NZOZ "Medimed" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

Tuwima 1/2/2
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
89 dni help 85 652 20 40
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT17:00-20:30
ŚR12:15-16:15
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
NZOZ Medimed Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
85 652 74 77
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
NZOZ Medimed Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
85 652 74 77
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
NZOZ Medimed Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
85 652 74 77
Godziny otwarcia:
PN12:30-14:30
WT12:00-14:00
ŚR12:00-14:00,16:00-18:00
CZ11:00-13:00
PT08:00-10:00,12:30-14:30

Opinie o NZOZ "Medimed" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

Dodaj opinię
1/5
Wyjątkowo niemiłe Panie w rejestracji. Nie polecam.
1/5
Przychodnia okulistyczna nie dysponuje żadną nowoczesną aparaturą. Np. napięcie między gałkowe dokonuje się ręcznym,
mechanicznym przyrządem.
1/5
Potwierdza, panie w rejestracji są baaaaardzo niemiłe, nie potrafią posługiwać się komputerem, zero kontaktu, również nie polecam ze względu na panie
1/5
Pani w rejestracji to jakis koszmar
2/5
Rejestracja to nic, jaka HOŁOTA przychodzi tam się leczyć!
5/5
ależ ja się z tym nie zgadzam !!! w porównaniu z innymi przychodniami w miescie tu nigdy nie miałam problemu z zapisaniem sie na wizyte do lekarza rodzinnego jak i do okulisty a panie pielegniarki sa bardzo miłe i pomocne. Bez boleśnie wykonują zabiegi i mają fantastyczne podejście do dzieci !!! Polecam w 100%
1/5
Babska w rejestracji to jakiś koszmar - od pierwszego słowa od razu wąty i pretensje, nie ma szans na rozwiązanie jakiejkolwiek spornej sytuacji po ludzku. Nic tylko pogarda dla pacjenta i sprowadzanie do parteru. Dramat.
1/5
Kilka razy byłam tam z dzieckiem u okulisty i niestety już tam nie wrócę.
Po pierwsze kobiety w rejestracji są bardzo niemiłe. Ich zachowanie można porównać do czasów urzędnika PRLu, wszystko łaska, problem, a największy w tym, że się dzwoni i chce się przyjść na wizytę. Prostackie myślenie, niemiłe odpowiedzi, chamskie zachowanie.
Odnośnie wyposażenia gabinetu to niestety sprzęt stary, a dr wykonujący badanie również mało miły i bardzo mało kontaktowy!
Nie polecam
1/5
potwierdzam, że panie w rejestracji wyjątkowo niesympatyczne
1/5
Zawsze zastanawialo mnie to kim sa te panie w recepcji, ze ich nie zwolnia. Nigdy nie odpowiedziały na zadne pytanie normalnie, zawsze wyskakują na pacjęta z mordą. Nie polecam
1/5
Biedne panie w rejestracji :( Pracują za kare. Smutne że w tych czasach ludzie są zmuszani do pracy i do odbierania telefonów. Powinne strajkować !!! To nieludzkie żeby na takim stanowisku biedne kobiety były zmuszane do rozmowy z pacjentem.
1/5
Rejestracja to jakaś tragedia. Weszłam do przychodni o 17.20 wiec pytam czy jakiś lekarz jeszcze przyjmuje ? Odpowiada mi ze jakby nie przyjmował to zamknęli by przychodnie,pytam wiec czy mogę wejść i do kogo. Oczywiście musze się wytłumaczyć dla niej bo inaczej nie powie który gabinet wolny (ortopeda mnie nie przyjął bo nie było miejsc i kazal jechać do rodzinnego po leki przeciwbólowe i zwolnienie) i od razu informacja nie ma Pani na co czekac bo lekarz rodzinny i tak nic Pani nie wypisze i nie da zwolnienia. Twardo tłumacze dalej ze musze wejść do lekarza w końcu się zgadza siedząc w gabinecie wchodzi do przychodni osoba która jest upoważniona do uzyskania informacji o moim stanie zdrowia odbierania moich recept itd.,a rejestratorka od wejścia wykrzykuje Kim Pani jest ? Po co Pani tu wchodzi ? Koszmar !!!! Sytuacja miała miejsce w piątek. W poniedziałek będę pisać skargę
1/5
Masakra w przychodni często przyjmują lekarze rezydencji którzy nie maja bladego pojęcia o niczym. Rejestratorka rzuca się z morda do ludzi, o jakakolwiek pomoc trzeba błagać bo inaczej odsyłają z kwitkiem. Porażka przychodnia, obsługa i lekarze. Jak po pomoc to nie tam. I nic dziwnego ze zawsze jest tam mało ludzi i można się umówić skoro nikt nikomu tam nie pomaga a jedyne z czym tam można się spotkać to chamstwo i brak szacunku do pacjenta. Jakbym mogła to bym nawet jedynki nie dała.
1/5
Lekarze rezydenci tragedia ! A rejestracja Panie zachowują się jakby na kierowniczym stanowisku były.
1/5
Ocena dla tej przychodni to -100. Nie polecam !
1/5
Koszmar będąc tam czułam się jak w PRL-u. Każdy wszystko musi wiedzieć,nie miło.
1/5
Chodziłam tam dobre kilka lat,aż w końcu stwierdziłam ze nie musze się tłumaczyć w rejestracji i się użerać z nimi. Zmieniłam przychodnie i jestem zadowolona ze w końcu podjęłam taka decyzje co ja nerwów zjadłam przez nich to chyba wiem tylko ja.
1/5
Tragedia
5/5
Zawsze można sie dostać do lekarza, nawet gdy brak miejsc przyjmą miedzy pacjentami,nigdy mnie nie odesłano. Lekarze kompetentni,mili,rzeczowi. Polecam.
1/5
Ta przychodnia to żart. Opisze sytuacje głownie z dzieckiem bo to z nim najczęściej bywałam w tej 'przychodni'. Pierwszym absurdem jest fakt, że przyjmują niemowlęta i małe dzieci a wśród personelu nie ma ani jednego pediatry. Dwa: teraz każdego kwalifikują do badań klinicznych leku przeciwirusowego. Nie wiem na jakiej podstawie pani "doktor" stwierdziła u mojego 1,5 rocznego syna akurat infekcje wirusową. Osłuchała płaczące i rozhisteryzowane dziecko. Lekarzem nie jestem ale wiem jak działa stetoskop i raczej ciężko usłyszeć cokolwiek w płucach gdy pacjent płacze. Rozumiem, że lekarze za każdego pacjenta, który przystępuje do badania mają jakiś profit ale wszystko powinno mieć swoje granice. Panie na recepcji siedzą za karę i warczą do każdego. Szczepienia odbywają się w pokoju obok korytarza gdzie siedzą chorzy ludzie. Inna lekarka przy wizycie jakiś czas temu stwierdziła, że moje dziecko ma opryszczkę. Cytuję; "to opryszczka, na pewno, ja miałam i tak samo to wyglądało." Takie słowa z ust lekarza? Tak to ja mogę poradzić koleżance, że miałam coś takiego i tak samo to wyglądało. Najdziwniejsze, że ta "opryszczka" zeszła po posmarowaniu jej antybiotykiem więc było to nadkażenie bakteryjne, nie wirus. Dodatkowo w szpitalu przy porodzie zarazili mnie gronkowcem i poszłam do tej przychodni z gotową diagnozą i ropniem wielkości śliwki, pani doktor nie pokusiła się, żeby dać mi skierowanie na wymaz, żeby potwierdzić diagnozę i kazała to smarować maścią ichtiolową, którą chirurdzy stanowczo odradzają. Nacinać ropień i robić wymaz musiałam sama, prywatnie. Oczywiście diagnoza się potwierdziła i poszłam po raz kolejny z gotowym antybiogramem i pani (bo lekarzem jej nazwać nie można) nie wiedziała, który z gotowej listy antybiotyków można podać kobiecie karmiącej. Każdy po kolei sprawdzała w internecie i czytała ulotkę, ostatecznie się udało znaleźć i w końcu wystawiła receptę (brawo!). Fajnie, że finalnie dostałam antybiotyk, na który mój gronkowiec nie jest oporny. Ale wszystkie kroki, które podjęłam sama, żeby się zdiagnozować powinien mi zaproponować lekarz. I to on powinien mnie w tym pokierować. Nie każdy jest na tyle świadomy w tej płaszczyźnie, żeby wiedzieć co robić i jakie kroki podjąć.Także nie rozumiem ludzi wystawiających pozytywną opinię tylko dlatego, że można się tam bez problemu dostać, to żaden przywilej, od tego jest przychodnia. Ci ludzie nie umieją zdiagnozować przeziębienia a co dopiero poważniejszych i bardziej skomplikowanych schorzeń. Odradzam każdemu.
5/5
Nie wiem gdzie wy chodźcie ale napewno nie tu gdzie ja hehe chodzę tu do lekarza z córką od 5 lat i nigdy nie spotkałem się z żadną z tych osób o których piszecie. Panie e recepcji nigdy nie stwarzaly żadnych problemów a lekarze robią to po co tam są czyli leczą :) polecam wszystkim :)
1/5
Nie polecam! Tzw. Dr.Piechockiej. Nieprzyjemna. Zaluje badan. Nie zainteresowana. Nie "czuc" ze kieruje sie dobrem pacjenta.
1/5
Szczerze odradzam, lekarze na wszystkie schorzenia przepisują miód i cytrynę, niajlepsze domowe sposoby nie pomogą jak człowiek jest już poważnie chory... bo zazwyczaj wtedy udaję się po pomoc do Przychodni, miodem z cytryną leczę się sama nie potrzebuję do tego wizyty u lekarza SZOK!!
1/5
Rejestracja - pierwsze rozczarowanie, potem już tylko gorzej. Właściwie to wcale nie było tego potem bo lekarz okulista wyszedł do domu dosłownie mi przed nosem. Byłam tam pierwszy raz więc nie wiedziałam że on jest lekarzem. Na drzwiach jak wół napisane - nie wchodzić bez wezwania! więc grzecznie czekałam. No i się nie doczekałam....Na co pani w rejestracji, że może mnie umówić na następną wizytę za......3 miesiące! Kpina. Nie polecam!
5/5
Polecam. Obsługa już od rejestracji miła i kompetentna, chętna do udzielenia pomocy i wskazówek. Pielęgniarki bezboleśnie wykonują zastrzyki, dobrze zajęły się moim dzieckiem. Lekarze godni polecenia, wszyscy mili, z dobrym podejściem do dzieci, zawsze jestem przyjęty z synem bez problemu
5/5
Polecam!!!
1/5
Chamskie recepcjonistki nie pomagające tylko siedzące tam za kare i opryskliwe takie osoby nie powinny pracować z ludźmi
5/5
Pani Panasiuk i Gryko to świetni lekarze, empatyczni oraz życzliwi. Wywiad i leczenie na wysokim poziomie... Pozdrawiam.
1/5
potwierdzam , ,,panie,, w rejestracji są niesympatyczne i nie znają przepisów dotyczących praw pacjenta.,siedzą i nie racza nawet odebrać telefonu przez 30 min chociaż linia nie była zajęta. Co do lekarzy nie mam większych zastrzeżeń, Dr. Smith jest ok, polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Tuwima 1/2/2, Białystok Antoniuk

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: