NZOZ Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel w Bydgoszczy

Markwarta 4-6
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Świadczenia rezonansu magnetycznego
Rezonans Magnetyczny
69 dni52 363 61 10
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
SO08:00-21:30
ND08:00-21:30
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
14 dni52 363 61 10
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-20:00
ND08:00-20:00

Opinie o NZOZ Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel w Bydgoszczy

Dodaj opinię
1/5
Tragedia. Byłem umówiony na konkretną godzinę na wykonanie TK a po przyjeździe, okazało się, że czeka mnie kilka godzin czekania. Sama rejestracja zajęłaby dużo czasu a czekanie na wykonanie badania jeszcze więcej. Byłbym w stanie to zrozumieć, gdyby to miało być w ramach NFZ ale ja za to badanie miałem zapłacić 350 zł.!!!! W dodatku panie w rejestracji! kompletny brak empatii. Jak ktoś lubi wycieczki w czasie, to zapraszam do szpitala MWSiA i Voxel. Może się poczuć jak w epoce realnego socjalizmu. NIE POLECAM.
1/5
Płacąc 600 złotych za badanie TK spodziewałam się ludzkiego traktowania
1/5
Potwierdzam powyższą opinię o przeniesieniu w czasie. Dramat. Pani w rejestracji strasznie nie miła. W dobie internetu na wynik czekałam 16 dni!!! Oczywiście według niemiłej Pani w rejestracji nie było możliwości wysłania wyników elektronicznie chociaż na stronie niby taka możliwość istnieje. Za wysyłkę wyników zwykłym listem poleconym zapłaciłam 10 zł a gdy w 11 dniu od badania zadzwoniłam zapytać czy wynik został wysłany Pani poinformowała mnie, że wynik jest ale czekają aż im się zbierze więcej wyników do wysłania pocztą!!!!! Mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiała korzystać z usług tej placówki..
1/5
Jestem rozczarowana tą placówką. Panie w rejestracji gburowate i niemiłe. Czas oczekiwania może i krótki, ale Pan technik wykonujący TK równie niemiły. Dodam, że czułam zażenowanie gdy musiałam rozbierać bieliznę do badania przy techniku, w pracowni nie było oddzielnego pokoju gdzie mogłabym się przygotować do badania. Po badaniu i ubraniu się (znowu przy techniku) nie zostałam poinformowana czy to koniec badania, kiedy są wyniki, czy coś jeszcze muszę zrobić. Nie polecam ! Gdyby można było dać 0 gwiazdek skorzystałabym z tej opcji.
1/5
Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Byłam w tej placówce na tomografii już kilka ładnych lat temu, za własne pieniądze, i jak widzę nic się nie zmieniło. Jak oni utrzymują się na rynku - i na kontrakcie z NFZ - z taką zasłużenie fatalną opinią?
5/5
Miałam robiony rezonans jamy brzusznej w listopadzie 2017 .Super obsługa. Samo pomieszczenie też bardzo dobre .Urządzenie zupełnie inne niż w innej placówce ( cichsze )Obsługa bardzo mila.Pan robiący wszystko wyjaśnił i co chwile pytał się czy wszystko ok .Bardzo miła pani pielęgniarka .Ja polecam.
1/5
Nie polecam, byłam umówiona na konkretną godzinę, do gabinetu weszłam godzinę później.
Nadmieniam,że usługa była prywatnie, nie na NFZ, zapłaciłam za nią 250,00 zł
Pan doktor bardzo nieprzyjemny, wręcz rzucił na mnie ołowiany koc.
Żadnego słowa, czy badanie się skończyło i czy to wszystko.
Panie z rejestracji nieprzyjemne, siedzą jak za karę.
Wprowadzono mnie w błąd z czasem oczekiwania na wynik, w dniu badania miało być 2-3 dni robocze, po telefonie czy wyniki już są okazało się jednak że 5-7.Ma to dla mnie znacząca różnicę, miałam umówioną kontrolę z w/w wynikiem do której nie doszło.
Ogólnie nie polecam, nigdy więcej nie skorzystam.
5/5
Byłam dzisiaj na rezonansie głowy. Jestem bardzo zadowolona z badania. Byłam przyjęta na czas a obie Panie , które były przy badaniu potraktowały mnie bardzo profesjonalnie i dużą serdecznością. Badanie z NFZ.
Polecam
4/5
Byłam w tym tyg. na tomografii, p. technik wykonującą badanie bardzo miła, dokładnie wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na moje pytania, p. asystująca przy badaniu uprzejma i miła, jestem b. zadowolona. Jedynym mankamentem jest czas oczekiwania na opis, i to mnie najbardziej denerwuje, 2 tyg. to za długo, zapłaciłam 350zł. myślałam że opis będzie za kilka dni. W razie poważnej choroby, czas jest b. ważny.
1/5
Kolesiostwo tu jest ciągle żywe. Tu nawet za ciężką kasę ląduje się na.końcu kolejki.
1/5
Jednym słowem masakra! Dnia 25.10.21 ok godziny 18:00, mając skierowanie ( z kodem dostępu) na rtg, Pan, który miał wykonać prześwietlenie, stwierdził, że na wersji papierowej nieczytelnie jest wydrukowane zlecenie i nie chciał wykonać prześwietlenia ! kierując mnie ponownie do przychodni rejonowej, aby lekarz zlecający jeszcze raz wydrukował skierowanie !!! Mimo, że Voxel ma dostęp do elektronicznej wersji skierowania, "Pan" odmówił zapoznania się z nim ! Poprosiłam o odmowę wykonania rtg na piśmie, czego również nie chciał zrobić !! poczym zajął się kolejnym pacjentem !!! Dobrze, że Pani w rejestracji była przyjazna pacjentowi i zareagowała na bezmyślne potraktowanie pacjenta. Gdyby nie moja stanowczość, byłabym odesłana z kwitkiem i pewnie musiałabym ponownie jechać na drugi koniec miasta, rejestrować się do lekarza rodzinnego, odstać swoje w kolejce, bo ...bo pan w rtg miał taka zachciankę i nie chcialo mu sie zagłebic w problem, który sam stworzył.
Nie polecam !
1/5
Jednym słowem masakra! Dnia 25.10.21 ok godziny 18:00, mając skierowanie ( z kodem dostępu) na rtg, udałam się do Szpitala MSW w Bydgoszczy, Pan, który miał wykonać prześwietlenie, stwierdził, że na wersji papierowej nieczytelnie jest wydrukowane zlecenie i nie chciał wykonać prześwietlenia ! kierując mnie ponownie do przychodni rejonowej, aby lekarz zlecający jeszcze raz wydrukował skierowanie !!! Mimo, że Voxel ma dostęp do elektronicznej wersji skierowania, "Pan" odmówił zapoznania się z nim ! Poprosiłam o odmowę wykonania rtg na piśmie, czego również nie chciał zrobić !! poczym zajął się kolejnym pacjentem !!! Dobrze, że Pani w rejestracji była przyjazna pacjentowi i zareagowała na bezmyślne potraktowanie pacjenta. Gdyby nie moja stanowczość, byłabym odesłana z kwitkiem i pewnie musiałabym ponownie jechać na drugi koniec miasta, rejestrować się do lekarza rodzinnego, odstać swoje w kolejce, bo ...bo pan w rtg miał taka zachciankę i nie chcialo mu sie zagłebic w problem, który sam stworzył.
Nie polecam !
5/5
Naprawdę nie rozumiem powyższych opinii... Badania wykonuje w tej placówce regularnie. Wiadomo, zdarzają się opóźnienia (jak wszędzie), ale zawsze jestem profesjonalnie i miło przygotowana do badania. Na wyniki się czeka, jak w każdej placówce, jednak często są one po ok. tygodniu. Serdecznie polecam!
2/5
Badanie - rezonans magnetyczny kolana ok. Miła pani doktor, empatyczna wobec pacjenta, obiecała , że wynik może będzie za tydzień.
Szkoda że panie w rejestracji są niekompetentne, nieprzyjazne pacjentowi. Każą, po rozmowie telefonicznej przyjechać po wynik, a wynik niegotowy. Szok, niedowierzanie chorego,cierpiącego na ból kolana, zmuszonego wynająć auto z kierowcą i jechać do Bydgoszczy, 40 km w jedną stronę. Aby dobić pacjenta mówią, że wynik będzie za tydzień, chociaż opis pani doktor już był ( z 12 marca), a wszystko zgodnie z literą prawa - wynik po 14 dniach od badania.
Tylko po co pojechałam dzisiaj do szpitala????????????????? Dziękuję paniom z rejestracji.
Dodaj opinię

Adres:

Markwarta 4-6, Bydgoszcz Śródmieście

Numer telefonu:

Strona internetowa:

NZOZ Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel w Bydgoszczy na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel w Bydgoszczy