NZOZ "Leśna"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 11-08-2019.
Czerkaska 22
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Leśna"

Dodaj opinię
1/5
Absurd! Kompetentny personel! Zarejestrowałam się telefonicznie po czym okazalo sie ze na miejscu ze nie ma mnie w systemie. Strata czasu! Nie polecam!
1/5
Panie w recepcji bardzo nieprzyjemne, szczególnie te młode - bezczelne i nieuprzejme dla Pacjentów.
Nie ma możliwości również zarejestrować się przez telefon, wiecznie odłożony.
1/5
Personel nieprzyjemny i nieuczynny zwłaszcza w rejestracji! Ortopeda na ból nadgarstka (zespół ciesni) zalecił "nie myśleć o bólu i dyskomforcie". Pielęgniarka z Poradni dziecięcej po zwazeniu dziecka prosiła ubrać malucha na korytarzu bo musi wyjść, a tam przewijaka brak! Żenada co tam się dzieje.
1/5
Ta przychodnia to jakiś absurd, jest nieprzyjemna obsługa, dodzwonić się to graniczy z cudem,nie polecam.
5/5
To chyba ja miałam szczęście albo ktoś oczekuje cudów. Pani ginekolog fantastyczna!! Polecam wszystkim!! Miła kompleksowa obsługa,Nie ma problemu z zarejestrowaniem się do niej. Uratowała mi życie!!! Aby wszyscy ginekolodzy tacy byli
4/5
Do ortopedy trzeba czekać,ale szczerze mówiąc wszędzie trzeba. Lekarz Domagała ortopeda jest bardzo dokładny,jestem zadowolony z wizyty u niego. Przychodnia nie jest najgorsza ,zawsze są jakieś braki jak wszędzie :-)
1/5
Zarejestrowanie sie do lekarza ogólnego graniczy z cudem!!Mloda Pani w rejestracji bardzo nieprzyjemna.
1/5
Umówiona wizyta w Centrum Szumów Usznych okazała się wielką porażką, okazało się,że aparatura którą miałam mieć wykonywane badania jest uszkodzona, nikt mnie o tym wcześniej nie poinformował. Pokonać musiałam 300 km,straciłam cenny czas i zaproponowano mi inny termin, a przecież są telefony i można było mnie zawiadomić.Nie polecam tej przychodni.
1/5
Gorszej przychodni nie znam,telefon wiecznie zajęty,Panie w rejestracji bardzo nieprzyjemne A lekarz od dzieci...szkoda gadać
1/5
Telefoniczne zapisanie się na wizytę lekarską graniczy z cudem. Lekarze ciągle się zmieniają. Podobno przychodnia ma zostać zlikwidowana. Szkoda, że pacjenci oficjalnie nie zostali o tym poinformowani.
1/5
Beznadziejna obsługa klienta. Panie ww rejestracji chyba nie zauważyly, że czasy prlu juz są za nami. Są bardzo nieprzyjemne, jakby pracowały za karę. Czas zmienić przychodnie.
1/5
Nie polecam. Rejestracja czynna od 8.00, a po godzinie już nie ma miejsc. Rejestratorki bardzo asertywne, nie wiadmo po co siedzą w rejestracji, jak o 9.00 nie rejestrują już do lekarza. Ogólnie tragedia.
1/5
Tragedia, przez lata nic się nie zmienia. Nie odbierają telefonów. Pediatry wiecznie nie ma. Personel pracuje jak za karę. I ta rotacja lekarzy.
1/5
Umówić się na fizjoterapię, to jakaś farsa!
Ne polecam!
1/5
Czy tam wogóle ktoś pracuje ? 40razy dzwoniłam i albo zajęte albo nikt nie odbiera !!!! Porażka
5/5
Jestem bardzo zadowolona z poradni ginekologicznej mila i fachową obsługa i doktor fantastyczna
1/5
Naprawdę chory pacjent nie ma szansy aby zarejestrować się do lekarza pierwszego kontaktu. Rejestracja pacjentów czynna od godz. 8 przez pół godziny. Telefoniczne zarejestrowanie jest wręcz niemożliwe. Aby "dostać" się do lekarza należy ustawić się w kolejce na długo przed otwarciem przychodni (tj. przed godziną 8**). Jak ma to zrobić chory który ledwie stoi na nogach, z zawrotami głowy i napadami duszności ???
1/5
Tragedia. Miło wspominam przychodnię z dzieciństwa. Jako osoba dorosła trafiłam tam za karę. Lekarka rodzinna w ciemnym pomieszczeniu z wielkiej łaski wydaje skierowania do alergologa (po co hehe) a do dermatologa to już po co razy dwa, proszę myć twarz przegotowana woda XD Recepcja to nowy watykan.
1/5
To jest jakiś koszmar. Aby zarejestrować się na wizytę z chorym dzieckiem trzeba chodzić z nim dwa razy, ponieważ rejestracja przez telefon jest niemożliwa. Idzie się więc raz z dzieckiem z gorączką aby się zarejestrować a potem drugi raz na wizytę. Co z tego, że lakarze są w miarę jak panie w recepcji robią łaskę że oddychają. Uciekajcie stąd. Szczerze nie polecam!!!!!
Daję jedną gwiazdkę bo nie mozna dać zero.
5/5
Polacy wiecznie marudzący naród,albo chcą wszystko od ręki albo jak zle spojrzysz to urażeni. Jak się ma miny srających gołębi to tak jest się obsługiwanym. Ja też mieszkam na leśnym i tam chodzę i fakt są kolejki i mała dostępność ale jak stoję w tej kolejce i słucham po co tam ludzie chodzą to się nie dziwię że nie ma dostępności. Rejestracja faktycznie panie nie zbyt poukładane ale próbuję je zrozumieć skoro wszyscy z żalami od rana przychodzą a człowiek jest tylko człowiekiem. Ja chodzę do ortopedy Karaszewskiego albo do rtg i lekarze zawsze uśmiechnięci i pomocni. Ludzie jest tyle problemów w życiu a wy jak widać nie macie co robić tylko narzekać ,marudzić typowi Polacy,Brawo nic dodać nic ująć . POLSKA
1/5
Faktycznie dodzwonić się tu graniczy z cudem , dzwonie już drugi dzień praktycznie od 8 do 15tej , z częstotliwością co 5-10min. albo zajęte albo wolne i nikt nie odbiera . Czy Panie są miłe czy nie ( jak pisze większość osób ) Jak uda mi się dodzwonić przekonamy się .
1/5
Najgorsza przychodnia w Bydgoszczy! Nikt nie odbiera telefonów przed godz. 11.
Jedyna odpowiedź jaką słyszę to, że nie ma miejsc. Wygląda na to, że osoba administrująca nie potrafi porównać potrzeb oraz ilości zatrudnionych lekarzy. W jednej przychodnia koło ul. Łochowskiej lekarze czekają na pacjentów. Wystarczy zadzwonić ok. godz. 16 i się zarejestrować. Do godz. 18 zawsze zostałem przyjęty. Pozostaje wrócić na stare śmieci, chociaż z Leśnego odrobinę daleko. "Osoby obłożnie chore winny zarejestrować się osobiście" - oto maksyma decydentów z tej przychodni.
5/5
Dodzwonić się to faktycznie cud ale jeśli chodzi o ortopedie to dr Karaszewski zasługuje na 6+ !!!!!
1/5
Tragedia wizyta trwała 7 min ( badanie i wywiad) 150zl mniej w portfelu i lek.Smukslska kazała przyjść za miesiąc ,przeczytała mi tylko.wypis z szpitala ,który miałam i żadnej diagnozy zaleceń nic .porażka nie polecam tylko szybko szybko bo kasa kasa .To nie lekarze to hieny
1/5
Przychodnia LESNA to porażka pani doktor Kamrowska to nie nadaje sie do leczenia ludzi mi powiedziala ze mam rozlegulowany organizm i nic nie zrobila w tym kierunku. Poszlam do pani doktor Nowickiej to lekarz z powołania nie zostawiła mnie na pastwę losu dala skierowanie na badania i szuka przyczyny stanu zapalnego bardzo polecam pania doktor naprawde lekarz z powołania.
Dodaj opinię

Adres:

Czerkaska 22, Bydgoszcz