbie kontaktu z Panią dr. Suchecką udało mi się skontaktować tylko z Panią z recepcji, która po naświetleniu sprawy Pani Dr., która stwierdziła, że nie będzie ze mną rozmawiać przekazała mi,, dr. Twierdzi że mówiła ile kosztuje i pani o tym wiedziała,, - Tak wiedziałam i nie wiedziałam że jest inna możliwość ceny tego leku,, dr. Powiedziała że inaczej go nie wypisze,, - dlaczego skoro dwa poprzednie opakowania miałam ze zniżką, czy mogę osobiście z Panią dr. porozmawiać ?,, dr. Nie będzie z Panią rozmawiać, powiedziała że jak Pani nie pasuje to niech go nie wykupuje,, tak więc przeniosłam się do innej przychodni gdzie wizytę mam pod koniec września i byłam zmuszona wykupić lek za który zapłaciłam 228zl a mogłam zapłacić nie całe 10zł.
NIE polecam.
5/5
Dr Krynicki - pierwsza wizyta: faktycznie nieprzystępny, skupiony na dokumentach. Po przejściach związanych z usunięciem tarczycy: JEDYNY znający się na rzeczy, KONKRETNY, POMOCNY. Pani pielęgniarka też miła. Wiem po co idę: po ocenę, diagnozę, kontynuację leczenia. Inni, u których próbowałam: przemili, rozmowni - niestety tylko mieszali w ocenie wyników. Diagnoza i dawkowanie zlecone przez dr Krynickiego potwierdzone podczas leczenia w Gliwicach. Polecam.
1/5
Dr Maciej Krynicki to lekarz najgorszego sortu nic nie interesuje go pacjent ani jego choroba taki buc że byłam tylko jeden raz i zapisałam się gdzie indziej wolę czekać następne dwa lata niż iść do takiego konowała oczywiście on nic sobie pewnie z naszych opinii nie wyciągnie wniosków bo i tak są kolejki do specjalistów może za pieniądze inaczej leczy ale NFZ wcale czułam się intruzem na jego włościach nie polecam
Dodaj opinię

Adres:

al. Legionów 58, 60, Gdańsk Wrzeszcz

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń
NZOZ "Cor-Gyn" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Cor-Gyn"