Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o NZOZ "Optimed"
Dodaj opinię
Pawel
5/5
14-10-2018 21:18
Wspaniała Pani Doktor Cieślicka i Makareiwcz ! W ogóle cały personel ! Jestem bardzo zadowolony!
Ela
1/5
15-01-2020 11:45
Nieporozumienie . Takie placówki nie powinny istnieć . Pani okulistka podważyła opinie dwóch okulistów , przez których miałam badane oczy .
W wyniku choroby przewlekłej mam zespół suchego oka - pani doktor stwierdziła że nie mogę mieć wyżej wymienionej ponieważ jestem za młoda .
Również przez tą samą chorobę mam zmiany zwyrodnieniowe w oczach - które nagle zniknęły według pani doktor .
Przedstawiając wszystkie wyniki badań z poprzednich wizyt u okulistów jak i badania potwierdzające moją chorobę - pani doktor stwierdziła , że jedno z drugim nie ma nic wspólnego ( wielki błąd ) .
Kiepska okulista .
Ja mam poważne problemy z widzeniem , ona uważa że chce wymusić na niej noszenie okularów .
No i najlepszy absurd - po ponad 30 latach dowiedziałam się że mam zeza 😂😂😂
Ania
4/5
29-04-2021 12:36
Wspaniała atmosfera,świetni lekarze i cały personel.kiedy miałam poważny problem z okiem nigdzie nie udzielono mi pomocy,dopiero tutaj.Serdecznie ploecam!!!
Anna
1/5
19-08-2021 10:58
Próbowałam umówić wizytę telefonicznie. Pani z rejestracji bardzo nieuprzejma i opryskliwa. Termin dla ciężarnej z rozwiązaniem we wrześniu to koniec października, a "o ciąży trzeba było sobie przypomnieć wcześniej". Brak respektowania uprawnień wynikających z ustawy o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin „Za życiem”. Zrezygnowałam z wizyty.
Ania
1/5
27-12-2021 10:24
Nie polecam wizyt. Rejestracja opryskliwa, lekarka wymysla choroby, leczenie absurdalne.
Wanda
5/5
27-01-2022 19:51
Jestem szczęśliwa że tu trafiłam.
Wanda
5/5
27-01-2022 19:55
Jestem szczęśliwa że tu trafilam
Basia
5/5
06-03-2023 19:09
Jestem bardzo zadowolona z porad i pomocy w OPTIMED gdzie atmosfera jest przyjemna i kameralna.
Maciej
1/5
22-08-2023 15:02
Panie w rejestracji tragedia nie miła opryskliwa nie obchodzi ją to że skierowanie jest ze zmianką na PILNE. Nie polecam
Agnieszka
5/5
06-03-2024 14:44
Mega polecam !!! Dzięki Pani z rejestracji za przyjęcie ( Pani Eli ) jestem uratowana totalnie nic nie widziałam . Pani Ela umówiła mnie do fantastycznego lekarza dr. Cieślickiej , która „ naprawiła „ me oczy :) polecam !!!
W wyniku choroby przewlekłej mam zespół suchego oka - pani doktor stwierdziła że nie mogę mieć wyżej wymienionej ponieważ jestem za młoda .
Również przez tą samą chorobę mam zmiany zwyrodnieniowe w oczach - które nagle zniknęły według pani doktor .
Przedstawiając wszystkie wyniki badań z poprzednich wizyt u okulistów jak i badania potwierdzające moją chorobę - pani doktor stwierdziła , że jedno z drugim nie ma nic wspólnego ( wielki błąd ) .
Kiepska okulista .
Ja mam poważne problemy z widzeniem , ona uważa że chce wymusić na niej noszenie okularów .
No i najlepszy absurd - po ponad 30 latach dowiedziałam się że mam zeza 😂😂😂