NZOZ "Nasza Przychodnia" w Kcyni

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Nasza Przychodnia" w Kcyni

Dodaj opinię
1/5
Ośrodek w Chwaliszewie zupełnie nie potrzebny. W okresie pandemii całkowicie zamknięty. Przed Pandemia tylko chodzi tam garstka ludzi starszych mierzyć tylko ciśnienie. Po recepty i tak jedzie się do Kcyni Gołańcz. Tam jest tylko lekarz pierwszego kontaktu. Budynek nie mały trzeba opłaty robić opalać. Mieszka sobie tam rodzina która nie ponosi żadnych kosztów za mieszkanie tam już przeszło 20lat. Nie płacą czynszu rachunków za prąd ani opał ich nie interesuje. Pan który tam Miszka z rodziną nic go nie interesuje prucz tego żeby co dziennie stać pod sklepem. Tak każdy by chciał mieszkaniec Chwaliszewa. Naszym zdaniem ośrodek w Chwaliszewie jest nie potrzebny zupełnie. A utrzymywany jest za nasze pieniądze nasze podatki. Dlaczego my mamy utrzymywać rodzinę która tam mieszka już ponad 30 lat. Nam nikt do niczego nie dokłada. Ośrodek zamknąć a na rodzinę która tam mieszka. Nałożyć czynsz rachunki za prąd wszelkie media żeby opłacali jak każda rodzina w Polsce. My nie będziemy nie chcemy ich utrzymywać z naszych podatków.

Adres:

Chwaliszewo 22
NZOZ "Nasza Przychodnia" w Kcyni na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Nasza Przychodnia" w Kcyni