NZOZ "Nowy Wilczak"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 06-02-2021.
Nakielska 81
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Nowy Wilczak"

Dodaj opinię
5/5
Jestem bardzo zadowolona z fachowej pomocy lekarzy i nigdy się na nich nie zawiodłam. Ogromny plus za miłą rejestrację, co w wielu przychodniach to rzadkość niestety...
1/5
Porażka. Co chwilę nowi lekarze jak z łapanki. Stoisz po receptę pół dnia wśród dziesiątek chorych osób
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej Przychodni. Panie w rejestracji są zawsze miłe i służą pomocą.
5/5
Wszystko super!!!
5/5
Wzorowa opieka lekarska i pielęgniarska. Wrażliwi i kompetentni lekarze, aż nie chce się wierzyć, że to NFZ !!!
1/5
Jeżeli chodzi o samą placówkę to jak najbardziej wszystko ok. Miła obsługa i szybkie terminy.

Co do personelu to niestety muszę przestrzec przed lekarzem Pawłem Reichem. Nie wiem czy to ignorancja czy brak wiedzy, ale dzięki temu że jego diagnozę skonsultowałem z innym lekarzem to jeszcze żyję. Doktor nie potrafił wykryć poważnego schorzenia które prawdopodobnie by doprowadziło do śmierci.
Jak idziesz do kogoś to do wszystkich tylko nie do Reicha.
5/5
Najlepsza Przychodnia w Bydgoszczy. Świetna obsługa pielęgniarek i bardzo kompetentni lekarze. Ważna jest dla mnie też przyjazna atmosfera i tutaj również ogromny plus. Z czystym sumieniem gorąco polecam:)
5/5
Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Naprawdę bardzo przyjazna atmosfera, miłe i pomocne Panie w rejestracji. Nie ma żadnego problemu z dostępem do lekarzy. Polecam!!!
5/5
Super przychodnia najlepsza w Bydgoszczy ,polecam lekarza p.Zienkiewicz
5/5
W ubiegłym roku zmieniłam przychodnię.Teraz jestem pacjentką NZOZ Nowy Wilczak z czego ogromnie się cieszę. Bezproblemowo, profesjonalnie z życzliwością i zaangażowaniem - tak jestem "obsługiwana" ( przepraszam za to słowo).Dziękuję.
1/5


Zmieniono adres i budynek na nowy, niestety personelu w rejestracji nie zmieniono .Dodzwonić się po teleporadę po prostu nie można .Drzwi przychodni zamknięte ,po kilku dzwonkach pani opryskliwie zapytała czego chcę.Masakra .Zdecydowanie jak już będzie po tej pandemii zmienię przychodnię.Nie można tolerować takich zachowań i nie odbierania telefonów.
5/5
Zawsze miło i życzliwie, przychodnia zdecydowanie przyjazna dla pacjenta. Świetni lekarze i pielęgniarki. Dla mnie najlepsza przychodnia w Bydgoszczy. Z czystym sumieniem polecam.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy medycznej, na plus też dobry kontakt mailowy.
5/5
Jedna z nielicznych Przychodni w Bydgoszczy na NFZ z tak dobrą dostępnością do lekarza pierwszego kontaktu, na czym mi szczególnie w sezonie infekcyjnym najbardziej zależy. Przychodnia zdecydowanie godna polecenia.
1/5
Najgorsza przychodnia w Bydgoszczy.Omijać szerokim łukiem.
1/5
kłamczuchy, sami siebie chwalą
5/5
Przeniosłam się ze swojej przychodni, w której leczyłam się od lat, jestem bardzo zadowolona. Lekarze kompetentni, chętnie udzielają porady i nie bagatelizują problemu pacjenta. Panie w recepcji miłe i sympatyczne.
Bardzo polecam to miejsce.
5/5
Najlepsza Przychodnia w Bydgoszczy. Co prawda lepiej nie chorować ale jak potrzeba pomocy to nigdy się nie zawiodłam.
5/5
Nie mogę już edytować komentarza, ale to ja skłamałam, nie chodziło oczywiście o tę Przychodnię tylko znajdującą się na tej samej ulicy o podobnej nazwie. Z góry przepraszam
5/5
Nie sądziłam, że w przychodni NFZ spotkam się z tak dobrymi lekarzami!
W poprzedniej przychodni przeżyłam kilka naprawdę niewiarygodnych sytuacji i właśnie jedna z nich zmusiła mnie do przeniesienia się do innego lekarza. I całe szczęście, że trafiłam właśnie tutaj! Już przy pierwszym kontakcie z recepcją wiedziałam, że jest to zupełnie co innego, niż w poprzedniej. Pani, z którą umawiałam się na pierwszą wizytę i rozmawiałam o przeniesieniu była przesympatyczna i bardzo pomocna. W porównaniu z wiecznie niezadowoloną kobietą, z którą musiałam mieć kontakt w przeszłości – już wiedziałam, że podejmuję dobrą decyzję!
5/5
Lekarze, którzy tu pracują, naprawdę przejmują się zdrowiem pacjentów i starają się pomóc! Chodzę tu od dłuższego czasu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Dziękuję i pozdrawiam!
1/5
To bzdurne komentarze.To bardzo zła przychodnia .Ciągle zmiany lekarzy ,dodam lekarzy stażystów ,niedouczonych i praktykujących na pacjentach ,jak już skończy praktykę to wybywa i znowu młodzi po studiach i tak w kółeczko.Panie w recepcji zwłaszcza w czasie pandemii totalnie olewają pacjenów i po prostu nie odbierają telefonów ,a może mają taki przykaz od swoich przełożonych.Reasumując...to Zła przychodnia
5/5
Siłą rzeczy, miałem w swoim życiu kontakt z wieloma lekarzami. Dlatego to, w jaki sposób dr Zienkiewicz potraktowała mnie w tej przychodni naprawdę zwróciło moja uwagę. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że w Polsce mamy lekarzy, którzy tak poważnie i jednocześnie lekko podchodzą do swojej pracy. Jestem pod wrażeniem tego, jak dokładnie i rzetelnie przeprowadziła badanie, utrzymując przy tym pozytywną i miłą atmosferę. Dobrze by było, gdyby inni lekarze brali przykład z Pani doktor, bo naprawdę wie co robi.
5/5
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, w jaki sposób traktuje się tutaj pacjentów. Normalnie przychodnie kojarzyły mi się z koszmarami PRL, ale odkąd przeniosłem się tutaj, zmieniam zdanie o państwowej służbie zdrowia, której i tak brakuje sporo do ideału. Tu przynajmniej czuję się jak pacjent, któremu chce się pomóc. Co by nie powiedzieć, w głównej mierze to zasługa ludzi…
5/5
Świetne Panie Doktor i najlepsze Pani Pielęgniarki. Uśmiechnięte, cierpliwe i życzliwe.
5/5
Obsługa nie jak w państwówce, a jak w dobrej prywatnej klinice. Odbierają telefony, w lekarze są pomocni i mili.
5/5
Przychodnia przyjazna dzieciom (w poczekalni dużo zabawek) i dorosłym. Ale najważniejsi ludzie z obsługi, pielegniarki czarodziejki i lekarze. Przyjaźni, serdeczni, z troską podchodzący do pacjenta. Pani doktor Kępa nigdy nie odmówi pomocy. Odbiera telefony od staruszków zaniepokojonych swoim samopoczuciem lub wątpliwościami związanymi z lekami.
Dodaj opinię

Adres:

Nakielska 81, Bydgoszcz Jary-Wilczak
NZOZ "Nowy Wilczak" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Nowy Wilczak"