NZOZ Nowa Rehabilitacja

Komuny Paryskiej 24
Kraków-Podgórze
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu
Dział (pracownia) fizjoterapii 564 dni 783 444 444 inne ośrodki »
Ośrodek rehabilitacji dziennej 25 dni 783 444 444 inne ośrodki »
Poradnia geriatryczna 21 dni 783 444 444 inne ośrodki »
Poradnia rehabilitacyjna 22 dni 783 444 444 inne ośrodki »

Opinie o NZOZ Nowa Rehabilitacja

Dodaj opinię
5/5
Młody, bardzo ambitny zespół, postawili mnie na nogi. Polecam
1/5
Rehabilitacja na nfz to w ogóle jakaś wielka porażka.
5/5
Doskonały ośrodek - są teraz tuż obok w nowym budynku, w którym mają absolutnie wszytsko i to wszystko nowe i pachnące. Wspaniały młody i ambitny zespół lekarzy, fizjoterapeutów i innych. Na miejscu mają USG stawów i inne badania, kriokomorę. Nikt się tak mną nigdy nie zajął jak w tym ośrodku. Szczerze polecam.
5/5
Szczerze polecam. Po raz pierwszy w życiu, a byłem już u kilku rehabilitantów i masazystów ktoś się mną uczciwie zajął. Ból pleców szybko ustąpił. Poleciłem to moim sąsiadom i też są bardzo zadowoleni. Super ośrodek!
5/5
Młody zespół, świetnie przygotowany do pracy. Indywidualne podejście do pacjenta. Nowy doskonale wyposażony budynek.
5/5
Bardzo dobry ośrodek. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Od samego początku - od wizyty u lekarza rehabilitacji przez cały kontakt z fizjoterapeutami - można było odczuć pełne zaangażowanie ze strony całego zespołu, wszyscy chcieli mi pomóc i POMOGLI ! Wszystkim szczerze polecam. Godny pochwały jest także to, że wszystko jest na miejscu (USG stawów, pobieranie krwi).
5/5
Wyleczyli moja mamę. Wszystko nowe, pachnące i super terapeuci. W porównaniu do innych ośrodków - rewelacja. Bardzo dobry ośrodek.
5/5
Genialny ośrodek. Wszyscy chcą NAPRAWDĘ pomóc. Wszystko mają na miejscu. Młodzi, ale bardzo zdolni i bardzo ambitni fizjoterapeuci. Lekarze też z powołania... Polecam.
5/5
Najlepsza rehabilitacja w Krakowie. Długie kolejki, ale naprawdę warto !
5/5
Genialna rehabilitacja. Lekarz przyjął mnie bardzo szybko, na miejscu zrobiłem RTG. Okazało się, że wcześniej przez kilka lat nikt nie zdiagnozował kręgozmyku. W kilka dni rehabilitanci postawili mnie na nogi. Byłem wcześniej w kilku innych miejscach na NFZ i nigdzie tak szybko po rehabilitacji ból nie ustąpił. Naprawdę szczerze polecam.
5/5
Po prostu rewelacja. Ludzie z powołania i z talentem. Zarówno lekarze, jak i fizjoterapeuci. Dawno nie czułem się tak dobrze jak tu. Wyleczyli mnie szybko i skutecznie. Polecam !
Dodaj opinię

Adres:

Komuny Paryskiej 24, Kraków-Podgórze

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Zdjęcie przybliżonego położenia placówki