NZOZ "Palium"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Królewska 7/11/5
Łódź
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Palium"

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam. Pani w rejestracji wyjątkowo niemiła. Zwykle jest ta sama, więc trudno trafić na kogoś życzliwszego. Pacjentów traktuje jak półgłówków , a sama jest Panią nad Paniami i od niej zależy jak ułoży się nasza droga do lekarza. A niech człowiek spróbuje zapytać coś dwa razy, to z oburzeniem w głosie usłyszymy mowę typu" nie proszę pani/a, przecież tłumaczę pani/u..." Lekarzy dobrych niestety też nie ma, ja z mężem np. zwykle przy wizytach z przeziębieniem dostajemy dokładnie te same leki. Może i znieślibyśmy już samych lekarzy, ale pani w rejestracji, która zresztą jakby co, zrobi nam zastrzyk brrrr, nie jesteśmy w stanie już dłużej znosić. Chociaż mam blisko, niestety jestem zmuszona zmienić przychodnię.
1/5
Obsługa w rejestracji coraz gorsza, pan strofuje pacjenta żeby się rozebrać przed wejściem do gabinetu, a przecież stary pacjent wie po co są wieszaki w poczekalni. Kolejek rzeczywiście nie ma, ale trzeba czekać jak Pani dr B. zakończy ploteczki z Panem dr M. Wtedy od niechcenia przyjmie pacjenta. Ostatnio czekałam pół godziny bo Pani dr najpierw rozmawiała z Panem dr, a później jeszcze przez telefon. Już wolę czekać w kolejce bo przynajmniej wiem że lekarz jest zajęty pacjentami, a nie ma w nosie mój czas i przyjemnie mnie jak się jej zachce.
1/5
Potwierdzam opinię o nieuprzejmej Pani w rejestracji oraz ploteczkach lekarzy. Co do jakości leczenia też zaczynam mieć wątpliwości. Szukam innej przychodni

Adres:

Królewska 7/11/5, Łódź Górna
NZOZ "Palium" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Palium"