NZOZ "Hipokrates-Med."

Nałkowskiego 1
Kraków
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
16 dni 12 626 09 99
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT12:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-17:00
PT07:00-14:00,15:00-18:00
Poradnia medycyny sportowej
Lekarz sportowy
188 dni 12 626 09 99
Godziny otwarcia:
PN12:30-15:45
WT14:00-18:00
ŚRnieczynne
CZ10:00-15:15
PTnieczynne
Poradnia okulistyczna
Okulista
300 dni 12 626 09 99
Godziny otwarcia:
PN12:00-19:00
WT08:00-12:00,15:30-19:30
ŚR08:00-16:00
CZ16:00-20:00
PT08:30-12:30,15:30-20:00
Świadczenia ortopedyczne
Poradnia Chirurgii Urazowo-Otopedycznej
43 dni 12 626 09 99
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:30
WT10:00-14:00
ŚR12:00-16:30
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o NZOZ "Hipokrates-Med."

Dodaj opinię
1/5
Niestety, nikt nie odbiera telefonów...
1/5
Potwierdzam - nikt nie odbiera...
1/5
Potwierdzam, nikt nie odbiera telefonów....
1/5
Masakra! Telefon odbiera, ale kosmita, nie przedstawi się, twierdzi że pomyłka, pomyłka to ta firma.
1/5
Chirurdzy zachowują się jak by przyszli do przychodni za karę. Niemili, brak jakichkolwiek wyjaśnień, zbywają pacjenta.
Nie polecam!!!!!!!!!!1
1/5
ortopeda chirurg masakra nawet nie potrafi używać igły przyszedłem na kontrol bez bólu a wróciłem prawie o kulach z potwornym bólem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie polecam strzeszcie sie ortopedy w tej przychodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/5
mo pies lepiej jest traktowany.lekarze nadaja sie bykom jaja hustac
1/5
Chirurg ortopeda to człowiek pozbawiony empatii! Jak nie masz skierowania na drugi staw, to skomentował: minęły te czasy, kiedy leczenie było bezpłatne. A ja przecież przyszłam z bólem drugiego stawu po tygodniach oczekiwania na wizytę w związku z bólem w pierwszym! Aż dziw,że w gabinecie tyle dyplomów z podziękowaniami od sportowców.
1/5
Okulista trąba Rosiek baba z piekła rodem na niczym się nie wyzna źle diagnozy i bezczelna do bólu ze taka jeszcze tam pracuję szczyt wszystkiego!!!!
1/5
Stanowczo odradzam!! szkoda nerwów i czasu- brak totalny kultury i u ortopedy i u pani pielęgniarki mu towarzyszącej, a podejście do pacjenta jak do bydła.
Jakby była możliwość dania punktów ujemnych to poproszę o taką!
1/5
chirurg ortopeda to gbur i nie wyparzony język prosząc o poradę o dodatkową poradę kazał mi się zapisać do PISu bo tam mi udzielą porady za darmo popaprana inteligencja !!!!!!!!!
1/5
Lekarz sportowy na literę S dramat, niemiły, niekompetentny, prosto od gnoju odciagnięty. Dramat. Najgorszemu wrogowi nie polecam. Ta jedna gwiazdka tylko dlatego, że jest wymagana. Nie dałbym złamanego centa.
1/5
Lekarz sportowy, powinien pracować w ciemnej piwnicy a nie z pacjentami. Ludzie nie zaprowadzajcie tam dzieci, bo się traumy nabawią. PUNKTY UJEMNE.
1/5
Niby lekarz sportowy- jakiś dramat, niekompetentny gbur. Zero, zero....
1/5
potwierdzam ortopeda nie mily moze by cos z tym zrobi.Co z tego ze ty dyrektor.
1/5
MASAKRA!!!!! panie na rejestracji to jakaś pomyłka! Boże, Ty widzisz nie grzmisz!!! na wizytę czeka się ponad pół roku, po czym wizyta jest przekładana a i tak się okazuje że nie ma lekarza! ludzie! szanujmy się wzajemnie!!!!!!!!!
1/5
NIKT NIE odbiera telefonu!!! Zgłasza się tylko automat, ta przychodnia to kompletna pomyłka!
1/5
Masakra - tam nikt nie odbiera, a Panie siedzą. Właśnie dzwonie z telefonu komórkowego obok :)
Gdzie jest kierownik tego bałaganu
1/5
Przyjście z synem do lekarza sportowego - trauma co pół roku dla dziecka i dla mnie. Zmieniłem lekarza i przychodnie a mój syn wreszcie chętnie idzie. Lekarze sportowi na Nałkowskiego to gigantyczna pomyłka.
1/5
Lekarz sportowy S - gigantyczny gbur. Chronić dzieci przed nim!!!!!!!!
1/5
Ta przychodnia to pomyłka i jakiś dramat. Ale jak przychodnia ma działać jak należy jak jej pseudo kierownik to nieporozumienie.
1/5
Dramat, nikt nie odbiera nigdy telefonu. Obsługa na miejscu chamska i bezczelna , począwszy od rejestracji, a zakończywszy na pielęgniarce w gabinecie chirurga - osoba tak kompletnie pozbawiona jakiejkolwiek empatii, że szok! Zakończywszy na chirurgu o mocno ograniczonym kontakcie werbalnym... jeden wielki SKANDAL!
5/5
Witam.Ludzie ale bzdury piszecie lekarze najwyższa klasa !!!!
1/5
Nie polecam dr. K.! lekarka pierwszego kontaktu dla dorosłych. Przez swoje niekompetencje doprowadziła do zapalenia oskrzeli kobiecie ciezarnej w 8 mies ciazy, oraz do ostrego zapalenia płuc innej pacjentki - dopiero po 3ciej wizycie dała skierowanie na rtg gdzie wyszło zapalenie - wczesniej odsylala pacjentke do domu! Gabinet w całosci nie jest taki zły jak piszecie - dodzwonic sie da spokojnie. Inni lekarze są na prawdę dobrzy, oprócz tego jednego przypadku!
1/5
Lekarz sportowy S to koszmar.Traktuje ludzi jak bydło i do wszystkiego się czepia.Nie chodzę już do niego,ale każda wizyta ze zdrowym dzieckiem to stres.To za słabe parametry,chociaż są w normie,to krakusy mu nie odpowiadają,a ze ślunska to ludzie wspaniali itp.Facet ma jakies problemy ze sobą i swoją pracą.Powinien sie udać do odpowiedniego lekarza.
1/5
Po czwartej wizycie okulista mi mówi, że w sumie to on nie umie interpretować wyniku badania OCT. A jak pytam o cokolwiek to odpowiada, jakby to było dla niego jakieś zło konieczne. Porażka.
1/5
Lekarze sportowi do odstrzału. Tragedia, niemiłe, niekompetentne konowały. Nie przychodźcie tu z dziećmi, bo to dla nich trauma. Skąd wyście wytrzasneli tego kierownika pożal się Boże?
żadnej gwiazdki!!!!!!
1/5
Co to za rejestracja? Nikt nie odbiera telefonu! Koszmar!!!
1/5
Dzwoniłam z 15 razy. Za każdym razem trwa to minutę i nikt nie odbiera telefonu! Chyba zarabiają na telefonach. Dlaczego kierownik tej przychodni nic nie robi! Nie pogoni rejestratorek! Masakra!!!
1/5
Nie polecam, chamstwo, ignorancja, niekompetencja......... Zaczyna się od rejestracji, nikt nie odbiera telefonów. Lekarze pożal się boże, jakieś odpadki którzy na siłę skończyli studia za grubą kasę, albo za kaczki... Nie zasługują nawet na jedna gwiazdkę....
1/5
Słyszałam, że tutejszy lekarz medycyny sportowej nie dał zdolności dziewczynce 6 lat, bo stwierdził, że jest za mała do uprawiania sportu... I ponoć nie można nigdzie iść na skargę, bo ten sam lekarz jest kierownikiem ośrodka. Mnie to odstrasza
1/5
Medycyna sportowa w tym miejscu to DNO. Pani Sylwia Krzykawska, lekarz med. sportowej, przychodzi tu chyba nie do pracy, tylko, żeby się na ludziach powyżywać. Ponadto w przychodni, rejestracji totalny, chaos, dezinfirmacja i dezorganizacja, babska w rejestracji niekompetentne i wredne. Proszę omijać to miejsce z daleka!!!!!!
1/5
Jest dokładnie tak jak opisuje poprzedniczka. Poczynając od rejestracji, kończąc na lekarzach - jedno wielkie chamstwo i niekompetencja. Niewarygodne nawet jak jak na najgorsze standardy NFZ. To miejsce jest po prostu ohydne.
1/5
Panie w rejestracji arogancko odzywają się do pacjentów, co moim zdaniem jest niedopuszczalne. To one jako pracownice przychodni powinny być kompetentne a nie pacjenci. Bardzo nieładnie zachowały się w stosunku do mnie przy innych ludziach i moim dziecku jedząc przy tym ciasto z uśmiechem na ustach.Wprost nie mieści mi się to w głowie....
1/5
Dno, dno, kompletne dno. Miałam do czynienia z trzema lekarzami sportowymi - do kogo by nie pojść katastrofa. Wybór między dżumą a cholerą. "Baby" z rejestracji - koszmar .😱😱🤯🤯😱😱😱😱😱Celowo napisałam baby, bo to nie są kobiety. Brak słów aby to opisać. Traktują ludzi jak śmieci, zero taktu, kultury o empatii dla pacjenta to już wogóle nie wspomnę. Kto nie jest zmuszony niech omija to miejsce wielkim łukiem, aby resztek zdrowia nie stracić. Wymagane jest danie jednej gwiazdki ? ??????? Za co ja się pytam??? ? Chyba za krzesła na korytarzu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 no bo zawsze mogłoby być gorzej i można by siedzieć na podłodze
1/5
Co ta za kobieta ta cała " pani doktor od spraw sportowych "????? Patrzy na człowieka jak na zło konieczne i jakaś takie głupie komentarze czyni przy każdej możliwej sposobności. Córka ma ogromny stres przed pójściem do tej kobiety. Podobno dla facetów trochę milsza. O co chodzi?
1/5
Ludzie otrząśnijcie się w tej przychodni. Pacjenci to nie wasi wrogowie. Recepcja - może byście łaskawie odbierały. Nigdy nie można się dodzwonić. Zrobiłem test z komórki. Zrzucono mnie a panie sobie spokojnie w dwie siedziały. Apeluję o ujemne punkty. Nie chcę dawać ani jednej gwiazdki.
1/5
Ludzie omijajcie ich z daleka !!!!!!!
1/5
Chcecie sobie podnieść ciśnienie - odwiedźcie tą przychodnię. Już na recepcji skoczy wam do 200. Kobiety z recepcji do przerzucania kartofli w warzywniaku a nie do pracy z pacjentami .
1/5
dodzwonienie sie graniczy z cudem
1/5
Lekarz sportowy to człowiek bez kompetencji, ordynarny i chamski. Zachowanie wobec pacjenta poniżej jakiejkolwiek krytyki! Nie można zadać jednego pytania bo można nasłuchać się obelg i złośliwości. Przysięga Hipokratesa jest mu obca. Ten pan nie nadaje się do pracy z ludźmi! Jedna gwiazdka to za dużo.
Dodaj opinię

Adres:

Nałkowskiego 1, Kraków Prądnik Biały

Numer telefonu: