NZOZ Han-Med Długoterminowa Opieka Pielęgniarska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wałbrzyska 26
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Han-Med Długoterminowa Opieka Pielęgniarska

Dodaj opinię
5/5
Zamawiałam transport byli punktualnie, fachowo gorąco polecam
5/5
szukałem na rynku wrocławskim firmy transportowej jest ich nie wiele zadzwoniłem do NZOZ HAN MEDU. Przyjechała karetka elegancko wyposażona i bardzo miły zespół ratowników. na pewno będę korzystał han medu
5/5
Witam,
Firma Han Med przewoziła moją teściową z Frankfurtu do Poznania. Stan był dość ciężki przyjechała karetka spełni wyposażona. Lekarz i ratownicy mieli cudowne podejście do osoby chorej. Znali język angielski i bez problemu rozmawiali z lekarzami w szpitalu. Nasza rodzina jest bardzo zadowolona. Jeszcze raz dziękuję lekarzowi i ratownikom.
5/5
Witam Serdecznie,
28.10.2013 zamówiłam karetkę z Han Med. aby przewieźli moją córkę na badania oddalone 450 km od Wrocławia. Jestem bardzo zadowolona z troski szefostwa i zwykłych pracowników. Jeszcze raz dziękuje za cudowną opiekę
5/5
Przyjechali na czas i byli bardzo uprzejmi i bardzo profesjonalni w kontaku z pacjentem i lekarzami. Ratownicy bez zarzutu. Serdecznie polecam firme HAN-MED !
1/5
Nie wypłacaja wyplat pracownikom
1/5
Zamówiłem transport sanitarny na 4 dni przed planowanym terminem badań na godz.11.15. Potwierdziłem na dzień przed.
Wizyta była wyznaczona na godz.12
Nie przyjechali o 11.15
Zadzwoniłem. Odpowiedzieli,że mają lekki poślizg, ale zdążymy.
O 11.50 wysłali SMS,że planują transport.
Po głuchych telefonach oddzwonimy, że dadzą radę do godziny I że to nie taksówka.
O 13.30 pojechałem do szpitala.
Dowiedziałem się, że wizyta nie może się już odbyć I trzeba ją przesunąć o miesiąc
Przyjechali o 13.40 czyli po sprawie.
Straciłem termin wizyty bardzo chorej Mamy I dzień specjalnie świętego urlopu.
NIGDY WIECEJ
1/5
Tragedia, nie dość, że byli spóźnieni ok1,5 godz. to jeszcze obsługa bez empatii. Mimo, że mówiłem w jaki sposób bezboleśnie podnosić mnie z wózka, stosowali swoją metodę, której skutki będę odczuwał jeszcze kilka dni. Ponadto uważają, że wiedzą wszystko o pracy oddziałów szpitalnych. Mimo, że mówiłem aby od razu jechać na oddział gdzie miałem skierowanie, straciliśmy pół godziny w poradni żeby dowiedzieć się, że trzeba na oddział.
Dodaj opinię

Adres:

Wałbrzyska 26, Wrocław Klecina
NZOZ Han-Med Długoterminowa Opieka Pielęgniarska na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Han-Med Długoterminowa Opieka Pielęgniarska