NZOZ "Judyta"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 18-07-2020.
Orkana 6/d/e/f
Skierniewice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Judyta"

Dodaj opinię
1/5
Panie w recepcji tak nieprzyjemne że nawet nie mam ochoty sie tam zapisac... ich zachowanie eola o pomstę....
4/5
P Aniu w Judycie nie ma recepcji to się nazywa rejestracja a co do pań w rejestracji to są bardzo miłe i przyjemne
4/5
Obsluga w rejestracji mila ,szybka chetna do pomocy lekarz u ktorego bylam rowniez mily pomocny
1/5
Od trzech lat nie mogę się doprosić skierowania na podstawowe badania krwi ,to po co te wszystkie programy profilaktyczne.Jak chcę mieć badania to muszę zapłacić a dostęp do bezpłatnych badań to moje prawo i na to płacę składkę zdrowotną. Będę musiała zmienić przychodnie nie widzę innej rady.
1/5
Przychodnia masakra. Zapisy do lekarza rodzinnego na tydzień do przodu, czyli musisz przewidzieć ze będziesz chora i zapisać się tydzień wcześniej. Poczekalnia przed gabinetem pusta ale Pani Doctor nie przyjmie bo na dzisiaj to ona już swoje zrobiła.
1/5
Dodzwonić się do nich graniczy z cudem, można czekać, i czekać, i czekać, i czekać..... aż w końcu rozładuje się bateria w telefonie. Po co w ogóle podają swój numer telefonu, jeśli nie ma osoby, która byłaby tam własnie w tym celu i odebrała ten telefon. Niech napiszą wprost, że panie na recepcji obsługują tylko tych co na miejscu i już.
1/5
Dodzwonić sie łatwiej do królowej Elżbiety niż to tej rejestracji. Półtorej godziny na telefonie. Trzy razy byłam 5 w kolejce, 8 razy pierwsza na zmianę z wolnym sygnałem. Panie albo ogłuchły albo mają w dupie telefon. Zlikwidować go w cholere, nie będzie Kompetentnych 😂😂😂 Pan rejestratorek rozpraszac. Kpina!
Dodaj opinię

Adres:

Orkana 6/d/e/f, Skierniewice
NZOZ "Judyta" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Judyta"