NZOZ "Nasz Dom"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Nasz Dom"

Dodaj opinię
5/5
Zakład prowadzony przez wspaniałych ludzi, którzy profesjonalnie świadczą usługi z zakresu opieki długoterminowej i rehabilitacji, od jakiegoś czasu również usługi POZ i specjaliści z zakresu neurologii, ortopedii, medycyny sportowej i onkologii. Wykonują też badania laboratoryjne krwi.
1/5
Możliwe, że pracują tu świetni specjaliści, ale zarejestrowanie się jest chyba niemożliwe. Pani najpierw nie umiała rozczytać co lekarz napisał (choć naprawdę zapis był zupełnie czytelny), potem nie wiedziała co lekarz miał na myśli zlecając masaż odcinka szyjnego w celu stabilizacji tego odcinka kręgosłupa i mi każe się dowiedzieć i jej dopisać, a najlepiej gdybym sobie poszła na zabiegi tam, gdzie byłam u lekarza a nie do niej, bo przecież mogłam z drętwiejącą co chwila ręką poczekać u nich miesiąc w kolejce, a nie jechać sobie po skierowanie do Gdyni, gdzie kolejki nie było. Mnie pani pokonała, zarejestrowałam się gdzie indziej, gdzie wszystko było w pełni zrozumiałe, ale innym życzę powodzenia.

Adres:

Szeroka 1, Góra
NZOZ "Nasz Dom" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Nasz Dom"