1. Endokrynolog
  2. Pomorskie
  3. Gdańsk

NZOZ Endogyn Jarosław Szymula - Endokrynolog

Aleja Legionów 60
Gdańsk
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
21 dni505 516 393
Godziny otwarcia:
PN12:30-20:00
WT07:30-15:00
ŚRnieczynne
CZ10:30-20:00
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Endogyn Jarosław Szymula

Dodaj opinię
1/5
Ściema i oszustwo totalne! Tydzień próbowałem się do nich dodzwonić rejestracja 3 dni w tygodniu przez 2 godziny i to w jakich porach 10-12 i 18-20 . Telefon wiecznie wyłączony i skrzynka pełna. Jak się już dodzwoniłem to Pani z łaską mi mówi, że t nie jest endokrynolog tylko ginekolog i żebym zadzwonił jak będę w ciąży. Ja w ciąży dorosły chłop żenada... !!!
1/5
Szczerze odradzam!
1/5
Nie polecam. Lekarz, który twierdzi, że zrzucenie paru kilogramów leczy każdą chorobę.
Rejestracja i czas oczekiwania na wizytę jak na NFZ w porządku. Lekarz zlecił mi w prawdzie kilka badań poszczególnych hormonów lecz nie wynikło z tego nic. Na pytanie czy coś można zrobić z bardzo bolesnym miesiączkowaniem, trądzikiem w wieku 30 lat i jeszcze paroma sprawami odpowiedział, że muszę schudnąć. Miałam nadwagę, nie otyłość a moja bardzo szczupła siostra ma podobne objawy. Z wizyty wyszłam wściekła, bez jakichkolwiek rzetelnych informacji. Obecnie jestem pod opieką dietetyka i innych lekarzy specjalistów. Ciągle szukam przyczyn różnych moich dolegliwości. Dietetyk skierował mnie do Endokrynologa - Ginekologa. Do Pana Jarosława Szymuli na pewno się nie wybiorę. Szczerze odradzam.
1/5
Ciezko trafic na dobrego lekarza bardzo ciezko
1/5
Nie polecam lekarza. Bardzo olewczo podszedl do problemu.
1/5
Bardzo nieprzyjemny lekarz
Kto jest dla kogo ??Lekarz dla pacjenta czy pacjent dla lekarza, nie polecam gbur i ignorant powinien się tym ktoś zainteresować
1/5
Nie polecam, zero empatii, brak szacunku dla pacjenta,wszystko można wyleczyć będąc na diecie, ogólne wrażenie dużo brakuje Panu do bycia dobrym lekarzem ,może warto czytać komentarze i zmienić podejście
1/5
Lekarz do bani, krótko na temat. Kasę bierze za to że ktoś do niego wejdzie i nic więcej nie musi.
1/5
Podpisuję się pod tymi opiniami powyżej. Wizyta na NFZ polega na odfajkowaniu obecności pacjenta raz w roku. Lekarz nie ma żadnych pytań i nie zleca żadnych badań kontrolnych nawet podstawowych jak TSH ogranicza się jedynie do wypisania recepty na Letrox i wyznaczeniu kolejnej wizyty za rok. Trzy lata z rzędu odmówił mi wypisania skierowania na USG pomimo że mam 4 guzki na tarczycy diagnozowane ostatnio w 2015 roku ( za pieniądze oczywiście prywatnie). Zapytany czy już nie najwyższa pora na badanie kontrolne tych zmian zaproponował żebym wykonała USG prywatnie bo jak stwierdził "to nie jest takie drogie". Ma facet tupet i trudno go nazywać lekarzem.
Dodaj opinię

Adres:

Aleja Legionów 60, Gdańsk Wrzeszcz

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:30-20:00
WT07:30-15:00
ŚRnieczynne
CZ10:30-20:00
PTnieczynne
NZOZ Endogyn Jarosław Szymula na mapie
Widok z ulicy NZOZ Endogyn Jarosław Szymula