NZOZ Nasz Dentysta

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Grobelna 8
Pabianice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Nasz Dentysta

Dodaj opinię
1/5
Kiedyś chodziłam do Pani Katarzyny i byłam bardzo zadowolona. Natomiast ostatnio trafiłam na pana Macieja (nazwiska nie pamiętam), który nie jest osobą kompetentną i szczerze NIE polecam u niego wizyt.
5/5
Jedyne miejsce gdzie panuje przyjemna atmosfera. Ciężko się dostać i dodzwonić.
Super zadowolony, wyrwanie na NFZ
2/5
Woda do fotela nalewana z kranu, asystentka w czarnych włosach tak robi. Doktor Tomek odszedł chirurgie świetnie robił. Przejęła mnie doktor Ania też odeszła. Dużo robiła na NFZ super pomogła mi z dziąsłami, miała podejście do dzieci, zawsze pytała co słychać, jak zdrowie- rzadkie i ludzie podejście. Właściciel Pan Bartek bardzo się zmienił na niekorzyść. Zapomina o wizytach, przekłada wizyty. Wysyła prywatnie do drugiego gabinetu. Ostatnio leczyłam na NFZ a przy recepcji oplata i palił głupa, ze następnym razem na NFZ bo punktów brak.
1/5
gdy gabinet zaczynał pracę obsługa i jakość usług była dobre. Od tego roku coś niedobrego się dzieje. pani Kasia nerwowa na wizycie, ostatnio opryskliwa, mąż dr Bartosz wszystko wie najlepiej. leczyłem ząb 2 razy, miesiąc z bólem chodziłem, usunąłem gdzie indziej bo dr nie chciał ze mną rozmawiać, unikał mnie . Dramat!
5/5
Polecam, dobry dentysta
5/5
Najlepsi stomatolodzy pod słońcem. Kompetentni, rzetelni, czuje się tam zawsze komfortowo, bezpiecznie.
Wizyta w gabinecie stomatologicznym może być naprawdę przyjemnością !
Dodaj opinię

Adres:

Grobelna 8, Pabianice
NZOZ Nasz Dentysta na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Nasz Dentysta