NZOZ "E-Med"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Gliniana 40
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "E-Med"

Dodaj opinię
5/5
zawsze wizyty u ginekologa była dla mnie dużym stresem odkad poleciła mi koleżanka doktor kołtowską jestem zadowolona z każdej wizyty już od 3 lat badam się w tej przychodni . polecam Dodatkowy plus dla pańi z rejestracji która sprawnie wszystkich obsługuje :)
5/5
Bardzo miła Pani doktor, dobierając tabletki antykoncepcyjne starała się dobrać je jak najlepiej i żeby nie ucierpiał na tym za bardzo studencki portfel. Badanie przeprowadzone w bardzo miłej i otwartej atmosferze.
Będąc osobą nieśmiałą i zestresowana takimi wizytami (była to moja pierwsza wizyta u nowej ginekolożki) nie czułam się ani trochę skrępowana pytając o cokolwiek. Zaangażowana, zleciła kolejne badania profilaktycznie, wyszłam z poczuciem, że wiem na czym stoję i wszystko zostało mi wyjaśnione. Polecam!
5/5
Moja pierwsza w życiu wizyta u dr. Kołtowskiej była bardzo przyjemna i konkretna. Pani Doktor dokładnie mnie przebadała i przepisała odpowiednie leki. Bardzo serdecznie polecam!

Adres:

Gliniana 40, Wrocław Huby
NZOZ "E-Med" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "E-Med"