Adres:
Bolesława Szpunara 19, Wieliczka
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Poradnia endokrynologiczna
Endokrynolog |
160 dni | 12 278 40 00 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN07:00-20:00 WT07:00-20:00 ŚR07:00-20:00 CZ07:00-20:00 PT07:00-20:00 SO08:00-12:00 Godziny przyjęć:
PNnieczynne WTnieczynne ŚRnieczynne CZ07:30-12:00 PT16:00-20:00 SO08:00-12:00 |
|||||
| Poradnia kardiologiczna
Kardiolog |
17 dni | 12 278 40 00 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00 WT08:00-12:00 ŚR08:00-12:00,18:00-19:00 CZnieczynne PT16:00-20:00 |
|||||
| Poradnia kardiologiczna (CER)
Kardiolog |
0 dni | 12 278 40 00 | |||
| Poradnia medycyny sportowej
Lekarz sportowy |
27 dni | 12 278 40 00 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN07:00-20:00 WT07:00-20:00 ŚR07:00-20:00 CZ07:00-20:00 PT07:00-20:00 SO08:00-16:00 Godziny przyjęć:
PNnieczynne WTnieczynne ŚR14:00-18:00 CZ14:00-18:00 PT08:00-13:00 |
|||||
| Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog |
129 dni | 12 278 40 00 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-14:00 ŚRnieczynne CZ10:00-14:00 PTnieczynne |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza |
12 278 40 00 | |
Albo zajęte albo nikt nie odbiera
Uważam, że nie powinna pracować z innymi ludźmi, w szególności chorymi. Przyjechaliśmy z osobą po udarze, Pani totalnie nie słuchała, wyprosiła po chwili z gabinetu, ponieważ uwazala, że nie zgadza jej się wiek ze skierowania. Pani stwierdziła, że osoba z którą przyjechaliśmy nie jest bardzo niepełnosprawna, bo przecież nie jeździ na wózku inwalidzkim. Jednym zdaniem Cyrk na kółkach. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.
Pani doktor poszła do domu, mimo że miałem umówioną wizytę, bo jak sie okazalo zle umowilem wizyte, bo nie bylem zarejestrowany, a jak jestem niezarejestrowany to nie moglem umowic wizyty, ktora jeszcze tego samego dnia umowilem przez recepcje z adnotacja, zebym przyszedl 5 minut wczesniej, bo najpierw sie musze zarejestrowac. A nastepnie sie dowiedzialem, ze na wizyte ktorej wcale nie umowilem przyszedlem za pozno bo bylem 10 minut przed a poproszono mnie bym byl 5 minut przed. No wiec taki to poziom absurdu.