NZOZ Medic

Łagiewnicka 118
Łódź
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
42 617 10 93
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
42 617 10 93
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
42 617 10 93
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Medic

Dodaj opinię
1/5
Rejestratorki wołają o pomstę do nieba, a kierownictwo pomimo skarg przymyka na to oko. Organizacja pracy w porównaniu z każdą inną przychodnią w Łodzi to kpina z pacjenta.

Ponieważ nie jest to mój pierwszy negatywny kontakt z tą placówką, a tak się przypadkiem składa, że byłem przez wiele lat kierownikiem innej Przychodni Zdrowia na terenie naszego miasta, powiem tak:
Takie rejestratorki wyrzucałbym z pracy na „zbity pysk” bo to one są twarzą placówki i tak widzą przychodnię, jak pacjenci widzą pracowników, z którymi stykają się w pierwszym momencie. To nie pacjent jest dla przychodni, lecz przychodnia dla pacjenta i dopóki te „święte krowy” w rejestracji nie zdadzą sobie z tego sprawy, będą traktować pacjentów jak ZŁO KONIECZNE, które przeszkadza im w „spokojnej pracy”.

Dla przykładu:
Przyjechałem do przychodni w celu pobrania formularzy wyboru lekarza pierwszego kontaktu i pielęgniarki środowiskowej, gdyż moja matka będąc 9 miesięcy w Domu Seniora poza Łodzią została z niniejszej placówki wyrejestrowana.
"Święte krowy" w rejestracji poinformowały mnie, że żadnych formularzy mi nie wydadzą, gdyż "zabraniają im tego przepisy dot. pandemii" i muszę się zapisać najpierw na teleporadę.
Istna kpina. Niby jak dostarczą mi czyste druczki za pomocą teleporady, już nie wspominając, że teleporadę rejestruje się dla osoby już zapisanej do placówki, a nie takiej, która dopiero chce się zapisać.

Kolejna sprawa to wyznaczanie terminu teleporad. Jest to chyba jedyna placówka w Polsce, która po wyznaczeniu dnia i godziny teleporady każe PACJENTOWI próbować się dodzwonić by zrealizować tą teleporadę. Wszystkie placówki oddzwaniają do pacjenta o wyznaczonej porze. W Medic to pacjent musi bawić się w totolotka i próbować dodzwaniać się godzinami do przychodni by łaskawie zrealizowano przecież już wyznaczoną na daną godzinę teleporadę.

Kolejna sprawa to rejestrowanie wizyt. Wszystkie placówki służby zdrowia są skomputeryzowane. Nie inaczej ma się sytuacja z NZOZ Medic. Tyle, że ta komputeryzacja to jakaś totalna fikcja. Dodzwaniając się do rejestracji i prosząc o wizytę domową na pierwszy wolny termin otrzymujemy informację, że "rejestrujemy wizyty tylko na dzień dzisiejszy, a dzisiaj już nie mamy wolnych terminów". - No to zarejestrujcie na inny dzień!
"Nie, nie możemy, musi się pan dodzwonić w innym dniu." - A jak to zrobić jeśli od rana macie ciągle zajętą linię telefoniczną?
"No to musi pan próbować w kolejnym dniu, aż do skutku".
No to po diabła wam komputery jeśli używacie ich jako podstawek pod kawę?

Mam solennie dość tej placówki i nikomu jej nie polecam, chyba, ze chce się nabawić nerwicy.
Niestety moja matka, gdy była jeszcze sprawną osobą zapisała się do niej, lecz jest niepełnosprawna w stopniu znacznym i to ja teraz muszę w jej imieniu wykonywać telefony to tych "świętych krów" w z rejestracji.
Jednak i moja cierpliwość ma swoje granice, więc wo NFZ wysłałem skargę na NZOZ Medic. Wiem, że problemem są panie rejestratorki, ale jeśli kierowniczka nie reaguje, choć docierają do niej skargi na personel (choćby ode mnie) i nie jest w stanie poprawić jakości świadczonych przez placówkę usług, to niestety również ponosi odpowiedzialność za tolerowanie takiego stanu rzeczy.

Wojciech Nawrocki
1/5
Niestety to prawda.
Niekompetencja i wręcz gburowatość pan w rejestracji całkowicie psuje opinię tej przychodni.
1/5
Dobrze, że przeczytałam tutaj te opinie, bo planowałam zmienić przychodnie, ale widzę, że nie ma sensu.
1/5
Uciekać jak najdalej. Zawsze, kiedy tylko bym nie kontaktowała się z tą placówką są problemy w rejestracji, nawet przez telefon szukają pół godziny mojej karty. Jeżeli musiałabym tam pojawiać się częściej nerwica gwarantowana, o wzroście ciśnienia nie wspomnę. Pielęgniarki są złośliwe, otwierają drzwi gabinetu zabiegowego, kiedy pacjent jest na leżance, wprowadzają drugiego pacjenta do zabiegowego, kiedy ja i pielęgniarka pobierająca próbki jeszcze jesteśmy, a przestrzeń na wejściu malutka i to w dobie pandemii. Traktują człowieka jak zło konieczne, już samo ich spojrzenie powoduje, że chce się stamtąd uciekać. Do lekarki pierwszego kontaktu nie mam nic, ale przez personel pomocniczy zdecydowanie odradzam tą placówkę. W poczekalni ciasnota.
3/5
Obostrzenia pandemiczne się skończyły, a personel pomocniczy nadal najchętniej trzymałby pacjentów na stojąco za drzwiami poczekalni. Niewystarczająca ilość krzesełek dla tłoczących się chorych ludzi, czekających na poradę, a do tego kręcące się między nimi rejestratorki, zajęte własnymi (?) sprawami. Panie te są niemiłe, odpowiadają jak z łaski na zadane pytania - chyba mają jakieś kompleksy, które usiłują tam sobie wyleczyć. Natomiast lekarze świetni i to chyba trzyma pacjentów w tej przychodni.,
1/5
Tak faktycznie zgadzam się w 100 % z opiniami wyżej, wiecznie z tymi babami problem .Należe do tej przychodni 22 lata ,więc już się nasłuchałam jak telefonicznie w obecności siedzących w poczekalni pacjentów traktują ludzi pacjentów ,nawet dziś dzwoniąc ja do przychodni ,odbierająca baba w rejestracji kłóciła się z drugą rejestratorką mając mnie cały czas na słuchawce wyzwała tę drugą rejestratorkę od wrednej krowy ,takie zachowanie jest nie dopuszczalne ,trzeba je wszystkie wymienić ,dac szanse młodszym ludziom z kulturą osobistą. Jedyną co mnie tyle lat trzyma w tej przychodni to moja Wspaniała Pani Doktor Ewa Węglarska I reszta lekarzy jest też super.
REJESTRATORKI DO WYMIANY
Dodaj opinię

Adres:

Łagiewnicka 118, Łódź Bałuty

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00