NZOZ "Hipokrates-II"

Pachońskiego 12
Kraków
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
127 dni help 12 415 36 67
Godziny otwarcia:
PN14:00-20:00
WTnieczynne
ŚR07:00-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia neurologiczna
Neurolog
128 dni help 12 415 36 67
Godziny otwarcia:
PN12:00-16:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZ09:00-13:00,15:00-19:05
PTnieczynne
Poradnia neurologiczna dla dzieci
Neurolog
92 dni help 12 415 36 67
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT14:30-18:30
ŚR15:00-19:00
CZ08:00-12:00
PTnieczynne
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
0 dni help 12 415 36 67
Godziny otwarcia:
PN08:30-13:00
WT08:30-12:00
ŚR12:00-17:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o NZOZ "Hipokrates-II"

Dodaj opinię
1/5
Podzielam opinie poprzednika dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem
1/5
Telefon nie odbiera. sekretarka męskim głosem po angielsku zawiadamia, że nalezy zostawić wiadomość.
Co z nieznającymi tego języka?
Czy rejestracja oddzwoni?
Ot pytanie. Słabo, moi państwo, słabo.
1/5
Niestety w żaden sposób nie można dodzwonić się do przychodni.Nikt nie raczy odebrać telefonu o żadnej porze.Świadczą o tym również krótkie terminy do specjalistów...Dlaczego ...nie wiem...Przykre,że tak traktuje się pacjenta!
1/5
Do neurologa już od pocz lipca NIE MA rejestracji !!!
1/5
w dniu dzisiejszym terminy na styczeń 2016!!!!
3/5
A ja dla odmiany napiszę coś pozytywnego:) Dodzwoniłam się do rejestracji za pierwszym razem a termin do neurologa dziecięcego za 16 dni. Jak będzie po wizycie- zobaczymy.
5/5
Miła, fachowa obsługa. Co do telefonów faktycznie nie zawsze można się dodzwonić ale mimo wszystko absolutnie profesjonalna i rzeczowa obsługa polecam !!!!
5/5
a ja też dodam pozytywna opinie. Jeśli chodzi o dodzwonienie się to dodzwoniłam się od razu. Bardzo miła Pani, zapisałam się szybko na wizytę już za niecały miesiąc. Już kiedyś byłam tam u innego lekarza, u Pani dermatolog i byłam bardzo zadowolona.
1/5
Nie polecam !!! pracowała w rejestracji bardzo miła , kompetentna osoba. Niestety obecnie jest tam młoda ,bardzo niesympatyczna Pani. Każdy pacjent to wróg!! Jak już raczy podejść do okienka, to jest tak zniecierpliwiona, że aż nie może tego ukryć. Mimo,że w poczekalni nie ma pacjentów, nawet pojedynczy petent jest intruzem. Może osoba koordynująca, zwróciła by uwagę na brak kultury osobistej Pani,która w dniu 4.08.2016, dopołudnia pełniła dyżur w rejestracji. Szkoda, żeby jeden człowiek niszczył dobrą opinie o placówce, wypracowaną przez cały zespół.Opinia o placówce ul.Pachońskiego12.
5/5
Ja również dodam coś pozytywnego. Jestem długoletnią pacjentka w tutejszej przychodni i zawsze spotykam się z życzliwością
5/5
Bardzo dobrzy specjaliści. POLECAM!
5/5
Dodzwoniłam się za 1 razem termin do laryngologa za tydzień :-)
1/5
na razie dodzwonic sie nie moge, to tyle.POJADE OSOBISCIE TO SIE PRZEKONAM
1/5
Niestety opinia fatalna - nie ma możliwości dodzwonić się do rejestracji. Byłam tam osobiście i pomimo, że nie ma kolejki pacjentów do rejestracji żadna z Pań (były 3 panie) nie raczy odebrać telefonu, który dzwoni. Masakra!
5/5
Terminy w miarę szybkie, miła obsługa, jak dla mnie super :-)
5/5
Świetni specjalisci, placówka godna polecenia!
3/5
Neurolog dziecięcy bardzo miła rzeczowa Pani doktor. terminy też w miare szybkie, Natomiast jeden BARDZO DUŻY MINUS to młoda pani w rejestracji - jest bardzo nie miła, opryskliwa , wręcz obrażona że musi odpowiadać na pytania. Dawno nie spotkałam tak nie sympatycznej Pani !!!!!
1/5
Na 8 telefonów do rejestracji o równych porach dnia zero odpowiedzi!
1/5
Godzina 18:30, przychodzę do rejestracji - pani neurolog AGNIESZKA SPYCHAŁOWICZ (miała w tym dniu godziny pracy do 19:00) siedzi już w rejestracji, ponieważ zdążyła przyjąć wszystkich swoich pacjentów. Pokazuję skierowanie do neurologa z dopiskiem pilne i pytam się czy mnie przyjmie. Niestety nie, bo "jak ja sobie to wyobrażam przyjść w ostatniej chwili" i "powinna pani odczekać swoje tzn. 2 tygodnie bo w takim terminie przyjmujemy pacjentów z pilnymi skierowaniami". No cóż - widocznie te pół godziny przyjęć nie było przeznaczone dla pacjentów. Nie wiem jakim ww. pani jest lekarzem, nie miałam okazji się przekonać, ale człowiekiem - żadnym. Czasami wystarczy odrobina dobrej woli.
5/5
Zawsze się dodzwonisz, super mili ludzie i generalnie... JEST ZAJEBIŚCIE !!! POLECAM !
1/5
Ocena dotyczy neurolog dzieciecej. Jestem osoba, ktora nie wyzywa sie w opiniach na lekarzach ale ta wizyta byla dla mnie bardzo wazna. Jako ze mialam porod kleszczowy poprosilam o dokladne badanie neurologiczne gdyz czesto niestety dzieci cierpia na powiklania po takim traumatycznym przyjsciu na swiat. Do tego logopeda poprosila o dokladne sprawdzenie miesni i nerwow twarzy na co sie powolalam u pani doktor neurolog dzieciecej. Pani doktor zignorowala mnie i moja dwukrotna prosbe,wchodzila mi w slowo i ucinala moje prosby. Dzieki temu logopeda nie dowie sie jak pracowac z dzieckiem a wyraznie cos jest nie tak z napieciem miesniowym twarzy co ma wplyw na mowe. Cala wizyta to wypisanie skierowania na EEG czyli ten drugi cel wizity osiagniety. Wizyta zakonczyla sie dosadnym 'to wszystko na dzis.' Nie do wiary, ze w dzisiejszych czasach lekarze maja tak przedmiotowe podejscie do pacjenta i tak potrafia ignorowac prosby swoixh kolegow z branzy. A kolezanka byla prywatnie u tej samej pani neurolog ze swoim dzieckiem. Bylo milo i przyjaznie. Widac wszystko ma swoja cene. Na NFZ nie stosuje sie tych samych zasad bo nie ma ryzyka ze zabraknie pacjentow. Poszukam innego lekarza bo wierze w NFZ i w to ze rodzice moga wyjsc z gabinetu spokojni.
3/5
Z dodzwonienie rzeczywiście jest problem chyba będzie trzeba się osobiście wybrać i ewentualnie zmierzyć się z tą młodą osóbką na którą ludzie narzekają
5/5
Dodzwoniłam się za pierwszym razem. W nagłych przypadkach mogą przyjąć w dniu bieżącym. Pozdrawiam wszystkich oczkujących
Dodaj opinię

Adres:

Pachońskiego 12, Kraków Prądnik Biały

Numer telefonu: