1. Okulista
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Bydgoszcz

NZOZ "Komorowska" - Okulista

Kościuszki 35
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
439 dni52 525 77 79
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:30-15:30
ŚR10:30-18:00
CZ08:30-15:30
PT10:00-12:00

Opinie o NZOZ "Komorowska"

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam, a tym bardziej jak byliście z dzieckiem prywatnie, pani doktor nie przyjęła mi córki bo byłam z nią prywatnie u okulisty iż chciałam sprawdzić czy diagnoza zgadza się u innego lekarza z panią doktor. Do tego jest bardzo arogancka!
5/5
Szanowna Pani Ana, szkoda, że zabrakło odwagi, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tą nieprawdziwą i szkalującą mnie opinią.
Jestem lekarzem z 30 letnim stażem pracy w dziedzinie okulistyki, która jest moja pasją .Przykro mi, gdy spotykam się z tak kłamliwym zarzutem. Na wizytę do mnie pacjent umawia się nie bezpośrednio ze mną ,ale poprzez moją rejestrację. Nie ma dla mnie znaczenia czy to w ramach umowy z NFZ , czy prywatnie. Ważny jest człowiek , który przyszedł do mnie po pomoc., bo tym samym obdarzył mnie kredytem zaufania.
Niejednokrotnie jest to pacjent schorowany, który odbył już długą drogę , korzystając z porad innych lekarzy, ale chce zasięgnąć jeszcze mojej opinii. . Przedstawiam dokładnie diagnozę i proponuję określone metody leczenia, a decyzję podejmuje pacjent. Możliwe , że i po wizycie u mnie skorzysta z porady w jeszcze innym gabinecie, jeśli będzie miał jakieś wątpliwości-jest to jego niezbywalne prawo. Chodzi przecież o jedną z najwyższych wartości- zdrowie. Odnoszę się z szacunkiem do drugiego człowieka i szanuję jego wybór.
Opisana przez Panią sytuacja w aspekcie powyższym nigdy nie mogła więc mieć miejsca.
Proponuję „porozmawiać ze swoim sumieniem”, zanim w przyszłości rzuci Pani znów na kogoś oszczerstwo .
Z poważaniem
Małgorzata Joanna Komorowska
5/5
Bardzo konkretna, fachowa i miła pani doktor. Świetne podejście do dzieci. Duża cierpliwość i empatia do pacjenta. Na wizyty chodzimy w ramach NFZ. Zarówno badanie jak i udzielone informacje oceniam bardzo pozytywnie. Polecam
5/5
W moim długoletnim życiu i chodzenia do lekarzy okulistów, tak konkretnego lekarza nie spotkałam nie ujmując innym lekarzom.Byłam u pani doktor w 2007 roku i cały czas ubolewałam,w następnych latach ,gdy byłam w potrzebie,że nie mogłam p.doktor odnależć.Ale udało się i w 2017 roku "odnalazłam" i....już teraz bardzo się cieszę.
1/5
Niech ktoś tam zacznie w końcu odbierac telefon, bo mam wrażenie, że celowo jest źle odłożona słuchawka....a jak jest połączenie to nikt nie odbiera, poczym znowu źle odłożona sluchawka. Katastrofa!
Próbuje juz trzeci dzien, po co najmniej 15 tel w ciagu jednej godziny i nic!
To po co jest ten telefon pytam???
3/5
szkoda że nie można się dodzwonić bo od nowego roku nie ma zapisów na 2020rok i tylko prywatnie a nie każdego na to stać telefonów nikt nie odbiera jestem seniorkom i trudno dojść a na pewno teraz brak rejestracji na 2020 rok
5/5
Bylam z córką pod koniec 2019. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor fachowo zajela sie moją córką. Jesli będzie potrzeba będziemy tam wracac.
5/5
Jestem b.zdziwiona negatywnymi wpisami,leczyła się u Pani Doktor moja Mama przez wiele lat ,leczy się także moja rodzina i ja i uważam,że tak empatyczną w kontakcie z pacjentem,kompetentną i zaangażowaną lekarkę trudno jest spotkać w dzisiejszych czasach. Śledzikowska
5/5
Konkretna, miła pani dr . Doradzi, zbada jak trzeba... Bylam z córką i teraz zamierzam umowic siebie i syna ...
5/5
Wspaniała pani dr zainteresowana pacjentem dokładna kieruje na konsultacje dzięki pani dr będę miała operację zeza i będę widziała lepiej dziękuję pani dr i polecam każdemu kto potrzebuje okulisty Małgorzata Pilarska
5/5
Poprzedni okulista zapisał mi antybiotyki na zespół suchego oka - niczego to nie poprawiło. Pani dr Komorowska natomiast zaleciła zrobić badanie na nużeńca i to był strzał w dziesiątkę (tzn. wykryto demodex na rzęsach (pojedyncze sztuki)). Dzięki chusteczkom i płynom do zwalczania nużeńca (np. z olejkiem z drzewa herbacianego (demoxoft clean plus)) czuję dużą poprawę i to jest główna przyczyna zespołu suchego oka w moim przypadku (obok długiego przebywania przy komputerze (ale to wpływa w mniejszym stopniu (przynajmniej u mnie, wg moich obserwacji))). Pozdrawiam.
5/5
Jestem pacjentem Pani doktor - profesjonalistka w swojej dziedzinie - pozdrawiam.
Dodaj opinię

Adres:

Kościuszki 35, Bydgoszcz Śródmieście

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT08:30-15:30
ŚR10:30-18:00
CZ08:30-15:30
PT10:00-12:00
NZOZ "Komorowska" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Komorowska"