NZOZ "Dentimex"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 10-11-2019.
Pogodna 3
Stargard Szczeciński
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Dentimex"

Dodaj opinię
1/5
Szczerze nie polecam tego gabinetu. I nie chodzi tu o p. Marzannę ale jej córkę, która nie dość, że w czas nie potrafiła znaleźć źródła bólu to po czasie gdy wyszło na jaw jej nie dopatrzenie miała do mnie pretensje, że zwracam jej uwagę. Lecz tak to już jest gdy mamusia wszystko w życiu córci załatwiła i córka nie nauczyła się pokory.
1/5
Potwierdzam opinię przedmówcy, Pani stomatolog niestety potrafi tylko naciągnąć pacjenta, wysyła nawet do gabinetu do swojego kolegi do Szczecina a na końcu gdzie została wydana spora kwota pieniędzy okazuje się, ze ząb jest nie do uratowania i trzeba go wyrwać.
Poza tym w jednym z zębów zostawiła mi kawałek narzędzia.
Odradzam, uważajcie!!!

Adres:

Pogodna 3, Stargard Szczeciński