NZOZ "Nasz Dom"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 16-02-2020.
Polna 3/40
Wejherowo
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Nasz Dom"

Dodaj opinię
5/5
SWIETNA I PROFESJONALNA OBSLUGA LUDZIE Z DUZYM DOSWIADCZENIEM.
1/5
Brak profesjonalizmu ze strony właściciela. Ignoranckie zachowanie oraz brak szacunku do pacjenta
1/5
brak profesjonalizmu, bardzo niemiła obsługa w rejestracji, Panie są opryskliwe lekarze szkoda mówić powrót do czasów starej komuny nie polecam szczerze !!!
5/5
Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
1/5
Lekarze jak lekarze - są ok ale rejestracja to dramat. Brak profesjonalizmu, bezczelność, hamstwo i na koniec "pani kierownik" rodem z PRL. Szczerze - jak jest wybór to należy ich omijać szerokim łukiem.
1/5
Szczerze nie polecam. Lekarze ok ,ale obsługa ,kierownik do niczego , no jest taki jeden pan wysoki ciemny bardzo doświadczony do tego sympatyczny i dobrze wykonujący swoją pracę, mam nadzieję że jeszcze tam pracuje.
1/5
Byłem pacjentem tej przychodni przez 10 m-cy. Pani Kierownik żąda zapłaty za badania, które są w wykazie lekarza POZ. NFZ nic z tym nie robi. Lekarze są w miarę ok, ale nie oni decydują o badaniach. Czasy głębokiego PRL w wykonaniu Kierownictwa. Totalnie nie polecam. Uciekłem jak tylko mogłem najszybciej.
1/5
Porażka. Pół roku czekałam na wizytę, na rehabilitację - rozumiem ale gdy się dostałam już, po tygodniu uciekłam do prywatnego. Brak szacunku, brak profesjonalizmu. Pan fizjoterapeuta - nie będę wymieniała z imienia - totalna olewka. Potrzebowałam pomocy i tu jej nie dostałam. Na moje uwagi pod adresem tego Pana dostałam odpowiedź, że Pani (z recepcji) się tym nie zajmuje i nic nie wie. Poszłam i nie wróciłam. Pani doktor ok. ale z nią miałam kontakt tylko 5 minut góra.
5/5
Bardzio profesjonalni i mili rehabilitanci obsługujący też rejestrację. Szybkie terminy oczekiwania na rehabilitację. Polecam.
1/5
Pani kierownik rejestracji zachowuje sie nieprofesjonalnie traktuje pacjentow tzw (z góry )jest niemiła i niesympatyczna, zupelnie inaczej do pacjentów podchodzą osoby tam pracujące, dla Nich ocena najwyższa.
1/5
Nic ta rehabilitacja nie daje personel lata od pacjenta do pacjenta nic nie wytlumaczy poza tym jest niemily i opryskliwy
5/5
Profesjonalna miła obsługa indywidualne podejście do pacjenta czasami my pacjenci tego nie doceniamy polecam tez filie w gorze
5/5
Polecam panie miłe dokładnie tłumacza jak należy ćwiczyć udziela porad dla indywidualnego pacjenta nie zgadzam się z komentarzami często zdenerwowanych pacjentów chodzę tu od 9 lat i nigdzie nie było lepiej nie narzekajmy polecam bardzo
3/5
Pani kierownik powinna sama, zapisać się do lekarza. Atmosfera w przychodni niedobra, lekarze profesjonaliści, pielęgniarki również bardzo dobrze wykonują swoje obowiązki, tylko kierownictwo leży i kwiczy.
Dodaj opinię

Adres:

Polna 3/40, Wejherowo