NZOZ "Multimedica II" Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 20-01-2019.
św. Rocha 3
Białystok
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Multimedica II" Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Dodaj opinię
5/5
poradnia same plusy: krótki okres oczekiwania, kompleksowe badania, wizyta lekarska na najwyższym poziomie. Doktor Anna Kułakowska - wysłucha, poradzi, pomoże. To doktor z wielkim sercem do pacjenta.
5/5
Z tym, że dr Kułakowska to laryngolog... Ale opinię potwierdzam :)
4/5
Laryngolog.
Minus - godzina wyznaczonej wizyty przesunęła się o 90 minut.
Plus - kompleksowe badania, podejście holistyczne lekarza, uprzejma postawa.
1/5
Byłem u dr Kułakowskiej i nie polecam. Krótki okres oczekiwania na NFZ to jedyny plus. Nie zdążyłem powiedzieć jednego zdania Pani dr mi przerwała mówiąc "już wszystko wiem" . Gdy chciałem coś dopowiedzieć znowu mi przerwała mówiąc "już wszystko wiem". Obejrzała uszy i gardło powiedziała że wszystko w porządku. Tylko dlaczego strzyka mi w uchu i bardzo słabo na nie słysze ?
1/5
Lepiej poczekać dłużej w innych poradniach
2/5
Nie jestem zadowolona z wizyty u dr laryngolog Kułakowskiej, dla mnie była nieuprzejma, wyniosła, nawet dokładnie mnie nie wysłuchała i nie zbadała, bo stwierdziła, że nie umiem sie rozluźnić(a dokładniej jamy ustej i języka).Dodam, że Pani doktor wcale mi w tym nie pomagała, stała nade mną i wyniosłym tonem z pretensją w głosie chciała, zebym się rozluźniła,zamiast pomóc pacjentowi się rozluźnic do badania, to odeslala mnie na inny termin z kwitkiem. Super lekarka i podejście do pacjenta, nie ma co. Już wolę zapłacić prywatnie niż znów iść do tej Pani doktor
1/5
Nie polecam ,
1/5
Byłam u P. dr Kułakowskiej - odradzam. Na konsultację skierował mnie lekarz pulmonolg który leczy mnie z powodu astmy. Pani dr od razu negowała opinię lekarza pulmonologa, mimo iż astma jest poważnym wskazaniem do prostowania przegrody nosa, Pani dr stwierdziła, że jestem zdrowa i nie widzi problemu. Pani dr przyjmuje w jednym czasie pacjentów NFZ oraz osoby z medycyny pracy. Oczywiście pierwszeństwo mają osoby z medycyny pracy a pozostali muszą czekać mimo wyznaczonej godziny wizyty. Pani dr w kontakcie ze mną od początku rozmowy była nerwowa, nieuprzejma. Zdecydowałam się na tę poradnię ze względu na krótką kolejkę. Jeśli szukacie profesjonalnego podejścia- odradzam.
5/5
doktor Kulakowska jest bardzo dobrym lekarzem
1/5
nie polecam przychodni ! czekałam na wizytę przy gabinecie gdy mineła moja godzina i zaczeła brać ludzi z medycyny zapytałam czy długo jeszcze nie uzyskałam odpowiedzi gdy zabrałam skierowanie to Pani lekarz z wielkim fochem powiedziała ze mnie wyczytywała ... radzę omijać z daleka
5/5
Pani dr. Kulakowska jest specjalista w swoim fachu a wpisy o jej wynislosci przesadzone polecam
5/5
Pani doktor Kułakowska zawsze pomogła w dolegliwościach. Staranna i delikatna.
Dodaj opinię

Adres:

św. Rocha 3, Białystok