NZOZ Marimed Prowadzony przez Alto

Wojciecha Rzeźniackiego 1d
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia leczenia uzależnień 0 dni661 110 002
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00,16:00-21:00
WT13:00-20:00
ŚR08:00-13:00,16:00-21:30
CZ08:00-13:00
PT08:00-12:00
SO10:00-11:00
ND10:00-13:00
Poradnia terapii uzależnienia od substancji psychoaktywnych 0 dni661 110 002
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WT16:00-22:00
ŚR16:00-19:00
CZ17:00-18:00
PT15:30-21:30
SO09:00-13:00

Opinie o NZOZ Marimed Prowadzony przez Alto

Dodaj opinię
5/5
Personel profesjonalny, cierpliwy, życzliwy, przyjazny.
1/5
Leczenie substytucyjne ma na celu m.in. powrót i prowadzenie normalnego życia. Państwo ma za zadanie to umożliwić . Państwo umożliwia poprzez program, a prowadzący ten program Medseven uniemożliwia. Nie daje szansy na leczenie ludziom, którzy mają pracę i nie chcą jej stracić (nie każdy pracodawca kocha narkomana :-), tylko dlatego, że paniusie od wydawania metadonu i inni zatrudnieni w tej placówce wolą domowe ciepełko i bamboszki od godz. 16 . Zasłanianie się rządowymi wytycznymi, że codziennie trzeba się pojawiać jest na poziomie dziecka z przedszkola. Nikt z tym faktem nie dyskutuje. Ale to nie rząd wyznacza godziny pracy Medseven. To placówka, która przez własne wygodnictwo uniemożliwia to, co jest celem leczenia.
1/5
Zgadzam się z obiema opiniami. Personel może i miły, taki... na luzie, ale jako zakład opieki zdrowotnej funkcjonuje antyzdrowotnie - właśnie dla odsetka uzależnionych pracujących. Osobiście miałam okazję przekonać się o tym. Nie mogłam poddać się takiemu leczeniu, bo wyleciałabym z hukiem z dobrej pracy zapewniającej utrzymanie mojej córeczce i mnie. Przeczytałam skrupulatnie ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii i rozporządzenie ministra zdrowia o leczeniu substytucyjnym, włącznie ze szczegółowymi warunkami, jakie powinien spełniać zakład opieki zdrowotnej prowadzący leczenie substytucyjne. W żadnym z tych aktów prawnych nie ma mowy o tym, że zakład prowadzący takie leczenie nie może podawać metadonu później niż godzina 15-ta. I nigdzie też nie doczytałam się, że lek (metadon, buprenorfina) podany do godz. 15-ej działa, a podany o 18-ej już nie.... :-) To tylko kwestia czasu pracy ZOZ. Inne ośrodki terapeutyczne, które nie prowadzą substytucji jakoś mogą pracować nawet do 20-ej. Rzecz w tym, że fajny i miły personel Medseven ma pracę i po co się przepracowywać? . A pacjenci...? A kogo to obchodzi???
5/5
Otrzymałam pomoc, której potrzebowałam i za to dziekuje!
co do godzin otwarcia dla mnie nie stanowiło to problemu (pracuje zdalnie), ale gdyby było inaczej jako pacjent skierowałabym pismo do dyrekcji z prośbą o zmiane godzin - to na pewno szybciej by zadziałało niż żale na personel, ktory przecież nie może sam tego zmieniać... Co do reszty, dziękuje ludziom tam pracujacym za pomoc, bo dzieki nim i rodzinie w koncu wyszlam na prostą!
5/5
Liczyłem się w kilku programach ale tylko tu jestem traktowany jak chory człowiek !!! Cały personel począwszy od lekarza poprzez pielęgniarki oraz panią psycholog profesjonalisci. Mili życzliwi odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Szacun!
5/5
Co Wy wypisujecie za bzdury? To jest rewelacyjna placowka ktora pomaga jak tylko moze ja pracuje praktycznie cały czas A jakoś udaje mi się kontynuować leczenie od paru miesięcy i zawsze dogadamy sobie takie godziny zeby pasowało i mi i Panią pracującym tam. No to oczywiste że nikt nie będzie siedział tam 24h i czekał sobie az łaskawie ktos przyjedzie po syrop... czlowieku zastanów się co piszesz naprawde... Nie dosyc ze masz pomoc to narzekasz zalosne! Nikt nie kazał Ci cpac to teraz się ciesz że w ogóle masz szansę na pomoc i normalne życie A Twoim zasranym obowiązkiem jest sie dostosować do godzin otwarcia placówki i tyle w temacie! Ja jestem na programie juz 4 miesiące i po malutku schodzę wiec wszystko przebiega jak powinno ,podejscie do pacjenta rewelacyjne i polecam każdemu ta placówkę kto chce raz na zawsze zerwać z nałogiem! Ale to TY MUSISZ TEGO CHCIEĆ!
1/5
Może kiedyś tak było.Obecnie zmiany...zmiany...zmiany.Mam na myśli zmiany w personelu jak i również w podejściu do pacjenta.Narkoman to "nikt",a w ilu sesjach terapeutycznych próbowano odbudowywać system własnej wartości?I po co?Czułam się po wizycie jak brudna szmata.Okłamano mnie,oczerniono,odarto z tego w co wierzyłam.Zachciało mi się substytucji...szok.Wierzyłam,że pomoże,a teraz już w nic nie wierzę.Czuję tylko smycz,na której muszę się szamotać,dopóki nie wyzeruję.Cóż?..trzeba było nie pchać się w substancje niedozwolone w przeszłości,a teraz nie narzekać.Z traktowaniem osób uzależnionych "z góry"nigdy się nie zgodzę i tak zakończę.Pozdrawiam korzystających z programu,życzę zdrówka i dobrego życia.
2/5
Sama poradnia może i ok chce pomagać ale jedna z Pan pielęgniarek czuje się jak królowa przedmieścia. Arogancka dla niej narkoman to śmieć klamca oszust brudas .Szkoda że brak jej empatii. Są tam ludzie którzy chcą się leczyć. To straszna choroba i taka osoba jak Pani G to powinna rozumieć. Jeśli praca ją przerasta to czas zrobić miejsce innym.Pozdrawiam wszystkich
1/5
Ponowne zmiany i zmiany...tylko,że teraz mam przeczucie,że będzie lepiej,przynajmniej na "szczeblu wyższym", a to podstawa.Niczego kosmicznego nie oczekuję.Pragnę być traktowana ,jak człowiek,bez etykietek interpretowanych...z braku wiedzy?,bo przecież osoba uzależniona doskonale wie,że rozliczając się z przeszłością zamyka pewien etap,by iść dalej i każdego dnia stara się dokonywać dobrych wyborów.Czy personel o tym wie?Czy to puste hasła..np.terapia.?..substytucja ? Lepiej nazwać większość nic nie wartymi ćpunami,którzy chcą mieć darmowe substancje legalnie i wszystkich dookoła oszukiwać ? Szanujmy się wzajemnie korzystając z programu według relacji pacjent,czy klient a lekarz i personel.Czy jest to możliwe ? ...
5/5
Kompletnie nie zgadzam się z opinią poprzedników. Personel w tym Pani G cudowna kobieta interesuje się pacjentem a nie wydaje tylko lek , a to rzadkość. Uważam że wszyscy którzy pracują w placówce są wspaniałymi ludźmi.Jestem w programie osiem miesięcy z tego w tej poradni zaraz będzie 4 miesiąc, nie mam żadnych zastrzeżeń oraz żadnych nie miłych doświadczeń . Jeżeli chcecie NA PRAWDĘ się leczyć to szczerze polecam poradnię na ul.rzezniackiego 1d w Bydgoszczy! Patrycja
Dodaj opinię

Adres:

Wojciecha Rzeźniackiego 1d, Bydgoszcz

Numer telefonu:

NZOZ Marimed Prowadzony przez Alto na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Marimed Prowadzony przez Alto