Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o NZOZ "K-Med" Krystyna Majdzik
Adres:
Krynicka 50, Wrocław Gaj
Przyszłam z silnym bólem w okolicach szóstki. Otrzymałam informację o wymaganym leczeniu kanałowym. Do momentu rozpoczęcia zabiegu wszystko było ok, Pani Aleksandra wytłumaczyła wszystko, czułam się mile obsłużona. Otrzymałam znieczulenie i mimo niego, ciągle czułam ból o czym sygnalizowałan w trakcie. Otrzymałam kolejną dawkę znieczulenia, ból przy borowaniu był ciągle. Pani doktor mówiła, że nie ma opcji żeby bolało, ale jednak ja wciąż czułam ból i czułam się obwiniana za to, że mnie nadal boli. Co chwilę przerywałam borowanie, bo nie dawałam rady z bólu. Pani doktor powiedziała, że ona dalszego leczenia się nie podejmie, bo ze mną się ciężko współpracuje i kazała mi zapisać się do innego lekarza. Czułam się winna mojemu bólowi, musiałam "zacisnąć zęby" i pozwolić aby Pani doktor dokończyła mimo mojego bólu..
przez tą bezsilność zaczęły lecieć mi łzy, na co Pani Doktor "a ile ma Pani lat?" - jakby to miało jakieś znaczenie? rozumiem, że jak to Pani powiedziała "ma Pani 20 lat doświadczenia i nie miała Pani takiej sytuacji" - ja również nigdy w życiu nie miałam u dentysty sytuacji, że musiałam zabieg przechodzić z bólem. Dodam, że była to wizyta prywatna. W życiu nie czułam się tak fatalnie u dentysty.. a przeszłam w życiu już wiele zabiegów w tym ekstrakcje kilku zębów czy też podobnego rodzaju borowanie. Na moje pytanie dlaczego czuję mimo wszystko ból Pani odpowiedziała że "może mam jakąś anomalię". Dramat. To był mój pierwszy i ostatni raz w tej klinice.
Za to Pani Recepcjonistka bardzo profesjonalna.
Czy prywatnie, czy na NFZ - zawsze profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie.
Naprawdę - stomatolodzy i gabinet godne polecenia.