NZOZ "Mak-Laser"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Cieszkowskiego 4
Łódź
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Mak-Laser"

Dodaj opinię
1/5
Jezeli komus nie zalezy na zebach i chce przezyc tortury,to najlepiej udac sie do pani Dobosz z Mak-laser na Cieszkowskiego 4.Po jej leczeniu(miala tylko zamienic opatrunek na plombe),zab w najleprzym wypadku jest do leczenia kanaloweg.Wdalo sie ostre zapalenie nerwu i po otwaciu zeba i kanalu tryskala krew.Teraz cala szczeka mnie boli i biore antybiotyk.Pani "stomatolog"Dobosz o maly wlos nie przewiercila na wylot kanalu i to wszystko bez znieczulenia!Zapaszam wiec masohistow i samobojcow na Cieszynska 4 w Lodzi do przychodni Mak-laser.NIE DAJ BOZE!
1/5
Zwróćcie uwagę na to co wpisuje lekarz Józefiak w systemie EWUŚ możecie się bardzo zdziwić jakie zabiegi były przeprowadzone na zębach. Nie polecam
5/5
Zawsze jestem bardzo zadowolona, byłam u kilku lekarzy w tej klinice i zawsze bez zarzutu. Pewnie każdy ma inne doświadczenia, ale u mnie było ok.

Adres:

Cieszkowskiego 4, Łódź Górna
NZOZ "Mak-Laser" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Mak-Laser"