Przychodnia Majowe - Lekarze - Jadwiga Półchleb

Zofii Nałkowskiej 14
Szczecin
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
NZOZ Majowe Poradnia (Gabinet) Lekarza Rodzinnego
91 462 73 02
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarek Środowiskowych
91 462 73 02
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskwej
91 462 73 02
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Przychodnia Majowe - Lekarze - Jadwiga Półchleb

Dodaj opinię
3/5
NZOZ Majowe, to przychodnia z lat dziewięćdziesiątych - niezmiennie te same panie pielęgniarki, oprócz nowej mniej sympatycznej oraz prawie nie zmieniony (dr Czaję zastąpiła dr Półchleb) skład lekarski. Aby do lekarzy zarejestrować się telefonicznie, to graniczy z cudem, ponieważ zwyczajnie rejestratorki nie odbierają telefonu, rejestrując pacjentów, którzy oczekują od świtu w kolejce na rejestrację. BRAK REJESTRACJI ON LINE! - XXI wiek!
1/5
Całkowicie zgadzam się z poprzednikiem. Aby móc obyć wizytę u lekarza rodzinnego trzeba wziąć urlop, stanąć o świceie w kolejce do rejestracji, a póżniej wrócić na wizytę - nigdy z góry nie wiadomo czy i o której godzinie ona się odbędzie. Jeśli więc pracuje się z dala od przychodni bez dnia wolnego nie obędzie się. A co jeśli trzeba odbyć kilka wizyt ?
1/5
Beznadziejna przychodnia, zapomnijcie o rejestracji telefonicznej, trzeba wystac swoje z samego rana, najlepiej od 6 juz warowac bo pozniej nie ma numerkow a i tak sępy na krzywy ryj przychodza i sie wpychaja, jak nie masz kogos kto Cie zarejestruje rano to wspolczuje czekac z goraczka rano w kolejce do rejestracji
2/5
6 rano przychodzisz i kwitniesz do 07.30 aby sie zarejestrowac do lekarza .Telefonicznie lub chocby za 2 .3 dni nie ma mowy tylko bieżąca.Oczywiscie jak przyjdziesz zdrowy to wyjdziesz chory ludzie kaszla itd przenosza choroby .Pytam czy wreszcie nie mozna uzdrowic te sytuacje .Jedno co fajne to Panie sa miłe i otwieraja podwoje przychodni o 6.00 bysmy nie stali na mrozie lub deszczu
1/5
Niestety zgadzam się z przedmówcami. Jestem bardzo zadowolona z lekarza rodzinnego, ale cała otoczka i proces dostania się do lekarza jest drogą przez mękę. Dokładnie tak jak pisano: mamy XXI wiek, a nie ma rejestracji internetowej. Rejestracja telefoniczna też graniczy z cudem - Panie z rejestracji czasem nie odbierają telefonów (nie jest to wymysł, fizycznie byłam w przychodni czekając na wizytę; Pani z rejestracji rozmawiała z kimś półprywatnie i nie odebrała dzwoniącego telefonu; były to wciąż godziny przyjęć). Na rejestracji wszystko, co wychodzi poza szablon i standard jest problemem. Gdyby mój rodzinny był w bardziej przyjaznej przychodni - przeniosłabym się od razu :-(
2/5
Przychodnia sama w sobie ok ale na recepty żeby czekać trzy dni .Dodzwonienie się graniczy z cudem.
1/5
Niestety przychodnia jak za króla Ćwieczka. Trzeba odstać swoje o 6 rano albo wynocha. Dla mnie coś nienormalnego że nie mogę się zarejestrować za 2-3 dni naprzód, tylko w dniu rejestracji.
5/5
Nie miałem problemu, żeby się dodzwonić i zarejestrować przez telefon na następny dzień.
Panie z recepcji bardzo pomocne.
Chociaż jestem zupełnie nowym pacjentem
3/5
Należę do przychodni od początku jej istnienia przeniosłam się z rodziną za lekarzem,który tam rozpoczął pracę .Niestety ,odszedł na emeryturę i brakuje nam Jego WIEDZY .Przychodnia... jak wszystkie w kraju .
1/5
Pobranie kwi jakąś kpina Pan przyjmuje 20 minut czekania i nie potrafi nawet pobierać krwi
1/5
Ta przychodnia to jakaś porażka panie rejestratorki bez komputera wszystko robione na piechotę .Zarejestrować się do lekarza po byle papierek np za tydzień graniczy z cudem .Wstań o 6 stój do 07.30 i może dopiero dostaniesz nr aczkolwiek nie zawsze.Oczywiscie jak jesteś zdrowy wyjdziesz chory .ludzie są zakatarzeni kaszlacy .To jakaś paranoja .Czy kierownik tej przychodni tego nie widzi nie czyta opinii .ZMIEŃCIE TO ŻYJEMY W 21WIEKU. A OCENA TO DWOJA NA SZYNACH
5/5
Super Pielęgniarka Starsza Doswiadczona
1/5
To wszystko co wcześniej opisane niestety prawda mieszkam w tym bloku i czasem o 5 zbiera się pod przychodnią towarzystwo wzajemnej adoracji przychodzą z psami uwiaza tego psa i w d...e mają że ludzie śpią o 5 rano,tylko wylać wiadro zimnej wody takiemu na głowę stoją tak dopóki przychodni nie otworzą mieszkam w tym bloku i szczyt wszystkiego schodzić po schodach o 5 rano żeby numerek dostać .dostaniesz albo nie i na następny dzień znów o 5 okupować wejście bo ludzie nie stoją pod przychodnią chorzy to te staruszki co niby takie chore przychodzi babcia w futrze na szpilkach o dwóch kulach i gdzie ona chora a dla pacjenta chorego numerka brak.chore bo parę numerków tylko bieżących a na planowa wizytę trzeba zapisać się na zeszyt że 3 tyg wcześniej a jak nie to przyjść i płaszczyć się żeby lekarz zechciał przyjąć.masakra
5/5
Doświadczam prawdziwej opieki w tej przychodni. Stanowi niesamowitą dysproporcję wobec mojej dawnej "przychodni".
Pielęgniarki dostępne, uśmiechnięte. Oddzwaniają nawet wtedy gdy nie ma potrzeby.
Lekarz z nadzwyczajnym podejściem do pacjenta. Z czujnością i właściwym podejściem do stanu zdrowia, niczego nie lekceważący, odważny i mający dobro pacjenta za GŁÓWNY cel swojej działalności!!!
Młody, niezmanierowany lekarz, z pamięcią o przysiędze Hipokratesa na codzień. Bez problemu przyjmujący pacjentów w czasie covid, poświęcający tyle uwagi ile trzeba, badający pacjenta!!! Jak wyczytałam "maybach" wśród lekarzy i w pełni się z tym zgadzam. Posiada ogrom wiedzy i nie lekceważy żadnej. Zna choroby rzadkie. Dr. Damian Cymbor, polecam.
1/5
Brak słów, obieka lekarska wręcz karygodna. J. Półchleb doprowadziła mojego członka rodziny prawie do śmierci. Ja tego nie zostawię tak, i radze każdemu zgłaszać nie dopatrzenia i zaniedbania w stosunku do pacjentów. Mamy takie prawo. Każdy z nas chodzi do pracy i wykonują ja należycie, ale w tym przypadku chyba doszło do podmianki z grabarzem.

Dodatkowo ordynarna wulgarna i agresywna

Szkoda że nie można dać ujemnej oceny.
5/5
Moim lekarzem rodzinnym od lat jest dr Jadwiga Półchleb, jestem bardzo zadowolony z opieki lekarskiej. Niejednokrotnie potrzebna była pomoc lekarska na cito i pani doktor zawsze znalazła czas mimo natłoku obowiązków i obłożenia pacjentami. Serdecznie pozdrawiam cały personel przychodni od lekarzy po panie rejestratorki.
5/5
Pacjentką dr J. Półchleb jestem od dnia kiedy moja pani doktor zaczęła pracę w Przychodni Rodzinnej na ul. Z. Nałkowskiej. Jestem starszą panią, co oznacza że dopada mnie wiele chorób np. cukrzyca, nadciśnienie, w związku z czym jestem częstą pacjentką pani doktor, jest to wspaniała osoba która zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Pomimo wielu oczekujących pacjentów nigdy nie odmówiła porady, nie okazała zniecierpliwienia, a wręcz odwrotnie, cierpliwie i spokojnie wysłuchuje pacjenta. To wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek. A panie w rejestracji oraz w gabinecie zabiegowym to przemiłe pielęgniarki. Dziękuję za bardzo dobrą opiekę lekarską i życzę dużo zdrowia.
Dodaj opinię

Adres:

Zofii Nałkowskiej 14, Szczecin Prawobrzeże

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Przychodnia Majowe - Lekarze - Jadwiga Półchleb na mapie
Zdjęcie budynku Przychodnia Majowe - Lekarze - Jadwiga Półchleb