NZOZ "Kimed"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Międzyborska 50
Warszawa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Kimed"

Dodaj opinię
5/5
Wszystko na najwyzszym poziomie. Panie w recepcji bardzo mile i pomocne. Rehabilitanci pomimo młodego wieku nadwyraz kompetentni. Polecam serdecznie :)
4/5
Termin podany na www. do Paradni Rehabilitacyjnej to 14 dni. W rzeczywistości w dniu 13 grudnia 2017 zaproponowano mi termin 15 stycznia 2018. Brak możliwości zapisu przez telefon - konieczne jest zgłoszenie się ze skierowaniem "papierowym" w przychodni. Pani w recepcji miła, termin (w porównaniu z innymi placówkami) całkiem dobry, ale informacja wprowadza w błąd.
1/5
Zbiór studentów którzy do końca nie wiedzą co tam mają robić. Może i znają się na obsłudze urządzeń ale spytać o dokładne miejsce gdzie należy wykonać zabieg to już problem.
Jeżeli chodzi o ćwiczenia to raz że trzeba mieć dobrą pamięć ponieważ następnego dnia można usłyszeć że należy robić to co wczoraj, po 40 min samodzielnych ćwiczeń nikt do mnie nie podszedł więc wstałem i wyszedłem. Nikt nie powie czy ćwiczenia wykonuję poprawnie czy też nie (kadra męska) jedna Pani pokazała na pierwszych zajęciach jak wykonywać ćwiczenia i wróciła na swoje krzesełko. Ogólnie lepiej na YouTube w domu obejrzeć bo chociaż widać czy robisz dobrze czy źle.
NIE POLECAM choć terminy krótkie, pewnie dlatego że taki "profesjonalizm"
4/5
Panie w rejestracji pomocne i miłe. Nie ma problemu z dobraniem odpowiedniego terminu do lekarza oraz na rehabilitacje. Rehabilitanci młodzi ale z wiedzą i duża chęcią pomocy.
3/5
Rejestracja jasną plama na tle działania ,potwierdzam ze nie wszyscy wiedzą jaki obarzer ciała do danego schorzenia .p brak zainteresowania na cwiczeniqach też potwierdzam
Dodaj opinię

Adres:

Międzyborska 50, Warszawa Praga-Południe
NZOZ "Kimed" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Kimed"