NZOZ Mcd Voxel w Jeleniej Górze

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Bankowa 5/7
Jelenia Góra
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Mcd Voxel w Jeleniej Górze

Dodaj opinię
1/5
Ogromnym problemem jest brak informacji o konieczności posiadania Dowodu Osobistego do badania. Byłem wczoraj chcąc wykonać RTG kręgosłupa poinformowano mnie, że muszę być na czczo. Dzisiaj więc zgodnie z zaleceniem udałem się ze skierowaniem na przeświatlenie. Byłem około godziny ósmej na dźwiach wisiała kartka, że RTG zepsute. Postanowiłem zapytać okazało się, że jest sprawne ale aby wykonać RTG trzeba mieć D.O. Nie miałem przy sobie więc z powrotem do domu. Szukałem informacji o konieczności posiadania D.O i nigdzie nie jest zamieszczona. Ciekawy jestem co jutro wymyślą. Przełożonego Pań w rejestracji oczywiście nie było więc nie mogłem złożyć skargi osobiście.
1/5
kompletny brak możliwości kontaktu telefonicznego ,są dwa numery lecz nikt nie odbiera.
Pacjent nie może się do dzwonić. Więc po co są te telefony.
1/5
Nie odbiera nikt telefon

Adres:

Bankowa 5/7, Jelenia Góra

Strona internetowa:

NZOZ Mcd Voxel w Jeleniej Górze na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Mcd Voxel w Jeleniej Górze