NZOZ "Mix-Med Arima"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Mix-Med Arima"

Dodaj opinię
1/5
Jestem zniesmaczony. Wizyta na nfz z dzieckiem aby założyć aparat zdejmowany. Nie doszło do skutku założenie aparatu. następna wizyta za pół roku. Na tej wizycie pani doktor mówi że trzeba się przygotować do aparatu stałego oczywiście nie na nfz. Pół roku stracone.
1/5
Miałam umówione wizytę na fundusz żeby usunąć zęba w trakcie wizyty pani doktor poinformowała mnie ze ta usługa nie będzie wykonana na NFZ bo za duzo z tym roboty i może wykonać to prywatnie koszt 250 zl. Żałosne bo przez telefon informują ze usuwają zęby na NFZ a na miejscu okazuje się zupełnie co innego.
1/5
Chodziłem do pani DAraszkieiwcz 2 lata , potrzebne mi było zapewnienie o wyleczońych zębach( do operacji), wielokrotnie robiła zdjęcia i zapewniała ze jest ok. Po konfrontacji w innym gabinecie okazało sie 2 do leczenia , 2 do reendo, z operacji na która czekałem rok nici. ( odwołana) , przez niewyleczone zęby.nie polecam a wręcz odradzam
1/5
P. Daraszkiewicz ,przemiła osoba ale czy trzeba czy nie to bardzo chętnie leczy ząbki kanałowo...ząb martwy ,ale za to spory zarobek dla p.doktor :( również odradzam :(
1/5
Pani Daraszkiewicz jest zarozumiala i opryskliwa! Zaproponowala usuniecie zeba(ktorym zajmowal sie wczesniej takze inny stomatolog tejze smiesznej arima cos tam).Konsultacja w innym gabinecie i zab wyprowadzony!Ale do tego potrzebna jest wiedza!Omijac szeeeerokim luuuukiem!!!!
1/5
Niby wszystko ok ,ale jak jest coś nie ok to już jest wielki problem którego nie kwapią się rozwiązać.Na stronie firmy podany jest adres email na który nikt nie odpowiada,próba kontaktu z właścicielami ,czy z ze stomatolog która leczyła zęby też jest b.trudna (nie maja czasu aby zadzwonić do zainteresowanego pacjenta na jego prośbę)Jednym słowem olewka pacjenta,nie polecam tej firmy
1/5
Wprowadzono mnie w błąd i wystawiono rachunek po fakcie, gdzie wizyta miała być na NFZ, co wielokrotnie było potwierdzane w rozmowie telefonicznej przed wizytą. Cel wizyty był jasny i obejmował on "fundusz". Kilka lat chodziłam do Pani Daraszkiewicz, ale po takim potraktowaniu pacjenta - nigdy więcej i radzę omijać.
1/5
Pani Daraszkiewicz nastawiona na kasę a nie na leczenie. Wizyta umówiona na NFZ po kilkukrotnym upewnieniu, po wykonaniu słabej usługi okazała się płatna w wysokości 100 zł.
5/5
Miła obsługa. Szybka wizyta. Chyba coś się zmieniło po latach patrząc na komentarze. Mogę polecić pana Doktora który tam przyjmuje chętnie tłumaczył wszystko o co zapytałem więc ja jestem zadowolony.
1/5
Tragedia na pierwszej wizycie miałam leczenie kanałowe przy wierceniu ułamało się wiertło które zostało w kanale odradzam wizyty
4/5
Chyba coś po latach się zmieniło czytając komentarze. Mi u doktora się podobało. Tylko trochę dużo gada.
5/5
Bardzo Miła obsługa. Zostałem przyjęta z marszu jak wytlumaczal moj nagły przypadek. Dziękuję
5/5
Bardzo przyjemna obsługa. Przyszłam tam z moją mamą którą bolał ząb. Zdjęcie wykonane na tej samej wizycie, szybka diagnoza i następnego dnia już nic mamę nie bolało. Polecam Pana doktora Daraszkiewicza
5/5
Miła Pani Doktor.
5/5
Polecam. Szybka pomoc. Dziękuje za nagłe przyjęcie.
5/5
Polecam! Bałem się jak cholera ale Pan Doktor jest mistrzem !
5/5
Plusik!
5/5
Bardzo miły pan chirurg. Przeprowadził ekstrakcje bezboleśnie u mojej mamy. Wszystko wytlumaczyl przed zabiegiem. Polecam młodego lekarza p.Tomka
5/5
Miła obsługa. Przyjęcie na czas. Duża poczekalnia. Polecam
5/5
BArdzo miła i profesjonalna obsługa medyczna. Dzięki temu gabinetowi wizyta u lekarza stomatologa to czysta przyjemność .
Potrafią rozwiązać każdy problem. Jestem bardzo zadowolona. 😀
Dodaj opinię

Adres:

Czysta 7, Radom