NZOZ

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 01-07-2018.
Kurpiowska 5
Ostrołęka
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ

Dodaj opinię
5/5
Jedna z najlepszych przychodni w Ostrołęce, o ile nie najlepsza. Świetna Pani pielęgniarka w rejestracji, której zależy na dogodnym terminie, zawsze uśmiecha się do pacjentów. Pan doktor W. Jakowicki to świetny lekarz, zawsze doradzi z przyjemnością, dopyta się, czy wszystko dobrze od ostatniej wizyty. Polecam serdecznie wszystkim!!!
5/5
Bardzo dobry lekarz, z czystym sumieniem mogę go polecić dla dzieci i dorosłych.
Dostępny, wyrozumiały i przede wszystkim pomocny- jako jedyny udostępnił mi materiały potrzebne do prowadzenia zdrowej diety niemowlaka alergika, pielęgnacji skóry problemowej. Zawsze dobrze dobiera dla nas leki, doradza. Stosowana kuracja odczulająca polecona przez Pana Doktora przyniosła super efekty.
Pozytywem dużym jest to że Pan Doktor jest otwarty, miły, konkretny, bezpośredni i posługuje się językiem zrozumiałym dla pacjenta, oraz słucha pacenta! Widać że jest to lekarz, który stale się dokształca i podnosi poziom opieki nad pacjentem.

Adres:

Kurpiowska 5, Ostrołęka