1. Dermatolog
  2. Małopolskie
  3. Kraków

NZOZ "Derm-Centrum" Leokadia Osuch - Dermatolog

Długa 38/219
Kraków
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
77 dni12 292 06 06
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:30,15:00-19:00
WT08:00-14:30,15:00-19:00
ŚR08:30-19:00
CZ08:00-14:30
PT08:30-19:00

Opinie o NZOZ "Derm-Centrum" Leokadia Osuch

Dodaj opinię
1/5
nie polecam!
1/5
Z tym czasem oczekiwania to kłamstwo.Piszą,że sredni czas 4 dni a ja mam termin z dzieckiem za prawie dwa miesiące
2/5
Agnieszko, masz całkowitą rację. Wczoraj dzwoniłam w sprawie wizyty i najbliższe terminy mieli dopiero za 1,5 miesiąca.
Poza tym mam już jednorazowe doświadczenie w związku z tą przychodnią. W zeszłym roku podczas wakacji byłam u jednej z pań dermatolog "Derm-Centrum". Moim problemem była grzybica na paznokciach prawej ręki i wypadanie włosów. Pokazałam Pani rękę, a ona stwierdziła, że to nie grzybica. Zaprzeczyłam, że się myli, bo w badaniu mykologicznym wyszło inaczej. Z kolei wypadaniem włosów nie przejęła się przesadnie. Z wizyty jak nie trudno się domyśleć nie byłam zadowolona i wybrałam innego lekarza-dermatologa.
5/5
Ja mam zupełnie inne zdanie. Zadzwoniłam w sprawie wizyty i termin mam za 5 dni, więc bardzo się cieszę, że tak szybko.
1/5
Ja rowniez- czekalam na wizyte 2 miesiace! Skandal!
2/5
zgadzam sie również z wami wkońcu spytałam o wizytę prywatną to na następny dzień to jakieś chore a płace 900zł ZUS ...
1/5
Właśnie dzwonilam dostałam termin za m-c
4/5
Głupie wieśniaki, nie daje się opinii na temat czasu oczekiwania na wizytę tylko jakość usługi, ja byłem, lekarz się trochę spieszył chyba ale na ogół było ok
5/5
Byłam przygotowana na wizytę za minimum miesiąc bo wiadomo że na NFZ długo się czeka (nie panikujcie ludzie) a tu się dowiaduję że za 3 dni najbliższy termin :) to mi się podoba.
1/5
Bylam u 3 dermatologow na Długiej; jednen, jak już ktoś tu wspomniał się śpieszył, wizyta trwała 2 minuty, reszta lekarzy też nie na najwyzszym poziomie. Szkoda czasu!
5/5
dzwoniłam w piątek a w Pn o 12 wizyta. 🙂☺🙂
5/5
Przychodzę tam do Pana Edwarda Komasy. To bardzo miły, starszy mężczyzna, posiadający naprawdę dużą wiedzę, nie tylko z dziedziny swojej pracy. Moje zapalenie mieszka włosowego zdiagnozował w kilka sekund, toteż myślę, że prawdą będzie jeśli napiszę, że z pewnością na tyle lat pracy ma ogromne doświadczenie. Z całego serca polecam!
5/5
↑↑↑ diagnoza trwała kilka sekund co nie oznacza, że Pan Komasa nie poświęcił mi swojej pełnej uwagi i czasu! Po prostu moje zmiany na skórze nie wymagały długiego namysłu.
1/5
Nie polecam! Pani doktor z pogardą traktuje pacjentów. Podczas wizyty miałam wrażenie, że marnuję tylko jej cenny czas! Wizyta trwała niecałą minutę...
1/5
Bardzo nie polecam, Pani doktor była nie miła i opryskliwa. W dodatku przepisała mi lek, który już używałam, a poinformowałam, że nie przyniósł żadnej poprawy.
1/5

Pani doktor nie polecam 5 minut wizyta lekarstwa nie pomogly, wręcz choroba przybrała bardziej agresywny rzut


1/5
Nie polecam, bylam po raz drugi i za kazdym razem lekarze nie zdali egzaminu z jakosci swiadczonych uslug
2/5
Pani doktor opryskliwa, wizyta trwała dokładnie 7 minut. Pouczyła mnie, że w Polsce są inne standarty w przepisywaniu leków na trądzik( byłam leczona w Anglii). Ogólne wrażenie niespecjalne
1/5
Pani wymyśla diagnozy tak losowe, jak działania rządu w czasie pandemii. Lekceważące podejście, właściwie brak wywiadu diagnostycznego. Próbowałam powiedzieć, na co choruję i jakie zażywam leki, niestety mi przerwano ("Proszę teraz słuchać co ja mówię"). Pani doktor nie pofatygowała się obejrzeć dokładnie zmian, spojrzeć na zdjęcia przedstawiające, jak wygląda zaostrzenie, ani też na komplet badań, z którymi przyszłam. Robiła wszystko, żeby czym prędzej pozbyć się mnie z gabinetu. Strata mojego czasu i pieniędzy z podatków, które od kilkunastu lat płacę.

1/5
Nie polecam, najgorszy dermatolog jakiego znam, arogancka, brak czasu dla pacjenta, drogie lekarstwa wypisuje bez wyjaśnień jak używać, wizyta trwa 4 min. Boi się podejść do pacjeta, brak empatii, nie można o nic zapytać bo wchodzi w zdanie, strata czasu i pieniędzy.
1/5
Nie polecam , pani Osuch oschła , nie sympatyczna , brak podejścia do pacjenta , boi się zbliżyć i obejrzeć dokładnie zmiany skórne , karze się odsuwać i zasłaniać twarz maską po same oczy , przepisuje najdroższe leki podczas gdy są tańsze na daną dolegliwość , szybko pozbywa się pacjenta , ta osoba nie powinna tam pracować , nie nadaje się do kontaktu z ludźmi , z całego serca odradzam tam wizyty .
Dodaj opinię

Adres:

Długa 38/219, Kraków Śródmieście

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:30,15:00-19:00
WT08:00-14:30,15:00-19:00
ŚR08:30-19:00
CZ08:00-14:30
PT08:30-19:00
NZOZ "Derm-Centrum" Leokadia Osuch na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Derm-Centrum" Leokadia Osuch