NZOZ "K-Med" Krystyna Majdzik

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Krynicka 50
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "K-Med" Krystyna Majdzik

Dodaj opinię
5/5
Bardzo dobry gabinet moim zdaniem. Lekarze bardzo sympatyczni jak i panie z recepcji. Szybkie terminy.
1/5
Ja nie polecam, jeżeli Doktor Majdzik nie widzi błędów w wykonanej pracy i każe się wynosić z gabinetu i nie gwiazdorzyć to chyba jej się empatia zawiesiła... albo niedowidzi, to czas na emeryturę niestety... Teraz muszę szukać protetyka prywatnie do poprawek prawie wszystkiego niestety... No ale to było na NFZ...
1/5
Pierwszy raz wybiegłam z gabinetu stomatologicznego z płaczem.
Przyszłam z silnym bólem w okolicach szóstki. Otrzymałam informację o wymaganym leczeniu kanałowym. Do momentu rozpoczęcia zabiegu wszystko było ok, Pani Aleksandra wytłumaczyła wszystko, czułam się mile obsłużona. Otrzymałam znieczulenie i mimo niego, ciągle czułam ból o czym sygnalizowałan w trakcie. Otrzymałam kolejną dawkę znieczulenia, ból przy borowaniu był ciągle. Pani doktor mówiła, że nie ma opcji żeby bolało, ale jednak ja wciąż czułam ból i czułam się obwiniana za to, że mnie nadal boli. Co chwilę przerywałam borowanie, bo nie dawałam rady z bólu. Pani doktor powiedziała, że ona dalszego leczenia się nie podejmie, bo ze mną się ciężko współpracuje i kazała mi zapisać się do innego lekarza. Czułam się winna mojemu bólowi, musiałam "zacisnąć zęby" i pozwolić aby Pani doktor dokończyła mimo mojego bólu..
przez tą bezsilność zaczęły lecieć mi łzy, na co Pani Doktor "a ile ma Pani lat?" - jakby to miało jakieś znaczenie? rozumiem, że jak to Pani powiedziała "ma Pani 20 lat doświadczenia i nie miała Pani takiej sytuacji" - ja również nigdy w życiu nie miałam u dentysty sytuacji, że musiałam zabieg przechodzić z bólem. Dodam, że była to wizyta prywatna. W życiu nie czułam się tak fatalnie u dentysty.. a przeszłam w życiu już wiele zabiegów w tym ekstrakcje kilku zębów czy też podobnego rodzaju borowanie. Na moje pytanie dlaczego czuję mimo wszystko ból Pani odpowiedziała że "może mam jakąś anomalię". Dramat. To był mój pierwszy i ostatni raz w tej klinice.

Za to Pani Recepcjonistka bardzo profesjonalna.
5/5
Od lat korzystam z gabinetu.
Czy prywatnie, czy na NFZ - zawsze profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie.

Naprawdę - stomatolodzy i gabinet godne polecenia.
Dodaj opinię

Adres:

Krynicka 50, Wrocław Gaj