NZOZ "Mój Lekarz Rodzinny"

Nawrockiego 30
Pabianice
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza Rodzinnego
42 227 55 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
42 227 55 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
42 227 55 05
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ "Mój Lekarz Rodzinny"

Dodaj opinię
1/5
Niestety nie mam dobrej opinii. Byłam w tej Przychodni prawie od jej powstania. Nie chorowałam często, nie wymagałam specjalistycznego leczenia. W tej przychodni czas zatrzymał się kilkanaście lat temu. Pielęgniarki, które odbierają telefon "burczą" pod nosem swoje nazwisko i zamiast grzecznie zapytać pacjenta po prostu "warczą" : z kim rozmawiam? Pacjent czuje się jak na przesłuchaniu, jakby dzwonił do Prokuratury albo na Policję. Po takim powitaniu człowiek czuje się jeszcze bardziej chory.
Jedna z Pań lekarek ( a jest ich raptem 3) ma zwyczaj osobistego zaprowadzania i wyprowadzania pacjenta ze swojego gabinetu. Brawo. Jak u notariusza! Niektórzy mogą się poczuć jakby właśnie oddali swoją nerkę. Ja byłam chyba tylko numerem peselu. Jak po raz pierwszy w życiu poprosiłam o wypisanie wniosku do sanatorium(mam 60 lat i schorzenie kręgosłupa) to czekałam 5 tygodni a potem usłyszałam, że to jeszcze trochę potrwa. Jak chwiałam się na nogach od jakiegoś wirusa to też usłyszałam, że lekarz nie ma czasu. No cóż. Lecz się człowieku sam. Od takich przychodni trzymaj się z daleka i nie pozwól, żeby Twoje składki zasilały coś takiego.
1/5
Przychodnia dno
5/5
Wizytę w przychodni oceniam bardzo pozytywnie, w głównej mierze dzięki Pani doktor Rynkiewicz, która poświęciła mi duzo czasu i uwagi. Nie bagatelizowała moich dolegliwości, na wszystkie moje pytania i wątpliwości udzielała konkrentych odpowiedzi, nie traktując przy tym protekcjonalnie. Leczę się w tej przychodni od niedawna, ale moje wrażenia są bardzo pozytywne jak do tej pory,
5/5
Leczę się w tej przychodni już od wielu lat. Niezmiennie jestem zadowolona ze świadczonych tam usług lekarskich. Lekarze, a przede wszystkim p. dr Rynkiewicz, są profesjonalni, sympatyczni, zaangażowani w swoją pracę i zawsze mają czas dla pacjenta. Chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania, nigdy nie sprawiają wrażenia, że pacjent jest dla nich problemem. Pielęgniarki są miłe, kulturalne i chętne udzielać pomocy.
Polecam tę przychodnię!
1/5
Niestety pochwalić mogę tylko wystrój, ale nie po to idę do lekarza. Kompetencje lekarzy tam pracujących, a szczególnie doktor Rynkiewicz oceniam bardzo nisko. Może do leczenia kataru i wszelkich grypowych spraw owszem, ale na tym koniec.Wszystkie schorzenia odbiegające od tych wcześniej wymienionych to ciemna magia i błądzenie w odmętach niewiedzy pani doktor. Miłym zachowaniem (bo taka niewątpliwie jest), jeszcze nikt nikogo nie wyleczył. Nie polecam, ja rezygnuję.
Ps. Pielęgniarki też powinne nauczyć się nowej formułki przy odbieraniu telefonów, co za dziwne zwyczaje pytać na wstępie z kim rozmawia?!
5/5
Widać, że przychodnia się rozwija, ciągle poszerza zakres dostępnych świadczeń. Jestem zadowolona z opieki medycznej, zwłaszcza z leczenia diabetologicznego. Fajnie, że przychodnia pomyślała również o dietetyku - mąż cierpi na dnę moczanową, gdzie odpowiednia dieta jest podstawą kuracji, więc na pewno skorzystamy z porady.
1/5
Jestem w tej przychodni od prawie roku i z przykrością mogę powiedzieć, że ta przychodnia schodzi na przysłowiowe p... Czy to rejestratorka czy Lekarka nie jaka rzekomo Pani Kierownik dr.G.......a robią człowiekowi łaskę, że człowiekowi pomogą. Nie pozwolą wejść w zdanie na wszystko jest jedna wielka pyskówka z ich strony. Sprawę nie omieszkałem zgłosiłem juz do NFZ łódzkiego i rzecznika praw pacjenta. Bo w tym przypadku przysięga Hipokratesa ma się nijak skoro ewidentnie w takich sytaucjach mamy doczynienia z wielkimi jeszcze naleciałościami z czasów poprzedniego ustroju i rezimu jaki panował w Polsce jeszcze do roku 1989, gdzie to jeszcze liczyli na łapówki i łaskę wielką robili, że do pracy łaskawie przyszli. Za granicą na zachodzie lukarz umie wyjść do pacjenta przed gabinet przywitać się podać rękę i zaprosić do środka z uśmiechem na twarzy, a tutaj sza święte nie będę kończył się mają. Nie polecam nikomu już tej placówki sam będę szukał innej alternatywy. Jedynie co nie mogę złego słowa powiedzieć o innej Pani dr.B....k nigdy nie stwarza żadnych problemów. Jeśli ktoś miał okazję leczyć się w tej przychodni to wie z pewnością o czym mogę pisać co takiego mogę mieć na myśli.
1/5
Jestem w tej przychodni od prawie roku i z przykrością mogę powiedzieć, że ta przychodnia schodzi na przysłowiowe p... Czy to rejestratorka pani Now...a czy Lekarka nie jaka rzekomo Pani Kierownik dr.Górz....a robią człowiekowi łaskę, że człowiekowi pomogą. Wielkie damy mają się nie wiadomo za kogo i są bardzo mocno przewrażliwione na Swoim punkcie. Nie pozwolą wejść w zdanie na wszystko jest jedna wielka pyskówka z ich strony. Sprawę nie omieszkałem zgłosiłem juz do NFZ łódzkiego i rzecznika praw pacjenta. Bo w tym przypadku przysięga Hipokratesa ma się nijak skoro ewidentnie w takich sytaucjach mamy doczynienia z wielkimi jeszcze naleciałościami z czasów poprzedniego ustroju i rezimu jaki panował w Polsce jeszcze do roku 1989, gdzie to jeszcze liczyli na łapówki i łaskę wielką robili, że do pracy łaskawie przyszli. Za granicą na zachodzie lukarz umie wyjść do pacjenta przed gabinet przywitać się podać rękę i zaprosić do środka z uśmiechem na twarzy, a tutaj sza święte nie będę kończył się mają. Nie polecam nikomu już tej placówki sam będę szukał innej alternatywy. Jedynie co nie mogę złego słowa powiedzieć o innej Pani dr.B....k nigdy nie stwarza żadnych problemów. Jeśli ktoś miał okazję leczyć się w tej przychodni to wie z pewnością o czym mogę pisać co takiego mogę mieć na myśli.
4/5
Biorą pod uwagę okoliczności, w jakich przyszło pracować w służbie zdrowia, jestem zadowolony z pracy przychodni. Mimo delikatnie szorstkiego podejścia trzeba przyznać, że zadanie swoje spełniają, z zaangażowaniem rzadko kiedy spotykanym w tego typu przybytkach. Co do pandemicznych procedur, mam pewne zastrzeżenia, lecz na to raczej "Mój Lekarz Rodzinny" wpływu nie ma, więc mam po prostu nadzieje, że gdy już zażegnamy pandemie, wszystko wróci do normy.
Dodaj opinię

Adres:

Nawrockiego 30, Pabianice

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00