NZOZ Multimedica I

Pod Krzywą 28
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
83 dni help 85 745 15 42
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT11:00-18:00
ŚR11:00-18:00
CZ08:00-16:00
PT08:00-15:00
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
34 dni help 85 745 15 42
Godziny otwarcia:
PN07:00-14:30,16:30-19:00
WT07:00-15:00,15:30-18:00
ŚR07:00-16:00
CZ08:00-19:00
PT07:00-15:00
Świadczenia kardiologiczne
Poradnia Kardiologiczna
67 dni help 85 745 15 42
Godziny otwarcia:
PN06:30-15:30
WT06:30-15:00
ŚR06:30-18:00
CZ06:30-18:00
PT06:30-14:30

Opinie o NZOZ Multimedica I

Dodaj opinię
2/5
Uwaga, nie można zarejestrować się telefonicznie. Trzeba przyjść do przychodni ze skierowaniem!
1/5
najgorsza przechodnia w bialymstoku chcialem wyznaczyc termin wizyty a lekarz odmowil leczenia
1/5
W dniu dzisiejszym, odmówiono mi rejestracji telefonicznej do kardiologa, pomimo iż poinformowałam panią o rozporządzeniu MZ ze stycznia tego roku, odnośnie rejestracji telefonicznej. Przychodnia ma podpisaną umowę na świadczenia gwarantowane z NFZ, tak więc ma obowiązek zastosować się do tegoż rozporządzenia. Nie robi tego, nawet w momencie ponownego telefonu i poinformowania, że przed chwilą odbyłam rozmowę z konsultantem NFZ, który jasno wyjaśnił mi, że taka możliwość jest i pani nie ma prawa mi tego odmówić.
1/5
leczę się już od kilku lat w tej poradni ale muszę przyznać, że z roku na rok opieka pani doktor że tak powiem schodzi na psy.Nie ma szacunku dla człowieka i tylko po łebkach aby szybciej a badania specjalistyczne w marzeniach pacjenta nie mówię tu o ekg bo te wykonywane.
1/5
nie byłam jeszcze u lekarza ale obsługa w rejestracji bardzo niemiła ,żująca gumę w czasie rejestracji, bardzo nie miła rozmowa -cytuje PANIĄ-;RAPTEM SIĘ WSZYSCY POCHOROWALI I CHCĄ SZYBKO DO LEKARZA ;-podniesionym głosem oczywiście itp
5/5
Nie wiem skąd te złe opinie, Panie w rejestracji bardzo miłe. Zdarzają się opóźnienia w przyjęciach przez lekarzy, ale chyba każdy z Nas chce, aby lekarz poświęcił mu jak najwięcej czasu.
3/5
To prawda, Panie w rejestracji bardzo miłe. Lekarze natomiast... niekoniecznie. Pani reumatolog w trakcie wizyty odebrała uwaga!!! TRZY prywatne telefony. Wizyta trwała łącznie z 40 minut, z czego 30 Pani doktor rozmawiała przy mnie przez telefon. Niepoważne podejście do pacjenta niestety... Nie wrócę tu, bo takie traktowanie człowieka uważam za brak kultury... stawiam 3 za wygląd przychodni - jest czysto, ładnie, dużo krzeseł oraz za obsługę rejestracji (te dwa aspekty zasługują właściwie na 5, ale w połączeniu z 1 dla lekarza - średnia to 3)
3/5
Nie mówcie tak brzydko o tej przychodni. Tu jest najkrótsza kolejka, Czy mam czekać aż rok, by gdzieś indziej Pan Doktór przyjął mnie z honorami??
1/5
Masakra. Najgorsza przychodnia w której pacjenta traktuje się tragiczne
5/5
Obsługa bardzo miła, Pani w rejestracji życzliwa, pomimo braku możliwości rejestracji telefonicznej, polecam korzystanie z tej przychodni.
5/5
Nie wiem kto i w jakim celu udaje się do lekarza? Dano mi być pacjentką tutejszej przychodni. Zastałam bardzo dużą ilość pacjentów oczekujących na wizytę do wielu poradni i to mnie jeszcze utwierdziło w przekonaniu,że to właściwy wybór. Bardzo miłe panie w rejestracji. Wizyta lekarska w poradni reumatologicznej bardzo przyjemna, jeszcze nigdy nie byłam tak dokładnie przebadana włącznie ze skierowaniem mnie na szereg badań. Udzielono mi również wskazówek dietetycznych. Bardzo polecam to miejsce.
1/5
Niestety moja ocena to "1" i dla rejestracji i dla pani okulisty
Odradzam tę przychodnię
1/5
Ja rowniez odradzam. Straszny balagan w przychodni, dziewczyna siedzaca w rejestracji nie potrafi dac odpowiedzi na proste pytania.
5/5
Polecam Panią kardiolog Anne Lewczuk, bardzo konkretna i robi wszelkie dostępne badania. Jestem mile zaskoczony podejściem do pacjenta. W recepcji też wszystko ok, ale trzeba umawiać się osobiście.
1/5
Nie polecam
5/5
Jestem pacjentem tej przychodni od wielu lat.Cieszy mnie podejście do pacjenta,zawsze życzliwe.Jestem bardzo zadowolony z tej poradni.
5/5
Bardzo polecam. Od roku korzystam z przychodni, leczę się u 3 specjalistów.
Wizyty konkretne, badania dodatkowe w większości wykonane na miejscu.

5/5
Jestem zachwycona ta przychodnia ,a szczególnie lekarkami ,które są bardzo kompetentne i poświęcają dużo czasu pacjentowi.Chodze na wizyty do dr.Kuc, dr Lewczuk i do dr Kempskiej , oby więcej takich lekarzy .
1/5
Dr Ginel kardiolog przyjmująca w przychodni wykątkowo niekompetentna, niesympatyczna i nie szanująca swoich pacjętów.Siostra chorując na serce nie otrzymała od Pani dr skierowania na cesarkę, twierdząc, że może sama urodzi - siostra z zagrożeniem życia swojego i dziecka ponad 2 miesiące spędziła w szpitalu, gdzie non stop monitorowano jej stan, a lekarze poinformowali ją, że przy jej chorobie serca wogole nie powinna zachodić w ciąże i jej kardiolog prowadząc powinna ją o tym poinformować, czego oczywiście dr Ginel nie zrobiła.Szczerze odradzam.
1/5
Wyznaczono mi wizytę do kardiologa na 29 grudnia (sobot). Zostałem zamkniętą bramę i między mną przychodnię! Zero informacji telefonicznej !!!!! Omijać szerokim łukiem.
5/5
Tak polecam dr Anna Lewczuk; niestety juz nie przyjmuje .Morze kto wie gdzie przyjmuje.
1/5
Potwierdzam Panie w rejestracji to .... jakaś masakra!!!
ta młodsza ( dwadzieścia pare lat ) to jeszcze jako tako , ale reszta brak słów.
u lekarza to samo , ten sam poziom :(
1/5
STARSZA PANI W REJESTRACJI- MASAKRA!!! BARDZO NIEMIŁA KOBIETA.... OSOBA PIERWSZEGO KONTAKTU Z PACJENTEM, A NA TAKIM NISKIM POZIOMIE KULTURY OSOBISTEJ...
5/5
Byłem na trzech wizytach P Doktor Kuć wyjaśniła mi na czym polega moja dolegliwość i jak zapobiegać jej nawrotom.Jestem zadowolony.Polecam.
5/5
CHODZĘ DO PRZYCHODNI KILKA LAT. PANIE W REJestracjiI SUPER POROZMAWIAJA DORADZĄ - Gorąco polecam
5/5
Również pare lat chodzę do tej przychodni i jestem zadowolona.
5/5
Dziękuje za pomoc i życzliwość Pani reumatolog.
1/5
Totalny bajzel w rejestracji nie wiedza kto jest umowiony na kiedy!!! Na 4 wizyty w tej przychodni odbyly sie tylko 2.te babsko w rejestracji powinno pracowac w szalecie publicznym.mowie ze mam do kardiologa a ona do jakiego.ja ze nie pamietam.on z geba do mnie jak to? Leczysz sie to powinienes wiedziec.pozniej okazuje sie ze w przychodni pracuje tylko 1 kardiolog.siedzi ona tylko po to zeby wku....ludzi.ma z tego satysfakcje.
1/5
W rejestracji chyba pracuje tam Duch Święty. Chciałem się zarejestrować do kardiologa, stałem 40 min, ludzi ful a rejestrować nie ma komu. Rejestratorko gdzie jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj opinię

Adres:

Pod Krzywą 28, Białystok Mickiewicza

Numer telefonu: