Gabinet Stomatologiczny Achrem

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 16-04-2017.
Chociszewskiego 17
Gniezno
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Achrem

Dodaj opinię
5/5
bez bolu szybko polecam
1/5
Nie polecam. Pani stomatolog bardzo niesympatyczna, pracuje z prędkością błyskawicy (czytaj: niedokładnie), niby na NFZ a za białą plombę musiałam dopłacić 70 zł! Ściąganie kamienia też pozostawia dużo do życzenia. Niestety w tym kraju od stomatologa na NFZ nie można wiele wymagać 😞
1/5
niiestety jak dla mnie chyba najgorszy dentysta. pan byl nieprzyjemny. rozmawial ze mna jak by mu ktos pistolet do glowy przykladal. wszystko co mowil to tylko ze to zrobi ale prywatnie. z przykroscia 1 gwiazdka
5/5
Chodzę do Pana doktora od lat i nigdy nie zamienie zdaniani. Jest znakomitym specjalistą w dodatku chodze na NFZ i zawsze jest dla mnie tak samo sympatyczny i uprzejmy. Polecam tym bardziej jeśli ktoś się panicznie boi wizyty u dentysty ;)
1/5
Stomatolog dobry,lecz zdziera z ludzi kasę jak może,nie daje paragonu za wykonaną usługę,nie polecam człowiek robiący tylko kasę kolosalną bo większości kabinetów za takie same usługi zapłacicie 30-40 % mniej.
5/5
Robiłem ząbki u pana bardzo miły dentysta tylko trzeba umieć się dogadać jestem zadowolony z usługi POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
1/5
Ząb robiony na kasę chorych - NFZ i dopłata za białą plombę 150 zł !!!!
Za każdym razem dentysta zdzierał po 80 , 90, 100 zł dopłaty do NFZ za białą plombę ale dzisiaj to już przegięcie !!!! Oczywiście żadnego paragonu czy rachunku nigdy nie otrzymałem.
1/5
Szybko - czas to pieniądz, czasami aż bałem sie, czy nie zostanie "wyleczony" inny ząb.
Bez szacunku - jak nazwać inaczej sytuacje, gdy lekarz przyjmuje na dwa gabinety każąc czekać po 10 minut z otwartymi ustami i rozwierconym zębem aż skończy prace w drugim gabinecie.
Gwiazda - oceniam, że przepłaciłem pięciokrotnie (leczenie prywatne).
Mistrz delikatności - regularnie bywam u dentysty (nie tego) i nigdy nie miałem sytuacji, że miałem ochotę uciec.

Oczywiście każdy może pomyśleć, że pacjent: przewrażliwiony, miękki i malkontent.. Lekarz może potrafi leczyć, trudno mi się wypowiedzieć, ale cała otoczka jest żenująca. Chyba rutyna, bezduszność zdominowały powołanie, które mam nadzieję kiedyś było obecne.
1/5
Tragedia pod każdym względem. Szczerze odradzam.
1/5
Najgorszy dendysta jakiego spotkałam. Straszy okrutny, bez serca człowiek. Przychodząc do dentysty na NFZ z bólem zęba stwierdził że kłamie. Zawołał Panią która przyjmuje pacjentów. Gdy powiedziałam przy niej temu dentyście jak mogę kłamać skoro pokazuje konkretne miejsce bólu. Zdenerwował się bo widział że jestem z tych co potrafi się odezwać i stwierdził ze mi tego zęba nie wyleczy i mam iść do innego dentysty. A wszystko przez to że byłam na NFZ. Gdybym była prywatnie to by mi w tyłek wszedł. Oszust jakich mało. W recepcji mówią inne ceny a on kasuje inne. Czas by ktoś się tym interesował
Dodaj opinię

Adres:

Chociszewskiego 17, Gniezno