1. Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy
  2. Kujawsko-Pomorskie

NZOZ Dom Sue Ryder Prowadzony przez Pallmed

Świadczenia specjalistyczneNumer telefonuInne ośrodki
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy52 329 00 95

Opinie o NZOZ Dom Sue Ryder Prowadzony przez Pallmed

Dodaj opinię
1/5
niestety nie jest tak pięknie jak mówią i pokazują i pan derektor i własciciel budynku jest nio miły i agrasywny zabrania nawet okien otwierania i wyrzuca ludzi z bydynku
5/5
To, co Pan Sebastian napisał, to istna bzdura! Ludzie niesamowici, opiekunki fantastyczne, pielęgniarki profesjonalne, a reszta pracowników od administracji po panie sprzątające z sercem na dłoni dla pacjentów i rodzin. Zawsze znajdzie się ktoś komu się nic nie podoba! Polecam i dziękuję za wsparcie w tych trudnych chwilach.
5/5
Podzielam zdanie Katarzyny. Była tam moja mama. Nie mam nic do zarzucenia. Wspaniala atmosfera, personel oddany pacjentowi. Rzuca się w oczy jak Panie opiekunki robią wszystko, aby każdy czuł się dobrze. Są na każde zawołanie pacjentów.Panie pielęgniarki doświadczone. W razie bólu działają natychmiast. Jeśli chodzi o Pana doktora to uważam, że człowiek mądry, zdecydowany i jednocześnie bardzo miły. Moim zdaniem, jest to miejsce w którym starsze osoby, znajdą wsparcie, ciepłe słowa i ulgę w cierpieniu, w tych ostatnich latach swojego życia. Z całym sercem POLECAM i DZIĘKUJĘ.
5/5
W Marimed przebywa obecnie nasz tato, po ciężkiej chorobie jakim jest udar, był w kilku różnych szpitalach. Baliśmy się, jak tato odnajdzie się w małym ośrodku. Dziś wiemy, że to była najlepsza decyzja jaka podjęliśmy. Pracujące tam osoby, są serdeczne, wykształcone, mile i potrafią dotrzeć do zamkniętego w sobie człowieka. Tato ma dobrą opiekę, jest zadbany, uśmiechnięty. Panie opiekunki mają bardzo dobre podejście do pacjentów ale i do nas bliskich osób. Dziękujemy wam serdecznie!
1/5
Nie ma tak jak być powinno, teatrzyk przed rodzinami odegra każdy. Jak jest to wiedzą najlepiej ci którzy tam są cały czas. Mało pracownikow obsługi.
Dodaj opinię

Adres:

Powałkowice 16a

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN00:00-24:00
WT00:00-24:00
ŚR00:00-24:00
CZ00:00-24:00
PT00:00-24:00
SO00:00-24:00
ND00:00-24:00
NZOZ Dom Sue Ryder Prowadzony przez Pallmed na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Dom Sue Ryder Prowadzony przez Pallmed