NZOZ "Medi-Lab"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wałbrzyska 8-4a
Świdnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Medi-Lab"

Dodaj opinię
1/5
Nie skorzystałem z usługi stomatologa, tak więc na jego temat nie mogę nic powiedzieć, a stało się tak dlatego, że wyjątkowo nieuprzejma recepcjonistka na moje pytanie odburknęła chamowatą odpowiedź i trzasnęła słuchawką, nie dając szansy na kontynuowanie rozmowy. Więcej nie spróbuję umawiać się tu na wizytę.
1/5
nie polecam babka z rejestracji jak by za kare siedzdziala tam i rejestrujac dziecko do stomatologa uslyszalam nie przyjmujemy nowych pacjentow BRAWO
1/5
Ja niestety leczylam sie dlugo ale konsekwencje leczenia wyszly po roku slabe materialy najtansze w hurtowni ciagle wizyty w poradni wypadajace plaby sama P doktor fajna ale usluga na najnizszym poziomie niestety nie polecam!!!!!!!!!!!!!!
1/5
Nie polecam. Używane są najtańsze materiały. Pani stomatolog nie przykłada się do swojej pracy, liczy się tylko czas i dążenie do tego, aby jak najszybciej wykonać usługę. Następni pacjenci czekają i kasa się marnuje - motto przewodnie.
Dodaj opinię

Adres:

Wałbrzyska 8-4a, Świdnica

Strona internetowa: