NZOZ Gabinet Stomatologiczny - Zofia Kostecka

Koszykowa 7
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
10 dni 85 741 28 22, 601 321 829
Godziny otwarcia:
PN07:00-13:00
WT13:00-19:00
ŚR07:00-13:00
CZ13:00-19:00
PTnieczynne
SO07:00-13:00
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Stomatolog
11 dni 601 321 829
Godziny otwarcia:
PN11:30-14:00
WT17:30-20:00
ŚR11:30-16:30
CZ17:30-20:00
PT08:00-10:30

Opinie o NZOZ Gabinet Stomatologiczny - Zofia Kostecka

Dodaj opinię
5/5
Sympatyczna i tania obsługa.
1/5
Byłam z bólem zostałam miło i szybko przyjęta. Za to gwiazdka. Następna wizyta super ząb zaleczony niedrogo. Niestety z czasem kolejnych wizyt było coraz gorzej, parcie na płatne usługi, plomby w 2018 płaciła 50,60zl wczoraj za jedno wypełnienie zapłaciłam 90, jeśli powiemy że chcemy NFZ to nagle kolejka robi się pół roku
5/5
Wszystko ok.
5/5
Pani Zofia podchodzi do problemów jamy ustnej bardzo holistycznie, zwracając uwagę także na problemy ortodontyczne itp.
Możliwość leczenia prywatnego jak i na NFZ (niestety na niektóre zabiegi są kolejki).
5/5
Pani Zofia bardzo miła, bardzo szczegółowo odpowiadała na moje pytania. Nastawienie do dziecka, również super, synek wyszedł z zaleczonymi ząbkami, bez bólu, bez nieotrzebnego stresu. Panie z recepcji bardzo sympatyczne, oddzwoniły, kiedy nie mogłam się dodzwonić, na nfz zdarza się to bardzo rzadko.
5/5
Bardzo dobry dentysta.
1/5
Pani Zofia bardzo miła kobieta, przyjęła syna na pierwszą wizytę, wszystko po kolei wytłumaczone i pokazane malemu pacjentowi, wizyta zakończona z pozytywnym skutkiem i za to gwiazdka.
Na kolejnych wizytach syna przejęła młodsza dentystka i tu sie zaczynają ,,schody''. Zero podejścia do dziecka, oschła i bez oznak człowieczeństwa. Bez uprzedzenia i wytłumaczenia dziecku, co bedzie robić, zaczęła wiercenie ząbka. Mimo płaczu syna szanowna pani kontynuowała wiercenie, nie dość, że zraziła dziecko do dentystów to i plomba, którą założyła wypadła po 3h od wizyty.
Dzięki wyżej wymienionej pani czteroletnie dziecko ma traumę do końca życia. Nie polecam!!!
5/5
Chodzę do Pani Zofii od lat i zawsze jestem zadowolony z całościowego podejścia do zdrowia a nie tylko ograniczenia się do zębów. Polecam serdecznie
5/5
Pani Zofia jest niezwykle uprzejma, chodzę do niej od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli ktoś obawia się, że dentysta będzie go oceniać lub krytykować, i szuka wyrozumiałego lekarza, to zdecydowanie polecam ten gabinet.
Dodaj opinię

Adres:

Koszykowa 7, Białystok Bojary

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń