1. Dermatolog
  2. Świętokrzyskie
  3. Kielce

NZOZ "Dermatolog" w Kielcach

Os. Na Stoku 63a
Kielce
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
41 dni41 362 66 95
Godziny otwarcia:
PN11:30-19:00
WT07:30-14:00,15:00-19:00
ŚR10:00-19:00
CZ07:30-13:00
PT11:30-19:00

Opinie o NZOZ "Dermatolog" w Kielcach

Dodaj opinię
1/5
Próbowałem dodzwonić się przez kilka dni - niestety nikt nie odbierał telefonów. Po co zatem podają taki kontakt? Co na to NFZ.
1/5
telefonów nikt nie odbiera - niestety.To dla dobra pacjenta
5/5
Zawsze się zastanwiam jakim trzeba być debilem, żeby wystawiac opinie negatywną przychodzi tylko dlatego że nie Można się do nich dodzwonić. I to jeszcze najniższą notę....
Ps.
Mi się za pierwszym razem udało i jeszcze tego samego dnia powiedziano mi że mogę przyjść i dostać się do lekarza. Szok. Zobaczę jakie kompetencje, a później ocenie.
1/5
To prawda,telefonów nie odbierają.Dzwonię drugi dzień.
1/5
Piotrze łatwość dodzwonienia się / kontaktu jest akurat bardzo ważna! Nie dziw się, że ludzie wystawiają taką opinie, skoro kontakt z przychodnią jest taki ciężki. Numer non stop jest albo nie dostępny, albo zajęty, albo po prostu nikt nie odbiera. !!! DRAMAT
4/5
Nie ma co oceniać przychodni po tym że nie odbierają. To nie recepcji powinniście wystawić opinie tylko lekarzowi. Jak nie odbierają to iść osobuście zarejestrować. Ja nue miałam problemu aby się dodzwonić, za pierwszym razem odebrali. A co do lekarza to napuszę po wizycie.
5/5
U mnie akurat telefon odebrano po pierwszym sygnale :)
2/5
Tak, to znowu ja. Rzeczywiście jest duży problem z kadrą pracownicza. Nie chcą odbierać telefonów. Można to zauważyć podczas rejestracji przy okienku. Jeśli ktoś wydzwania od 10 minut, a ja przez ten czas cały czas się rejestruję, to jeśli skończę po 10 minutach to obowiązkiem Pani z rejestracji jest odebranie połączenia, bo wedle kolejki, kolejną osobą jest osoba próbująca się dodzwonić na infolinie. Tak to powinno funkcjonować - na przemian. Raz z kolejki, raz z infolinii. Teraz bardzo na poważnie. Trafiłem do jednego lekarza. Niestety ale nie wiem czy mogę podawać z imienia i nazwiska. Chodzi o starszą Panią, z komunistycznym podejściem do pacjenta. A co to znaczy? Konował nawet mnie nie przebadał (spojrzała z odległości swojego miejsca siedzącego, beż podejścia, przyjrzenia się, dotknięcia itd...), nie zlecił badań diagnostycznych, następnie wysłał do innych specjalistów, żeby to oni się mną zajęli :O. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, ale to norma wśród lekarskich praktyk. Idę tym razem do kolejnego lekarza. Może tym razem spotkam miłe zaskoczenie.
Dodam, że na Klonowej jest pewna przychodnia, w której przyjmuje się również przez NFZ. Tylko tam udało mi się jedynie uzyskać skierowanie na badania, ale nie wszystkie, mogące pomóc w wyjaśnieniu symptomów choroby.
5/5
Nie ma problemu z dodzwonieniem się, jak za pierwszym razem nie odbiorą to za 15 minut tak. W recepcji udzielają wyczerpujących informacji. Co do lekarza to są godziny gdzie w ogóle nie trzeba czekać - lekarz również dokładnie bada i udziela porad.
1/5
Dodzwonić się tragedia.
1/5
dodzwonić się do Was graniczy z cudem
4/5
A ,ja akurat nie miałam tego problemu,dodzwoniłam się szybko,no i pani bardzo sympatyczna
5/5
Telefon odebrała za drugim razem miła pani,udzieliła wyczerpujacych informacji.
1/5
bylem dzisi zalejstrowaci sie kobieta w recepci byla jak gestapo kszyczala ze ona nie jest od odbierania telefonuw i czemu nie mam okularuw bo nie widzialem literek w formulazu wiec nie wytszymalem i terz zaczolem kszyczeci ze nie jestem jej mezem ani kochankiem czy synem zeby sie prula do mnie ze jest tu jak d...a od z....a zeby opsurzyci pacienta jak buk pszykazal i jak jej nie pasuje odbieranie telefonu to niech idzie ulice spszontaci w czwartek ide do lekarza zobaczyny jak tam bedzie tragedia tak jak by nam laske robili swoloczy bydle
1/5
Dodzwonić się do nich graniczy z cudem, można umrzeć przy telefonie. Mało tego rozłączają..okropne sa te rejestratorki, powinny byc juz na emeryturze i chorowac to by zobaczyły same jak to jest...
1/5
Dramat, Polska ludowa - telefonów nikt nie odbiera. byłem kilka razy w tej przychodni. Generalnie zawsze było żenująco niemiło
3/5
Byłem w tej przychodni u neurologa i okulisty. Jednak jak Pani neurolog podeszła do sprawy profesjonalnie i zleciła badania. Jednak okulista nawet nie zbadała wzroku tylko stwierdziła, że tak ma być i koniec.
1/5
Personel medyczny bardzo niemiły ! Kodeks prawa pacjenta łamany notorycznie. Ja na pewno tak tego nie zostawię. Byłam pacjentem różnych przychodni i szpitali, lecz to co tutaj się wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie. Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem, obrażaniem pacjentów i podejściem. Starsze panie które już dawno powinny być na emeryturze odmawiają wizyty dziecku z niepełnosprawnością, wstyd. Czemu jest to tolerowane przez dyrekcję placówki ?? Będę pracować nad petycja co do tego miejsca o zmianę kadry która trafi do NFZ.
1/5
Dermatologia - panie żenująco niemiłe. Bez podejścia do problemu pacjenta. Strach stawać przy okienku ponieważ zawsze reagują ze złością, irytacja i mam wrażenie że są tutaj za kare. Po co trzymać taki personel ?? Naprawdę jedno wielkie dno... Zawsze spotykam się tutaj z takim brakiem profesjonalizmu, gdyby nie Lekarz i dokumentacja medyczna już dawno zamieniłabym placówkę.
1/5
Jest mi bardzo przykro że panie z okienka z takim chamstwem traktują chorych. Chodzi o dermatologię. Odeszłam dziś z płaczem z rejestracji. Nie dość że przychodzi człowiek chory i cierpiący to jeszcze zamiast pomocy dostaje poniżające traktowanie. Proszę żeby dyrekcja placówki zwróciła na to uwagę. Ja ze swojej strony zrobię wszystko żeby dyrekcja i osoby której ta placówka podlega nie przeszły wobec tego obojętne..
1/5
Panie z rejestracji dramat !!!!!!!!!!!!!! Bardzo mielile, niezadowolone, chamskie, traktujące pacjenta przedmiotowo !!!!!!!!!!!
Życzę im takich smaych chorób.
Nie pozdrawiam !!!!!!
Opinia minus 10!!!!!
1/5
Nie polecam tej placówki.
Nie warto tracić czasu ani na dziwonienie ani na przyjście do rejestracji. Chamstwo i komuna !
3/5
No dobrze, wszyscy piszą że Panie w okienku nie miłe, że dodzwonić się trudno. A co z opiniami o lekarzach? Który lekarz najbardziej kompetentny? Do kogo warto pójść? Bardziej mnie to interesuje niż czy Panie w rejestracji miłe czy nie. Pozdrawiam.
5/5
Byłaś dziś ze skierowaniem do dermatologa. Pani w rejestracji przemiła-dostałam się "z marszu" do lekarza. Pani doktor w gabinecie nr 17 przesympatyczna, z dużym doświadczeniem, skupiona na pacjencie. Polecam.
3/5
Ja się dodzwoniłam za pierwszym razem.
1/5
Zgadzam się z większością opiniujacych. Dodzwonić się to jakby to było za czasów komuny. Dzwoniłem jednego dnia 30 razy i nic. Panie w rejestracji bardzo niemiłe. Nie znają przepisów np.o rejestrze osób z uprawnieniami. Po co to trzymać. Jest tyle młodych szukających pracy.
1/5
Hura.dodzwonilem się za 40 tym razem. Pani odebrała tel.i z wielką łaską udzieliła mi informacje ale na koniec zapytała mnie po co dzwonie jak w zasadzie znam odpowiedź. Prostactwo jej nie ma granic. Ze takich pracowników się jeszcze trzyma. W mojej firmie nie wiem czy pracowalaby jeden dzień. Co na to właściciel przychodni. Chyba że to ktoś z rodziny. Ale to nie usprawieiwia postępowania pani w rejestracji. Ska skandal..
4/5
W piątek nie było ludzi. Zostałam przyjęta przychodnia specjalistyczna na stoku 63a. Na wprost rejestracji w gabinecie siedziała starsza doktor. Nawet nie wstała spojrzeć dała, receptę...oby nie bylo to strata czasu i pieniędzy na lek nowość
1/5
Chamstwo ze strony lekarzy.
Dodaj opinię

Adres:

Os. Na Stoku 63a, Kielce

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN11:30-19:00
WT07:30-14:00,15:00-19:00
ŚR10:00-19:00
CZ07:30-13:00
PT11:30-19:00
NZOZ "Dermatolog" w Kielcach na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Dermatolog" w Kielcach