NZOZ Lux-Okulistyka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Konopnickiej 15
Przeworsk
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Lux-Okulistyka

Dodaj opinię
1/5
Beznadziejna obsługa. Rejestratorki w ogóle nieprzeszkolone i aroganckie. Nie znają swoich obowiązków ani kompetencji. Odległe terminy, nawet prywatnie (!) w ceny okropnie wysokie!
5/5
Polecam, miła sprawna obsługa. nie było problemu z dostaniem się do specjalisty z ciałem obcym w oku, również na wizytę kontrolną.
1/5
Nie polecam Pani Doktor Faluszczak, kiedyś była dobrym lekarzem, ale teraz swoje obowiązki wykonuje rutynowo, badanie pobieżne i niedokładne, w bardzo wygórowanej cenie.
1/5
Nie jestem zadowolona z usług stomatologicznych. W rejestracji przez telefon powiedziano mi że zrobienie zęba ze znieczuleniem to 120 zł. Okazało się że to jest cena od 120 zł za małego zęba. Bez pytania o zgodę zrobiono mi dwa bez informacji o koszcie, finalnie zapłaciłam 350 zł gdzie drugi ząb robiony był 15 minut. Fatalna przychodnia i ceny z kosmosu
5/5
Prosimy o kontakt "Pacjentkę" w celu wyjaśnienia w/w komentarza.
1/5
Rozpoczęłam leczenie ortodontyczne pod okiem dr. Joanny Marczyńskiej. Na początku został mi przedstawiony plan leczenia i zdecydowałam się na współpracę. Niedługo później Pani doktor już mniej chętnie informowała mnie o postępach w leczeniu. Bez mojej wiedzy na wstępnie zostały mi przypiłowane górne jedynki. Wizyty ograniczały się do wymienienia ligatur i podania ceny (zawsze kilkuset złotych). Na pytania o postęp, Pani doktor odpowiadała kilkukrotnie: "wszystko dobrze". Wizyty trwały nie więcej niż 5 - 10 min i wchodził już kolejny pacjent.
Po pół roku zdecydowałam się na konsultacje u innych lekarzy. Każdy po obejrzeniu dokumentacji i odpowiednich zdjęć wydał opinię, że leczenie nie jest prowadzone prawidłowo.Zmieniłam lekarza. Nie polecam usług ortodontycznych w tej placówce. Ilość osób przewijająca się przez gabinet pokazuje, że Ci Państwo są nastawieni wyłącznie na zysk.
5/5
Polecam przychodnię. Miła obsługa i wykwalifikowana obsługa. Profesjonalne badanie wzroku.
5/5
Polecam, sprawna i bardzo życzliwa obsługa, wszystko jak najbardziej na plus!
5/5
Polecam, szybko otrzymałam pomoc.
5/5
byłam na doborze okularów i soczewek kontaktowych i jestem bardzo zadowolona.
Dodaj opinię

Adres:

Konopnickiej 15, Przeworsk
NZOZ Lux-Okulistyka na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Lux-Okulistyka