NZOZ Lider

3 Maja 29
Sędziszów Małopolski
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia POZ
17 222 70 43
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia POZ
17 222 70 43

Opinie o NZOZ Lider

Dodaj opinię
1/5
nikt nic nie wie, telefon milczy od tygodnia
1/5
dodzwonić się nie można, rejestrują od 7.30 a o 8.00 przyjechałam do przychodni osobiście zarejestrować dziecko i ku zaskoczeniu nie ma wolnych miejsc !?! Po prostu super i tak było kilka dni z rzędu! Nie polecam !
1/5
Najgorsza rejestracja do tej przychodni jaką znam. Panie rejestruja od 7:30 telefon milczy a o godzinie 8 już nie ma numerków. Proponują 2 młodych lekarzy u których się nigdy nie było a do swojego rodzinnego nie ma szans się dostać. Panie nie rejestrują wcześniej jedynie w dniu wizyty, ale nie raz widziało sie po południu jak bez problemu niektórzy (wybrani) są rejestrowani. Rano godzina 6:30 ustawia się kilometrowa kolejka do rejestracji, ale zauważmy że niektórzy pracuja i nie mają jak przyjechać żeby tez tak uczynić. Czy nie powinno zostaćpare numerków na telefoniczne rejestrowanie? Albo się coś zmieni w trybie rejestracji albo z tej przychodni wszyscy pouciekają z dziećmi.
1/5
Potwierdzam opinę poprzedników. Proces rejestracji jest kuriozalny. Do tego poczekalnia do pediatry jest przy głównym wejściu i przy każdym otwarciu drzwi na korytarzu wieje zimny wiatr (kto to wymyślił?). Zero jakiejkolwiek logiki, a małe dzieci muszą cierpieć. Gorzej niż w PRL-u.
1/5
Przychodnia porażka!!! O rejestracji już było, masakra. Zarejestrowałam się po skierowanie na badania ogólne dla synka, pani doktor stwierdziła że nie widzi podstawy do wystawienia bo maly wygląda na okaz zdrowia. Podstawą do wystawienia owego jest diagnostyka i choroba, a ja się pytam gdzie profilaktyka o której tyle się teraz mówi !?!? Dodam, że z przychodni jeszcze wcześniej badań nie robiłam dziecku ze skierowania. Mój lekarz rodzinny wystawia każdemu skierowanie jeśli tylko poprosi, też na NFZ, a tu dla dziecka problem!! Kłania się zmiana przychodni...
1/5
Nigdy więcej.
1/5
Porażka ciężko dostać sie do swojego lekarza rodzinnego. Telefon albo milczy albo już nie rejestrują mimo porannych godzin. A nie wspomnę juz o przejeciu przez lekarzy. Zarejestrowalam dziecko na bilans. Półtorej godziny czekania pod gabinetem lekarza rodzinnego i nic. W koncu pytam czy w ogole jestem zarejestrowana. Okazuje sie ze tak. Tylko do dwoch na raz. I teraz zgaduj do którego. W recepcji nie wiedzą bo to zalezy od lekarza który karte weźmie. U jednego czekasz na jednym koncu korytarza a tak naprawde karta u innego na drugim końcu korytarza. A jak nie czekasz pod drzwiami to następny bo pacjent ma być jasnowidzem i wiedzieć gdzie karta. Kolejka przepadła. Łaskawie proponują ze mogą mnie przyjąć z dzieckiem za tydzien. Przepisalam dziecko do innej przychodni.
3/5
Dlaczego nie można zarejestrować się do lekarza rodzinnego z dnia na dzień?
Nie zawsze sprawa jest bardzo pilna . Pracownicy Przychodni oszczędzili by nerwów pacjentom i sobie. Kilka lat temu tak było i wszyscy ,a przynajmniej większość pacjentów była zadowolona.Pilne przypadki muszą być oczywiście załatwione w danym dniu ale przecież na to można zostawić jakąś rezerwę.Tracicie uznanie jakim się cieszyliście i pacjentów .
Jesteście niepubliczną placówką ale pracujecie dla nas- zwykłych,chorych ludzi.Liczą się nie tylko pieniądze ale i podejście do pacjenta.Dobrze że przynajmniej macie dobrych,solidnych stałych lekarzy jak dr.Nowak-Fołta czy dr. Urban.
1/5
Porażka !!! O godzinie 8 rano nie można się do nikogo zarejestrować.Na badania dostać skierowanie masakra.Najlepiej wysłać do specjalisty niech on kieruje na badania.Odradzam niestety:(
1/5
Porażka, nie można się dodzwonić , aby dopytać o cokolwiek , po prostu w ogóle nie odbierają telefonów o żadnej porze dnia. NIE POLECAM.
1/5
Nie polecam, brak kompetencji i arogancja pań w rejestracji! Odbierając telefon są nieuprzejme i niechętnie cokolwiek doradzą To bardzo źle rzutuje na opinię dla całej placówki!!
1/5
Obecnie pracujący młody lekarz jest niekompetentny. Odsyła pacjenta z niczym, a pacjent śliny nie możesz przełknąć dreszcze zimną, gardło napuchniege, ból rak kolan koszcie. Drugi dzień bez jedzenia bo się przełknąć nie da żadnego jedzenia. Mając bardzo poważne jednostki chorobowe, nawet nie zapytał o co chodźi. Pewnie by stwierdził że to nie jego sprawa. A Ty wiesz dobrze że masz problemu zdrowotne i samo nie przejdzie. Problemy z odporności, choroby metaboliczne. W trakcie kolejnej diagnostyce w wojskowym Instytucji Medycznym w Warszawie. A lekarz pierwszej pomocy twierdzi że leczenie nie potrzebne.
1/5
Przychodnia nie przyjmuje chorych dzieci z poza Sędziszowa. Jeśli jesteś na wakacjach w okolicy to zapomnij, nie przyjmą.
Argument o ogólnopolskiej, ogólnodostępnej opiece zdrowotnej nie ma prawa bytu i jest sygnałem do zakończenia jakichkolwiek prób rozmowy. Doradziłbym zmianę podejścia i procedur.
Szkoda, ze nie można dać zero gwiazdek.
1/5
Ogromny żal do lekarza i całej przychodni .Kilka lat temu pisałam o dr ...same dobre rzeczy, dziś mam ogromny żal , Zero empatii, jak nie masz łokci i mocnej gęby albo znajomości.to jesteś skazany na przegraną.Nie polecam a raczej odradzam .Nie powinno być oceny bo niestety nie dałabym ani jednej gwiazdki
1/5
No tak, kilka lat temu przez 3 dni z rzędu prosiłam Panie z rejestracji o zapisanie do jakiegokolwiek lekarza... wysoka gorączka, ból mięśni, ledwo na nogach stałam typowe objawy grypy. Schemat jak wyżej: rano nie dodzwonisz się a potem nie ma numerków, na następny dzień nie zapisują. Na 3 dzień wybrałam się osobiście, lekarz odmówił przyjęcia bo chce jechać do domu odpocząć, była 17:40 i tylko jeszcze ostatni pacjent. I ja.
Sprawdzałam w NFZ i nie zapisywanie na następny dzień jest bezprawne, taka fanaberia przychodni....
1/5
Nie polecam
Arogamcja że strony lekarza którego miałam za dobrego fachowca
Odradzam w 100 procentach
Zero gwiazdek
Dodaj opinię

Adres:

3 Maja 29, Sędziszów Małopolski

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00