NZOZ "Hipokrates" Przychodnia Lekarska

Dworcowa 4a
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
15 dni help 89 533 56 62
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:30-12:30
ŚRnieczynne
CZ14:00-18:00
PT08:30-12:30
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
6 dni help 89 533 56 62
Godziny otwarcia:
PN14:15-18:15
WT14:00-18:00
ŚR08:00-12:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o NZOZ "Hipokrates" Przychodnia Lekarska

Dodaj opinię
1/5
Co raz mniej kultury kobieta z rejestracji odbiera telefon po czym prosi chwiel czekać a ta chwila to 15 minut wysłuchiwania rozmówek z rejestrującymi sie osobami na miejscu nie konietrznie na temat zarejestrowania danej osoby.
1/5
Żenująca jest to co tam, się dzieje dostałam pilne skierowanie do laryngologa a ta Pani z rejestracji zapraszała Mnie za miesiąc.
1/5
Panie z rejestracji to jakaś pomyłka! 30 minut zakłada kartę- dobrze, że przyszłam wcześniej, bo w przeciwnym razie spóźniłabym się na wizytę. Wypisanie zwolnienia również trwa ok 30 minut- miałam wrażenie, że kobieta robi to pierwszy raz.
1/5
Faktycznie Panie w rejestracji to porażka, chociaż raz trafiłam na Panią ok 50, drobna, ale bardzo energiczna i wszystko poszło sprawnie, ale za to bałagan kolejkowy jest tam zawsze, bo mimo iż ma się wyznaczoną godzinę to i tak się długo siedzi, ponieważ poza kolejką wchodzą osoby z medycyny pracy.
1/5
Działanie tej placówki to jakaś kpina. Lekarza medycyny pracy prawie nigdy nie ma. Gwarantują ci pierwszeństwo wejścia do gabinetu w inny dzień. Pierwszeństwo to polega na "zajęciu miejsca w kolejce", która liczy 10 osób. Zapewniają że zadzwonią z informacją czy lekarz w ogóle będzie (bo niekoniecznie być musi nawet w ten umówiony dzień), nikt jednak nie dzwoni. Umówić się do innych specjalistów to droga przez mękę. Szczerze odradzam wizyt w tym miejscu. Choćby dla własnego komfortu psychicznego.
4/5
Może i faktycznie Pani z rejestracji kazała czekać podczas rejestrowania się telefonicznie, ale w rozmowie była bardzo sympatyczna i konkretna. No i na wizytę nie trzeba długo czekać, terminy są w porządku a to chyba najważniejsze w rejestracji.
5/5
Panie w rejestracji bardzo pomocne. Jestem wdzięczna za fachowe i sprawne przeprowadzenie wielu badań. W innych placówka badania trwałyby około półtora tygodnia (byłam osobiście i pytałam). W Przychodni "Hipokrates" kilka dni. Pani neurolog bardzo życzliwa. Lokalizacja Przychodni też jest niewątpliwym atutem - blisko Dworca Głównego PKP.
1/5
Absolutnie nie polecam tej przychodni. Brak numerków do lekarzy.Dotyczy to wizyt chorych jak i wizyt związanych z badaniami okresowymi. Wszystko się załatwia w ramach odstania w kolejce liczącej nierzadko kilkanaście osób. Ale najgorsze co jest w tej przychodni to stara,brzydka i nader wredna i nieuprzejma baba,tytułująca się mianem Prezesa i przesiadująca non stop w recepcji. Nie dość, że mało kompetentna i zarozumiała, to nawet potrafi zagubić np wyniki badań, które daje się jej do reki ,po czym kilka godzin później gdy są one potrzebne do wyciągnięcia wmawia bezczelnie,iż nie dostała żadnych wyników! Totalna porażka!
Robiłem tam badania okresowe 2 razy i o 2 razy za dużo. NIGDY WIĘCEJ !!!!!
Zaznaczam w ocenie 1 gwiazdkę bo umożliwia to zapisanie opinii. Jednak to miejsce dzięki tej pani "prezes" nie zasługuje choćby na jedna...
1/5
Ta przychodnia to straszna porażka. Trzeba 3 dni stracić aby się w ogóle dostać do lekarza . Lekarze przyjmują w określonych godzinach i nie można się zarejestrować tylko godzinami trzeba czekać w kolejkach na korytarzu.
1/5
Nie polecam poszukującym pracy przychodni lekarskiej Hipokratres, ulica. Dworcowa 4a w Olsztynie. Pani tytułująca się prezesem podczas rozmowy kwalifikacyjnej oferuje tydzień bezpłatnego szkolenia bez umowy. Niestety zaakceptowałam to mając nadzieję na podjęcie pracy po tygodniu. Okazało się to farsą, gdyż Pani prezes odwlekała z decyzją i z tygodnia zrobiły się trzy tygodnie, a gdy w końcu zapytałam się kiedy będzie finalna odpowiedź. Otrzymałam wiadomość, że ,, Pani już dziękujemy". W trakcie mojej pracy wykonywałam swoje obowiązki w 100 %, mimo to Pani wzięła sobie na okres próbny jeszcze inne kandydatki do pracy a w trakcie przyjmowała kolejne CV i wystawiała ciągle ogłoszenie o pracę. W mojej obecności prowadziła rozmowy kwalifikacyjne. Przychodnia Hipokrates prowadzi tzw. wyzysk pracowniczy, czyli co dwa bądź trzy tygodnie zostaje przyjęta nowa kandydatka, która pracuje tam za darmo i na koniec się jej dziękuje. Chciałabym jeszcze nadmienić, że sposób wypowiadania się Pani prezes do pracowników, ale także pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Szczyt ignorancji, wywyższania się i braku kultury. Żenada.
1/5
Zgadza sie praca w tej przychodni to jakis koszmar Pani Prezes jest temu winna
1/5
PANI PSEUDO PREZES W REJESTRACJI Z TAPIREM NA GŁOWIE JEST BARDZO NIE PRZYJEMNA. ZAPYTAŁEM SIE GDZIE MAM SIE UDAĆ NA BADANIE SŁUCHU POWIEDZIAŁE PROSZE SOBIE POSZUKAĆ.
2/5
Mimo prywatnej wizyty brak profesjonalnej obsługi. Pani doktor miła, lecz przepisała lek który został wycofany przez gis każdemu może się zdarzyć. Pani z recepcji w połowie rozmowy się rozłącza.
1/5
Kolejki, kolejki, kolejki. Wysłali mnie tu na badania do pracy, 45 min czekania do samej rejestracji. Cały dzień zmarnowany.
1/5
Badania okresowe trwają tydzień. Można to załatwić w jeden dzień. Po korytarzu chodzi cały czas jakas czarna dama chyba Pani prezes, która jest chamska.
1/5
Nie polecam ginekologa dr. Buczyńskiego. Zgłosiłam się do niego, ponieważ skończyła mi się antykoncepcja, a mój lekarz był na urlopie. Nie dość że mnie przebadał baaardzo pobieżnie, to jeszcze wypisał mi antykoncepcje tylko na mięsiąc... A jak o cokolwiek pytałam to palił głupa i nic się nie od niego nie dowiedziałam
Dodaj opinię

Adres:

Dworcowa 4a, Olsztyn

Numer telefonu: