NZOZ "Nowy Wilczak"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Nakielska 81
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Nowy Wilczak"

Dodaj opinię
5/5
Jestem bardzo zadowolona z fachowej pomocy lekarzy i nigdy się na nich nie zawiodłam. Ogromny plus za miłą rejestrację, co w wielu przychodniach to rzadkość niestety...
1/5
Porażka. Co chwilę nowi lekarze jak z łapanki. Stoisz po receptę pół dnia wśród dziesiątek chorych osób
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej Przychodni. Panie w rejestracji są zawsze miłe i służą pomocą.
5/5
Wszystko super!!!
5/5
Wzorowa opieka lekarska i pielęgniarska. Wrażliwi i kompetentni lekarze, aż nie chce się wierzyć, że to NFZ !!!
1/5
Jeżeli chodzi o samą placówkę to jak najbardziej wszystko ok. Miła obsługa i szybkie terminy.

Co do personelu to niestety muszę przestrzec przed lekarzem Pawłem Reichem. Nie wiem czy to ignorancja czy brak wiedzy, ale dzięki temu że jego diagnozę skonsultowałem z innym lekarzem to jeszcze żyję. Doktor nie potrafił wykryć poważnego schorzenia które prawdopodobnie by doprowadziło do śmierci.
Jak idziesz do kogoś to do wszystkich tylko nie do Reicha.
5/5
Najlepsza Przychodnia w Bydgoszczy. Świetna obsługa pielęgniarek i bardzo kompetentni lekarze. Ważna jest dla mnie też przyjazna atmosfera i tutaj również ogromny plus. Z czystym sumieniem gorąco polecam:)
5/5
Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Naprawdę bardzo przyjazna atmosfera, miłe i pomocne Panie w rejestracji. Nie ma żadnego problemu z dostępem do lekarzy. Polecam!!!
5/5
Super przychodnia najlepsza w Bydgoszczy ,polecam lekarza p.Zienkiewicz
5/5
W ubiegłym roku zmieniłam przychodnię.Teraz jestem pacjentką NZOZ Nowy Wilczak z czego ogromnie się cieszę. Bezproblemowo, profesjonalnie z życzliwością i zaangażowaniem - tak jestem "obsługiwana" ( przepraszam za to słowo).Dziękuję.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy medycznej, na plus też dobry kontakt mailowy.
5/5
Przeniosłam się ze swojej przychodni, w której leczyłam się od lat, jestem bardzo zadowolona. Lekarze kompetentni, chętnie udzielają porady i nie bagatelizują problemu pacjenta. Panie w recepcji miłe i sympatyczne.
Bardzo polecam to miejsce.
5/5
Najlepsza Przychodnia w Bydgoszczy. Co prawda lepiej nie chorować ale jak potrzeba pomocy to nigdy się nie zawiodłam.
5/5
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, w jaki sposób traktuje się tutaj pacjentów. Normalnie przychodnie kojarzyły mi się z koszmarami PRL, ale odkąd przeniosłem się tutaj, zmieniam zdanie o państwowej służbie zdrowia, której i tak brakuje sporo do ideału. Tu przynajmniej czuję się jak pacjent, któremu chce się pomóc. Co by nie powiedzieć, w głównej mierze to zasługa ludzi…
5/5
Zgadzam się z każdą pozytywna opinią.
Może być przychodzenia na NZF na najwyższym poziomie? No może!
Miłe i pomocne panie w rejestracji, rewelacyjni i pomocni lekarze. Polecam każdemu!
A całemu personelowi dziękuję za ich profesjonalizm.
5/5
Bardzo fajna przychodnia. Miła obsługa i pomocni lekarze.
1/5
Omijać szerokim łukiem. Zabarykadowani .Telefonów nie odbierają.Lekarze coraz to inni.Podczas pandemii totalnie się nie sprawdzili.
5/5
Super przychodnia. Wszystko można załatwić bez problemu i sprawnie. Pracownicy i lekarze bardzo sympatyczni. To był bardzo dobry wybór.
5/5
Należę do tej przychodni od ponad 20 lat. I nie zamieniłabym opieki lekarskiej dr Zienkiewicz za żadne skarby. Uczęszczam tam teraz z trójką moich dzieci i nawet mąż mój także postanowił się tam przenieść. Dojeżdżam do niej z drugiego końca miasta ale nie przeszkadza mi to bo wiem że tak wspaniała Pani doktor, która doskonale zna każdego swojego pacjenta i postawi trafną diagnozę. Teraz może w okresie pandemii gorzej się tam dodzwonić, wcześniej się poprostu jechało i zawsze było się przyjmowanym, ale nawet z takiego powodu nie zmieniłabym tej przychodni na inną.
1/5
A kto wymysla takie pozytywy tej przychodni.To najgorsza przychodnia z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia.Dodzwonic sie to ...graniczy z cudem.Opieka lekarska ...śmiechu warte.
5/5
Jedna z lepszych przychodni w Bydgoszczy, szczególnie dla dzieci. Dojeżdżamy tam 8 km. Super obsługa i mili lekarze. Bardzo polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Nakielska 81, Bydgoszcz Jary-Wilczak
NZOZ "Nowy Wilczak" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Nowy Wilczak"