1. Dermatolog
  2. Małopolskie
  3. Kraków

NZOZ "Derm-Centrum" Leokadia Osuch - Dermatolog

Długa 38/219
Kraków
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
165 dni 12 292 06 06
Godziny otwarcia:
PN09:00-17:00
WT08:30-17:00
ŚR08:30-14:00
CZ08:30-13:30
PT09:00-12:00

Opinie o NZOZ "Derm-Centrum" Leokadia Osuch

Dodaj opinię
2/5
Agnieszko, masz całkowitą rację. Wczoraj dzwoniłam w sprawie wizyty i najbliższe terminy mieli dopiero za 1,5 miesiąca.
Poza tym mam już jednorazowe doświadczenie w związku z tą przychodnią. W zeszłym roku podczas wakacji byłam u jednej z pań dermatolog "Derm-Centrum". Moim problemem była grzybica na paznokciach prawej ręki i wypadanie włosów. Pokazałam Pani rękę, a ona stwierdziła, że to nie grzybica. Zaprzeczyłam, że się myli, bo w badaniu mykologicznym wyszło inaczej. Z kolei wypadaniem włosów nie przejęła się przesadnie. Z wizyty jak nie trudno się domyśleć nie byłam zadowolona i wybrałam innego lekarza-dermatologa.
2/5
zgadzam sie również z wami wkońcu spytałam o wizytę prywatną to na następny dzień to jakieś chore a płace 900zł ZUS ...
5/5
Byłam przygotowana na wizytę za minimum miesiąc bo wiadomo że na NFZ długo się czeka (nie panikujcie ludzie) a tu się dowiaduję że za 3 dni najbliższy termin :) to mi się podoba.
1/5
Bylam u 3 dermatologow na Długiej; jednen, jak już ktoś tu wspomniał się śpieszył, wizyta trwała 2 minuty, reszta lekarzy też nie na najwyzszym poziomie. Szkoda czasu!
5/5
dzwoniłam w piątek a w Pn o 12 wizyta. 🙂☺🙂
5/5
Przychodzę tam do Pana Edwarda Komasy. To bardzo miły, starszy mężczyzna, posiadający naprawdę dużą wiedzę, nie tylko z dziedziny swojej pracy. Moje zapalenie mieszka włosowego zdiagnozował w kilka sekund, toteż myślę, że prawdą będzie jeśli napiszę, że z pewnością na tyle lat pracy ma ogromne doświadczenie. Z całego serca polecam!
5/5
↑↑↑ diagnoza trwała kilka sekund co nie oznacza, że Pan Komasa nie poświęcił mi swojej pełnej uwagi i czasu! Po prostu moje zmiany na skórze nie wymagały długiego namysłu.
1/5
Nie polecam! Pani doktor z pogardą traktuje pacjentów. Podczas wizyty miałam wrażenie, że marnuję tylko jej cenny czas! Wizyta trwała niecałą minutę...
1/5
Bardzo nie polecam, Pani doktor była nie miła i opryskliwa. W dodatku przepisała mi lek, który już używałam, a poinformowałam, że nie przyniósł żadnej poprawy.
1/5
Pani doktor nie polecam 5 minut wizyta lekarstwa nie pomogly, wręcz choroba przybrała bardziej agresywny rzut
1/5
Nie polecam, bylam po raz drugi i za kazdym razem lekarze nie zdali egzaminu z jakosci swiadczonych uslug
2/5
Pani doktor opryskliwa, wizyta trwała dokładnie 7 minut. Pouczyła mnie, że w Polsce są inne standarty w przepisywaniu leków na trądzik( byłam leczona w Anglii). Ogólne wrażenie niespecjalne
1/5
Pani wymyśla diagnozy tak losowe, jak działania rządu w czasie pandemii. Lekceważące podejście, właściwie brak wywiadu diagnostycznego. Próbowałam powiedzieć, na co choruję i jakie zażywam leki, niestety mi przerwano ("Proszę teraz słuchać co ja mówię"). Pani doktor nie pofatygowała się obejrzeć dokładnie zmian, spojrzeć na zdjęcia przedstawiające, jak wygląda zaostrzenie, ani też na komplet badań, z którymi przyszłam. Robiła wszystko, żeby czym prędzej pozbyć się mnie z gabinetu. Strata mojego czasu i pieniędzy z podatków, które od kilkunastu lat płacę.
1/5
Nie polecam, najgorszy dermatolog jakiego znam, arogancka, brak czasu dla pacjenta, drogie lekarstwa wypisuje bez wyjaśnień jak używać, wizyta trwa 4 min. Boi się podejść do pacjeta, brak empatii, nie można o nic zapytać bo wchodzi w zdanie, strata czasu i pieniędzy.
1/5
Nie polecam , pani Osuch oschła , nie sympatyczna , brak podejścia do pacjenta , boi się zbliżyć i obejrzeć dokładnie zmiany skórne , karze się odsuwać i zasłaniać twarz maską po same oczy , przepisuje najdroższe leki podczas gdy są tańsze na daną dolegliwość , szybko pozbywa się pacjenta , ta osoba nie powinna tam pracować , nie nadaje się do kontaktu z ludźmi , z całego serca odradzam tam wizyty .
5/5
Witam przyjmował w tej przychodni starszy lekarz świetny dermatolog w sensie Pan nie wiem czy Stewarski a może Stawiarski albo jakoś tak napiszerokości ktoś jak dokładnie się nazywa i gdzie teraz przyjmuje
1/5
Tragedia okropna pani dermatolog wizyta komedia zero wysłuchania opisu problemu i historii leczenia zero informacji na temat przepisanego leku przy okazji podając inna nazwę związku aktywnego w nim zawartego. Pomijając lekarza rejestracja tragiczna wredne panie wręcz babska krzyczące na pacjentów niezadowolone z życia.
1/5
Nie polecam. Doktor Osuch zachowała się bardzo nieprofesjonalnie wobec mojej Babci. Babcia poprosiła, dzwoniąc do przychodni, o termin. Zaproponowano jej termin popołudniowy. Bardzo poprosiła o termin poranny ponieważ tylko wujek mógł ją podwieźć do przychodni, a pracuje on popołudniami. Babcia nie jest w pełni sprawna, wiec nie może się sama poruszać po mieście, a nikt inny z rodziny nie mógł w wyznaczonych terminach zawieźć babci na miejsce. W związku z tym recepcjonistka powiedziała babci, że może przyjść na 9.

Po przyjściu została poproszona do gabinetu, gdzie Pani magister medycyny (bo takie zachowanie nie przystoi osobą z doktoratem, jeśli takowy Pani Osuch posiada) potraktowała Babcie tak, że ta wyszła zapłakana z gabinetu. Lekarka imputowała, że Babcia wepchała się w kolejkę, zajmując innym miejsce, nie została zbada i powiedziano jej, że ma szukać sobie innego terminu. Jeszcze raz nie polecam. Negatywne emocje wywołane takim zachowaniem lekarza nie są warte wizyty w takiej przychodni.
1/5
Nie polecam ! Terminy - krótkie. Dawało do myślenia, ale zaryzykowałam.
Pierwsza wizyta trwala Ok 10minut w czym połowa to pisanie recept . Panią doktor Najbardziej interesowało to czy maseczka jest poprawnie założona na nos.
Zabrałam ze sobą wszystkie kosmetyki których uzywam do twarzy ,ale kazano mi je schować.
Żadnych pytań jak się żywię, czy mam problemy hormonalne itp. Brak diagnozy tylko faszerowanie na ślepo antybiotykiem, który prócz mdłości nic nie pomógł.
Strata czasu !!
1/5
Moja ocena zerowa dlaczego taki potwór jak pani dermatolog tam pracuje chyba się pomyliła z powołaniem traktuje pacjentów jak konieczne zło coś okropnego nie mieści się w głowie żenada!!!!
1/5
Pani doktor idzie raczej na ilość napewno nie na jakość. Wizyta trwa bardzo krótko myślałam że zbada mi wszystkie znamiona, natomiast zbadała tylko te które miałam wskazać za niepokojące. Po to poszłam żeby ona określiła które takie są. Jeśli by mogła to by w ogóle nie podchodziła do pacjenta jakiś kabaret. Odbębnić i następny. Szkoda czasu.
1/5
Nie polecam pani dermatolog, kompletny brak profesjonalizmu nie mówiąc o podejściu do pacjenta. Nie rozpoznała podstawowego schorzenia i nie wykazała żadnj chęci pomocy-bo się nie zna na dermatologii!!! Szkoda czasu, zdrowia i nerwów.
Gwiazdka tylko dlatego, że jest wymagana
1/5
Jedna z najgorszych wizyt - lekarka nawet nie wysłuchała, nie spojrzała na widoczne objawy, więc nie wiadomo, czemu ta wizyta miała służyć, żadnej diagnozy, żadnego zainteresowania rozwiązaniem problemu pacjenta. Zapisała leki, które, jak się okazało w aptece, od dawna nie są już dostępne…. Dodatkowo zaleciła dermokosmetyki, które i tak stosuję… Wizyta w tym przybytku to strata czasu, starsza pani lekarka, z całym szacunkiem, powinna już iść na emeryturę i zwolnić miejsce osobie, która będzie zainteresowana pomaganiem ludziom w ich dolegliwościach. Generalnie sprawa nadaje się do zgłoszenia do rzecznika praw pacjenta. Pacjent nie po to płaci składki zdrowotne, żeby utrzymywać takie posady, ale żeby uzyskać pomoc, kiedy jej potrzebuje. Wielkie rozczarowanie, problem pozostał, a pomocy pewnie trzeba szukać u specjalisty prywatnie…
5/5
Witam NIE wiem czy pracuje tam dalej świetny dermatolog Komasa Edward mogę prosić o namiary na tego lekarza
1/5
ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA P. Mirosławę Osuch . Kobieta bez empatii , bardzo , ale to bardzo niemiła . Przyszedłem ze skierowaniem do Przychodni w trybie pilnym, Pani z recepcji również bardzo niemiła.. P doktor głupio się tłumacząc , że jest po zapaleniu płuc nie przyjmie mnie ponieważ ma 40 innych pacjentów i nie obchodzi ją to jak sama powiedziała .. i mogę sobie robić co chce . Tak się nie traktuje ludzi , tym bardziej , że chciałem tylko i wyłącznie poradę co mam robić .. Pani doktor chora , nie tylko na płuca , ale i na głowę .. ale to już sprawa dla niej dla innego specjalisty …
Dodaj opinię

Adres:

Długa 38/219, Kraków Stare Miasto

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-17:00
WT08:30-17:00
ŚR08:30-14:00
CZ08:30-13:30
PT09:00-12:00