1. Dermatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Poznań

NZOZ Specjalistyczne Lecznictwo Dermatologiczne

Ziębicka 16a
Poznań
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
1 dzień61 868 96 76
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT11:00-16:00
ŚR07:00-12:00
CZ13:00-16:30
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Specjalistyczne Lecznictwo Dermatologiczne

Dodaj opinię
1/5
Bardzo niezyczliwa pani w rejestracji lekarza rodzinnego . Pomimo braku pacjentów (byłam jedyną osobą w kolejce i poczekalni) Pani kazała mi wyjść i przeczytać co jest napisane na drzwiach wejściowych. Informacja dot nieobecności lekarza dermatologa. Było to bardzo nie ładnie. Dawno nie spotkałam tak nieuprzejmiej i nieżyczliwej osoby.
1/5
Przecież tam nikt nigdy nie odbiera telefonu. Żenada.
1/5
tragedia, nikt nigdy nie odbiera telefonu, a babka w rejestracji bardzo niesympatyczna
1/5
Pani doktor Wojnerowicz-Grajewska jest świetnym lekarzem natomiast dodzwonić się do rejestracji przychodni graniczy z cudem i czar poradnii przez panią w rejestracji prysł...
1/5
Lecze się u dermatolog Polańskiej, mimo jej kompetencji, musze bardzo negatywnie ocenić przychodnie, dzwoniłam dziś (17.08.2018) 30 razy w godzinach 9-12:30 (tj. W godzina pracy przychodni) i nikt nie odebrał, żałuję że nie mam możliwości wstawienia spisu połączeń jako dowód
1/5
Masakra dzwonię od godziny i nikt nie odbiera.
1/5
Wydzwaniam od początku stycznia 2019r. ( teraz jest 14.01.) i nikt nie odbiera telefonu. Dla kogo jest ten telefon??? Od nas pacjentów żąda się wielu dokumentów, uzupełnień, ale ze strony przychodni zero reakcji... Jak inaczej można się z Przychodnią Dermatologiczną skontaktować? Brak jest również adresu mailowego.
1/5
Czas najwyższy wymienić Panią z rejestracji:)tez nie mogę się dodzwonić
1/5
A więc nie jestem jedyna...nie można się dodzwonić o żadnej godzinie wyznaczonej na pracę rejestracji! Raz numer jest zajęty - pewnie dzwonią inni, raz sygnał wolny bez odbioru.
Byłam raz, tłumów nie było, więc usprawiedliwienia dla Pań w rejestracji nie znajduję.
Dzwoniłam kilka dni, zdesperowana zaczęłam szukać innego kontaktu ...aż znalazłam podobne wpisy. Teraz wiem, że szkoda czasu, trzeba poszukać innego lekarza, który jest dostępny
3/5
Legenda głosi, że kiedyś ktoś się dodzwonił pod ten numer. Bardzo fajna przychodnia. Personel bardzo sympatyczny, ale dodzwonić się tu ...
1/5
Do wszystkich w/w wpisów dopisuję się obiema rękami. TRAGEDIA. Jeżeli Pani w rejestracji nie chce się pracować, niech się zatrudni w telekomunikacji. Tam nauczy się odbierać telefony.(albo nie)
5/5
A ja się dodzwoniłam i to 2 razy i Pani była bardzo miła, nawet mi termin zmieniła :)
1/5
Do rejestracji w dalszym ciągu nie da się dodzwonić, próbuję od kilku dni. Telefon nie odpowiada, po czym po sekundzie jest zajęty - przypuszczam, że Pani odkłada słuchawkę.
5/5
Bylem z córką u dermatologa, szybko i profesjonalnie usunięta kurzajka wewnętrzna
5/5
Byłam kilka razy u dermatologa , z córką również jestem bardzo zadowolona
1/5
Bardzo nie miła i nieprofesjonalna obsługa na recepcji nie polecam - choć dwa / trzy lata temu córka była pacjentką - więc chyba dużo w tym czasie tam się zmieniło.. Za takie podejście do pacjenta - będę to miejsce omijać szerokim łukiem!
1/5
Niedość że nigdy telefonu nikt nie odbiera to nikt nie raczy zadzwonić że wizyta odwołana i poinformować chorego kiedy ma przyjść na nastepną.
1/5
Chociaż Pani Dermatolog bardzo uprzejma, doświadczona i z wiedzą to Panią w rejestracji powinni zmienić. Nidy nie odbiera telefonu. Dodzwoneinei się graniczy z cudem..Kiepsko
1/5
Poradnia to "tragedia" ze względu na organizację rejestracji. Pani rejestratorka nie ''umie'' odbierać telefonów. I do tego niesympatyczna. TOTALNA PORAŻKA!!!!!
1/5
Podpisuję się pod wszystkimi opiniami.
1/5
Nikt nie odbiera, tam chyba nie chcą pacjentów
1/5
dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem.
Dodaj opinię

Adres:

Ziębicka 16a, Poznań Junikowo

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-18:00
WT11:00-16:00
ŚR07:00-12:00
CZ13:00-16:30
PTnieczynne
NZOZ Specjalistyczne Lecznictwo Dermatologiczne na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Specjalistyczne Lecznictwo Dermatologiczne