NZOZ "Gdańsk-Południe"

Jeleniogórska 19
Gdańsk
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
88 dni58 324 98 84
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR07:30-20:00
CZ08:00-20:00
PTnieczynne
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
60 dni58 324 52 22
Godziny otwarcia:
PN07:00-19:30
WT07:00-20:30
ŚR07:00-20:30
CZ07:00-20:30
PT07:00-19:30
SO07:30-13:30

Opinie o NZOZ "Gdańsk-Południe"

Dodaj opinię
5/5
Dr Piotr Półjanowski spec. chorób oczu to prawdziwy specjalista i bardzo dobry lekarz - miły, ciepły, sympatyczny , uprzejmy , a przy tym szybki jak rakieta , nie plotkuje z pacjentami i dlatego nie ma kolejek - pod jego gabinetem . Diagnoza szybka i właściwa .
5/5
Termin w ciągu miesiąca (w Gdańsku to rzadkość), wizyta na umówioną godzinę, bez kolejek na miejscu. Lekarz bardzo przyjemny w rozmowie, wysłuchał i przekazał dużo cennych informacji na temat mojego zdrowia.
5/5
Na wizytę czekałam ok m-ca lekarz bardzo dobry ,sympatyczny i miły w rozmowie
5/5
Czekałem miesiąc na wizytę było warto Dr.Półjanowski sympatyczny, uprzejmy, profesjonalny. Polecam
2/5
Doktor owszem, przy pierwszej wizycie super, ale gdy przyszlam z urazem nie przyjął mnie mimo że jestem do niego zapisana. Co z tego że dobry, jak nie pomaga, gdy potrzeba pomocy?
5/5
Bardzo dziękujemy panu dr okuliście za pomoc, życzliwość i profesjonalizm. 😇
1/5
Non stop opóźnienie u stomatolog, rejestracja pacjentów co pół godziny, a nawet co 20min i wykonują na takich wizytach zabiegi 2 godzinne, a pacjenci siedzą i czekają. Gdy raz nie zjawi się pacjent, bo chory był, odwołują wszystkie wizyty, twierdząc że dzwoniły do pacjenta. A do rejestracji nie ma możliwości dodzwonić się i odwołać wizytę. Porażka i nie polecam jak ktoś chce szybkie i konkretne leczenie.
1/5
Dlaczego Wasz nr 58-3249884 jest ciągle zajęty ? Może słuchawka jest odłożona ?
1/5
Nie sposób się dodzwonić. Nawet jak wolny sygnał to nikt nie odbiera.
5/5
Bylam u okulisty kilka razy z synkiem 5l lekarz super podejscie do dzieci warunki ok szybkie terminy wizyty znow sie wybieramy tym razem kontrolnie polecam
1/5
To poprostu skandal dzwonię od 3 godzin nikt nie raczy odebrać telefonu !!!!
5/5
Bez problemu się dodzwoniłam.Miła pani w rejestracji.
1/5
MASAKRA..... DZWONIE I DZWONIE A TAM NIKT NIE ODBIERA A TERAZ LINIA ZAJĘTA :(
1/5
Pan doktor poświęcił mi około 5 minut na badanie wzroku. Przepisał receptę na 2 pary okularów, do bliży oraz do dali. Całe szczęście przy zamawianiu okularów poddałem się ponownemu badaniu wzroku w salonie optycznym. Moje zdziwienie było wielkie gdy okazało się, że Pan Doktor "nie trafił" z doborem żadnego ze szkieł (czyli 4 !) i "przeoczył" mój astygmatyzm. Gdybym zaufał jego diagnozie, posiadał bym aktualnie 2 pary bezużytecznych okularów, deficyt w portfelu w wysokości około 800zł, stracony czas i perspektywę zakupu kolejnych okularów. Co do stanu mojego wzroku, nie sądzę aby źle dobrane okulary cokolwiek mi pomogły.
Rachunek jest prosty:
- zła diagnoza
- stracone pieniądze
- stracony czas
CO NAGLE TO PO DIABLE PANIE DOKTORZE. Byle jak to po prostu źle.
NIE POLECAM.
1/5
Dr Półjanowski sympatyczny szybki nie wiem jaki fachowiec bo za wcześnie na opinię. Jestem w trakcie leczenia. Ale w rejestracji koszmar , kłamstwo jakich mało , brak kompetencji, telefonów wykonałam 424 w jednym dniu opcja ustawiona dzwoń do skutku. Telefon dzwoniąc od 10 do 15 leżał na biurku zero albo nikt nie odbiera albo zajęte Zgloszę to odpowiednim organom
1/5
Fatalny OKULISTA półjanowski.kilkanascie wizyt w roku -ciągle różne badania skierowania 8 wyników i nie może ocenić prawidłowo okularów 3 różne wyniki dioptrii okularów. Koszt 600zl i na nic .Pobiera nie złą pensję z NFZ. UDAJE OKULISTE .Warszawa.
4/5
dr. Półjanowski ma odpowiednie podejście do pacjenta, wysłucha, odpowiada na pytania , jak trzeba wytłumaczy co i jak, poświęca tyle czasu ile trzeba a i żart też zna nie jest zarozumiałym bufonem jak to często się zdarza. Po leki nie ma żadnego problemu, wystarczy zadzwonić następnego dnia odebrać a nawet jak ktoś ma problem można chwilę zaczekać receptę wypisze. Jestem pacjentką od 6 lat a przy moim schorzeniu jeszcze tu chyba długo pozostanę, leki dobrze dobrane, badania specjalistyczne zlecane. Tylko panienka w rejestracji taka coś grymaśna żeby się dodzwonić to trzeba cierpliwości chyba mało jej płacą.
1/5
Problem z rejestracją do okulisty albo numer zajety albo nikt nie odbiera
5/5
Okulista sympatyczny i rzeczowy pani z rejestracji bardzo pomocna i miła.
5/5
Niewiarygodne ,zadzwoniłem dzisiaj do przychodni,czekałem dwa sygnały ,myślałem że to żart co usłyszałem w słuchawce ,pani miała wolny termin do okulisty za 5dni .Tak, za 5 dni .Coś niebywałego.Kiedyś korzystałem z tej poradni i czekałem na wizytę 1 miesiąc ,wiec tez bardzo krótko ale 5 dni to rekord świata.W innych przychodniach czeka sie rok.Rewelacja .A jeśli trafie na tego samego okulistę u którego byłem wcześniej to już bajka.Dzisiaj jest 11.02 wizyta 16.02,szok
Dodaj opinię

Adres:

Jeleniogórska 19, Gdańsk Ujeścisko/Łostowice

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń
NZOZ "Gdańsk-Południe" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Gdańsk-Południe"