NZOZ "Novo-Med"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Kurpińskiego 12/10a
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Novo-Med"

Dodaj opinię
1/5
Pani dermatolog przyjmuje od niechcenia. Przy pierwszej wizycie twierdziła, że nie żadnych maści ani antybiotyków na mój problem więc wypalała laserowo znamiona. Wypaliła 5 sztuk a 15 pozostawiła. Przy drugiej wizycie jak przyjechałam aby wypaliła resztę stwierdziła, że jednak jest maść na znamiona, która dwa dni wcześniej nie istniała. Łącznie wydałam ponad 300zł a mogłam 50 za jedną maść. Jestem niezadowolona. Lekarz kompletnie nie słucha ani nie jest zainteresowany pacjentem.
1/5
a czy robia ogolnie jakies badania pod wzgledem np od czego pojawiaja sie np duzo wypryskow. czy tak po prostu przypisuja tabletki nie wiadomo za jak wielkie pieniadze zeby po jakims czasie przypisac masc za jeszcze wieksze pieniadze. bo juz z jednym takim lekarzem sie spotkalam.
1/5
Pierwsza wizyta odbyła się po krótkim czasie oczekiwania, to fakt. Dostałam receptę na maść, która nie pomagała, więc umówiłam się na kolejną wizytę, która jednak nie odbyła się. Byłam umówiona na konkretny dzień i godzinę, jednak "pocałowałam klamkę" gabinetu. Brak szacunku do pacjenta. Nie polecam!
1/5
Nie polecam. Pani dermatolog nie miła nie ma nic do powiedzenia pacjętowi.Pracuje jak za karę.Szkoda że p doktor Marczuk bierze wypłatę za nasze pieniądze nie należą się jej.😡
1/5
Tragedia! Tam nawet zarejestrować się jest nie możliwe, już nie wspominając o wizycie u lekarza.
1/5
Tragedia..nie polecam!
Dodaj opinię

Adres:

Kurpińskiego 12/10a, Bydgoszcz Bielawy