NZOZ Euromed

Łaska 23
Zduńska Wola
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia kardiologiczna
Kardiolog
100 dni 43 825 42 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-21:00
WT08:00-21:00
ŚR08:00-21:00
CZ08:00-21:00
PT08:00-21:00
Godziny przyjęć:
PNnieczynne
WT16:00-21:00
ŚR08:00-13:00
CZnieczynne
PT16:00-21:00
Poradnia kardiologiczna (CER)
Kardiolog
0 dni 43 825 42 44
Poradnia neurologiczna
Neurolog
64 dni 43 825 42 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-21:00
WT08:00-21:00
ŚR08:00-21:00
CZ08:00-21:00
PT08:00-21:00
Godziny przyjęć:
PN16:00-21:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-13:00
PT08:00-21:00
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
176 dni 43 825 42 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-21:00
WT08:00-21:00
ŚR08:00-21:00
CZ08:00-21:00
PT08:00-21:00
Godziny przyjęć:
PNnieczynne
WT08:00-12:00,15:00-21:00
ŚR15:00-21:00
CZ09:00-13:00,16:00-21:00
PTnieczynne
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
99 dni 43 825 42 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-21:00
WT08:00-21:00
ŚR08:00-21:00
CZ08:00-21:00
PT08:00-21:00
SO08:00-15:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-20:00
WT08:00-17:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-20:00
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Stomatolog
1 dzień 43 825 42 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-21:00
WT08:00-21:00
ŚR08:00-21:00
CZ08:00-21:00
PT08:00-21:00
SO08:00-15:00
Godziny przyjęć:
PNnieczynne
WT08:00-14:00
ŚR14:00-20:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Euromed

Dodaj opinię
1/5
Bylam zapisana na pilną wizyte u kardioloda . Gdy tam poszlam w dniu wizyty lekarz powiedzial mi , ze mnie nie przyjmie. Mogli powiedziec o tym w dniu , w ktorym poszlam sie zapisac . Nie tracilabym czasu na czekanie .
1/5
Ja miałam podobną sytuację. Pilne skierowanie do laryngologa ze strasznym bólem ucha. Powiedziano mi że zostanę przyjęta, a po 2,5 godzinach oczekiwania (z bolącym uchem) lekarka powiedziała że...jednak nie, bo ma innych pacjentów. Żenada to mało powiedziane. Życzę tej kobiecie ( bo na miano lekarza nie zasługuje) żeby ją też kiedyś ktoś tak wtednie potraktował.
1/5
Strasznie przemądrzała recepcjonistka...nie nadaje sie do kontaktu z drugim człowiekiem..niewyrozumiała i chamska.
1/5
witam , przychodnia troszke nie powazna , zapisujac sie na wizyte przez tel ktora jest za 3 miesiace , mowia ze mam we wrzesniu zadzwonic i potwierdzic wizyte i wtedy dowiem sie dokladnej daty i godz , poczym czekam dzwonie we wrzesniu i sie okazuje ze dziecko jest wykreslone bo nie przywiozłam skierowania w ciagu dwóch tygodni , szkoda ze zapomnieli dodac , tylko kazali dzwonic we wrzesniu, i teraz musze isc po nowe skierowanie i znów czekac , tym raze napewno nie tu
4/5
Z tym oczekiwaniem na wizytę faktycznie tak jest... ale że należy dostarczyć skierowanie w ciągu 2 tygodni to raczej istotne wszędzie o tym mówią.
5/5
Korzystam z usług stomatologicznych w tej przychodni i jestem bardzo zadowolona (synek również). Pełen profesjonalizm. W moim przypadku Pan doktor zanim podejmie się leczenia wszystko szczegółowo tłumaczy jest bardzo cierpliwy i delikatny. Nie ma problemu z podaniem znieczulenia i jeśli jest konieczność wykonuje zdjecie rtg na miejscu. Panie w recepcji bardzo pomocne i uprzejme zawsze znajdą dogodny termin. Syn natomiast jest zauroczony Panią Marzenką i tylko Pani doktor może mu usunąć tzw. robaczki 😉 Super podejście do dzieci na koniec niespodzianka nagroda i dyplom. Szczerze polecam.
1/5
Tragiczna przychodnia. Notorycznie panie w recepcji odbierają telefon i każą czekać, a potem czekasz kilkanaście minut na linii i nic. Nie wiem czy zapominają czy specjalnie ale to bardzo irytujące
5/5
Moja pierwsza wizyta w czasie covid w poradni stomatologicznej przebiegła bardzo sympatycznie. Od wejście przywitała mnie i córkę Pani w rejestracji z uśmiechem, poinstruowała, co mam zrobić przed wejściem do gabinetu, bez presji, lęku. W gabinecie stomatologicznym młoda Pani doktor pełna cierpliwości i otwartości na potrzeby mojego dziecka wyleczyła bez znieczulania (co dla nas było bardzo ważne) zęba, dodatkowo zainteresowała się innym zaleczonym zębem w innej placówce i na tyle, na ile mogła pomogła. Wizytę wspominany jako udaną. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach większość z nas działa pod presją i lękiem przed zarażeniem, cieszę się, że jest stomatologia w EUROMED, na pewno jeśli będzie taka potrzeba, skorzystamy z usług.
1/5
Recepcja do wywalenia! Bezczelne i chamskie babiszony bo inaczej nie mozna ich nazwac. Zero szacunku do drugiego czlowieka, nawet do starszych osob. Skandal! Dr Kaniewskiej tez nie polece, naciagaczka, jedyna osoba dla ktorej warto tam isc (dentystyka) to dr Ignaczak.
4/5
U Pani dr. Kamińskiej bywam już kilka ładnych lat. Za pierwszym razem miałam wrażenie, że jestem u stomatologa i psychologa w jednym. Wytłumaczy,pocieszy itd... Polecam z całego serca. Recepcja to inna bajka 🤔
1/5
Stanowczo nie polecam ortodonty dziecięcego!
1/5
Stanowczo nie polecam leczenia zębów u dr Kaniewskiej. Ona idzie na ilość nie na jakość i w związku z tym, zamiast leczyć, doprowadza do tego, że zęba np.trzeba wyrwać. Przemadrzala, nie da sobie nic powiedzieć, nie słucha tego, co mówi jej pacjent i wpisuje do kart to, co nie będzie dla niej problemem w razie reklamacji. Nastawiona głównie na zarabianie pieniędzy.
1/5
Obsługa recepcji jest niepoważna. Neurolog ... To jakiś niepoważny facet. Czują się bezkarni. Nikt nie odpowiada za błędy popełnione podczas rejestracji .. Omijać z daleka...
5/5
Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o lekarzy stomatologów, obsługa pacjenta również niczego sobie. Polecam
1/5
Fatalna i bardzo niegrzeczna, arogancka obsługa w recepcji. Panie zapominają, że to one są dla pacjenta, nie odwrotnie. Czy nikogo z właścicieli Euromedu nie interesują opinie pacjentów? Skargi na zachowanie pan z recepcji się przecież powtarzają
5/5
Moje doświadczenie jest fantastyczne.
Zarówno Panie w recepcji, jak i lekarze to zespół przemiłych ludzi, którzy wiedzą co oznacza służba zdrowia. Panie w recepcji cierpliwie i profesjonalnie przeprowadziły mnie przez etap rejestracji do laryngologa oraz kardiologa. Czekając na wejście do gabinetu dopytywałam długo i szczegółowo o poszczególnych lekarzy stomatologów, ponieważ nie byłam w Euromedzie wcześniej i nie znałam personelu. Uzyskałam wszelkie informacje bez problemu i z ogromnym zainteresowaniem moją osobą ze strony rejestracji. Jestem już po wizycie zarówno u kardiologa - Dr Nawarskiego, laryngologa - Dr Gabrysiak-Zawady, jak i lekarza stomatologa - Dr Ewy Domagały, która ocaliła mi ząb pod mikroskopem. Jestem ogromnie usatysfakcjonowana i pierwszy raz piszę opinię, bo zdaję sobie sprawę, jakie to istotne w dzisiejszych czasach agresji i hejtu. Euromed - dziękuję całemu zespołowi. Anna
Dodaj opinię

Adres:

Łaska 23, Zduńska Wola

Numer telefonu: